Світ вражає: В Україні з'явився центр для інформування про НЛО
У Києві відкрили гарячу лінію з прийому скарг на НЛО та інші аномалії. На дзвінки очевидців аномалій відповідають уфологи-аматори.
Вони відбирають найнеймовірніші і найменш зрозумілі свідчення людей про непізнані літаючі об'єкти і передають їх для подальших досліджень у Всеукраїнський центр аномалій "Зонд".
Творці гарячої лінії з прийому скарг на аномалії (тел. 063-49-600-45) - члени Всеукраїнської громадської організації уфологічної УФОДОС, для яких дослідження НЛО - хобі.
Нещодавно по дзвінку було знято щось металевого кольору і кубічної форми на Троєщині і незрозумілі круги на полях під Києвом.
Але найчастіше люди скаржаться на кулі в небі, що світяться червоним, та ще й пульсуючі.
"За рік ми отримуємо близько 50 повідомлень про аномальні об'єктах по всій Україні, більшість з них (15-20 повідомлень) у Києві. Повідомлення про неймовірний феномен, який до цих пір не розгаданий, надійшло кілька років тому в села Яблунівка під Києвом. Там сотні людей бачили НЛО трикутної форми ", - розповів глава ЗОНД Артем Білик.
За його словами, на День Незалежності в Києві кілька десятків людей бачили дивний круглий об'єкт, який "висів" над пам'ятником Батьківщині-матері, періодично зникав і з'являвся
Джерело: tvgid.ua
Вони відбирають найнеймовірніші і найменш зрозумілі свідчення людей про непізнані літаючі об'єкти і передають їх для подальших досліджень у Всеукраїнський центр аномалій "Зонд".
Творці гарячої лінії з прийому скарг на аномалії (тел. 063-49-600-45) - члени Всеукраїнської громадської організації уфологічної УФОДОС, для яких дослідження НЛО - хобі.
Нещодавно по дзвінку було знято щось металевого кольору і кубічної форми на Троєщині і незрозумілі круги на полях під Києвом.
Але найчастіше люди скаржаться на кулі в небі, що світяться червоним, та ще й пульсуючі.
"За рік ми отримуємо близько 50 повідомлень про аномальні об'єктах по всій Україні, більшість з них (15-20 повідомлень) у Києві. Повідомлення про неймовірний феномен, який до цих пір не розгаданий, надійшло кілька років тому в села Яблунівка під Києвом. Там сотні людей бачили НЛО трикутної форми ", - розповів глава ЗОНД Артем Білик.
За його словами, на День Незалежності в Києві кілька десятків людей бачили дивний круглий об'єкт, який "висів" над пам'ятником Батьківщині-матері, періодично зникав і з'являвся
Джерело: tvgid.ua
Коментарів: 4
)
Показати IP
30 Січня 2012 20:06
Слава НЛО!
Навіки слава!
Саня
Показати IP
24 Квітня 2012 20:41
НЛО2 4 квінтня приблизный час 20.30год. м.Сватове
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.