Профіль користувача
Ого, ну це взагалі шок, мені здається, що пан Романюк таки розбереться з цим неподобством. Я думаю, що він людина слова. Він же сам сказав, що повідомляти про випадки тиснення.
1 Лютого 2012 23:02
От багато каже на рахунок вчителів, що на канікулах не працюють, погано зошити перевіряють, а тоді скажіть, а чим техперсонал завинив, миють, прибирають, "нюхають" туалети, робота - не цукор, і те відбирають, індексацію забрали, це жах.
1 Лютого 2012 22:52
Буде файна економія!
1 Лютого 2012 19:16
Я вже пропонувала - забагато заступників директорів у школах, а виконує від сили ці обовязки 3 заступника, а решта просто відвідують школу, як на свято ходять!
1 Лютого 2012 19:16
Скажіть, а як заднім числом можна було у вчителів познімати зав.кабінетами та зав.методобєднаннями? Вони це зробили 1 січня, а з наради директори повернулися 12 січня?
1 Лютого 2012 12:15
І ще сказав, що треба взяти буде до 7 днів відпустки за власний рахунок!
1 Лютого 2012 12:03
Директор 26 школи Гнатюк "попросив" всіх вчителів написати за власний рахунок. І де дії влади?
1 Лютого 2012 11:42
От немає чим займатися, переймайтесь людськими проблемами! Не смішіть людей!
30 Січня 2012 19:18
Ну це взагалі не влазить ні в які ворота. Вже й туди дісталися. Як вам не соромно, це ж такий шикарний фестиваль, де дійсно ми показуємо весь свій талант, свою молодь. Ми горді за наших дітей і їх керівників, які душу туди вкладають. Трохи треба думати!
30 Січня 2012 19:13
Лаба супер! Так тримати!
30 Січня 2012 19:11
В людей проблеми, скорочення, а в нього краватки в голові. Дурня якась!
30 Січня 2012 15:54
Молодці, респект людям, які переймаються долею безхатченків хоча б в люті морози. Спасибі!
29 Січня 2012 18:20
Слухай, бездаро, в тебе нічого не виходить, то чіпляєшся до Ціхоцької? І не тобі судити про її талант. Вийди на сцену і покажись чи назвись. Слабо? Отож. Слабак!
29 Січня 2012 15:40
А дійсно, Тетяно, якщо про Вас говорять, значить Ви цікаві! Так тримати.
29 Січня 2012 15:38
Я не розумію Вас - моя дитина теж танцює і неодноразово казала власне мені, що Ціхоцька Тетяна це велеий талант.
29 Січня 2012 15:37
Тетяно! Не звертайте уваги на людей, які Вам заздрять! Ми Вас любимо, дякуємо за ваші пісні. Хац Бог Вам дає сили та наснаги. Наші дітки Вас теж обожнюють і танцюють з Вами!
29 Січня 2012 15:35
Ви напевно тупа людина. А Ціхоцька співає просто супер, вона відродила український фольклор у всій її красі. А Козачук теж допомагає їй у постановці, тому, що Волинянка має певний престиж в Луцьку і за межами навіть України. І ось таке поєднання: відомої Тетяни Ціхоцької та ансамблю "Волинянка" на чолі з Козачуком Олег Дмировичем дає просто шалені результати та успіх.
29 Січня 2012 15:32
Однодумець, дякую. Вже просто дістали. Ще трохи, і буде непереливки всім!
29 Січня 2012 15:21
І ще: от цікаво, директорів шкіл запросили на нараду 12 січня і сказали про зміни,а директори почали заднім числом, 01 січня робити наказ про зняття людям процентів за голів методичних обєднань та завідування кабінетами. І ще, навіть не питаючи на це дозволу, в примусовому порядку.
29 Січня 2012 15:19
Недужку великий респект. Він взагалі як директор супер, все робить для школи. Не те, що інші. Він живе школою! Дай Бог йому і надалі бути таким.
29 Січня 2012 15:14
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
