USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88
Світ вражає: «Ревізор» у Луцьку (ВIДЕО)
На жаль, більшість закладів облцентру Волині не витримали перевірку «Ревізора».

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Lk1_4bdjlFc

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E9Ubgi-lE5g
Коментарів: 12
Leonid Показати IP 8 Грудня 2011 18:58
Лемки - гоу хоум :) Хай в своїму задрипаному кийові знайдуть піцу рівня Фелічити, а потім ревізують. Тож мені - еталон і всезнаючий
Он Показати IP 8 Грудня 2011 22:19
Ну про Феличиту помоему она была права. Перед иностранцем было стыдно что туда привели.
Кузя Показати IP 8 Грудня 2011 22:56
Без проблем знайти у Києві піцу такого рівня та навіть краще. А наявність конкуренціїї у столиці сприяє адекватним цінам і більшій кількості інгридієнтів у самому продукті. І, до речі, багато іноземців не бачать нічого особливого в цій піцці. Тільки не плутити з іноземцями, яких питають офіціанти - чи їм сподобалося)))
Бомба Показати IP 9 Грудня 2011 00:24
Лемківська кобила приїхала вчити нас культурі.
Антон Показати IP 9 Грудня 2011 12:32
Яка вона кобила? Струнка дівчина симпатична? А кобила можливо твоя дружина???
Бомба до Антон Показати IP 10 Грудня 2011 00:04
Дурню, у неї дівоче прізвище майже таке кобиляче.
geor Показати IP 9 Грудня 2011 13:16
мені здається ресторани,готелі хтось попередив.Дуже вже гостинно приймали і зразу вели на кухню.Вибачайте ходити по кухні це що прикол.А якщо у ведучої якась хвороба заразна,а її зразу на кухню дивіться які ми хороші і встигли прибрати.
БЕЗ ГМО ! до geor Показати IP 9 Грудня 2011 16:09
кто варится в этой "каше" тот знал, это не секрет!!! На сайте они пишут куда едут + в городе автомобиль с лого , що еще надо для того щоб узнать
PetrovSVL Показати IP 9 Грудня 2011 15:23
Згідний з geor Сьогодні 13:16. Карамелька наша точно знала, що приїде Ревізор. Всі охайні, все прибрано, продукути в різних холодилдьниках ще й з бірочками... В минулих передачах ведуча носом крутила, коли в кавярні пропонували суші, наприклад. А в карамельці нашій нічого не помітила - ні стіни, які вже потребують ремонту, ні завищені ціни, ні рибу в холодильниках. А от по Короні Вітовта проїхалася, то не інакше, як "продєлкі" конкурентів... імхо
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2011 20:47
Ніколи не дивився цю передачу, але коли почув що будуть показувати рідне місто, все ж таки подивився. Скажу чесно - дура рідкісна ця ведуча!!! Прийти у піцерію і показувати з себе "круту офіціантку", розводити людей на дороге замовлення і при цьому робити все як в ресторані???!!! В той час будучи в ресторані - вести себе як у дешевому "общепіті"! Одне слово - огидна ведуча з тупими замашками!!! Хочеш 115 кілокалорій - замов собі "три корочки хлеба", а не замовила перше, друге і компот, а потім випедрюватись "що її тут не чують"!!! Одне слово - туфта!!! Бо не одноразово був як у Фелічиті так і у Короні Вітовта і завжди залишався задоволеним.
Pashka Показати IP 22 Лютого 2012 21:56
Вона дурепа рідкісна!!!!!!
людина Показати IP 13 Березня 2013 14:38
люди добрі! якшо ваша ласка, не показуйте себе з гіршого боку, бо то шо хамство то не є круто варто знати)