USD 39.70 39.95
  • USD 39.70 39.95
  • EUR 39.75 39.95
  • PLN 9.80 9.95
Світ вражає: Волинська свобода - в центрі сексуального скандалу!!!
Нещодавно в мережі Інтернет наробила шуму інформація про те, що нібито у рядах ВО" Свобода" перебувають люди з нетрадиційною орієнтацією, простіше кажучи - геї, лесбіянки, бісексуали, зоофіли та ін. Така інформація надходить з різних куточків України, зокрема: Львова, Сум, Луцька. Новина миттю поширилась соціальними мережами та інтернет-виданнями. Тернопільський сайт REАЛЬНО, переймаючись чи не стане й їхнє місто черговим героєм скандалу опублікував статтю під назвою: Чи є в тернопільській Свободі ….аси? в якій йдеться:
Сергій Ващук – волинський свободівець, заступник голови Волинської обласної молодіжної організації "Студентська Свобода" відмітився неординарними фото на яких він цілується з іншим хлопцем.
Нагадаємо, що офіційно ВО Свобода на Волині виступає проти гомосексуалістів, але як тоді пояснити наявність в їхніх рядах та ще й на керівних посадах людини з нетрадиційною орієнтацією??? Також Сергій Ващук закінчує ВНУ, він майбутній вчитель фізики. Питання в тому, чи можна допускати до дітей гея? І чого він може їх навчити?
Також стало відомо, що Сергій Ващук також є ще й помічником-консультантом депутата Луцької міської ради від ВО Свобода Андрія Калахана.
Його колега Юлія Митрофанова із Сумської свободи, теж не відстає від свого волинського колеги і теж нещодавно була "застукана" на гарячому коли цілувалась із своєю партнеркою.
Складається враження, що це якась закономірність. Свобода більше нагадує не націоналістичну партію а клуб геїв-націоналістів, із комедійного шоу "Файна Юкрайна". Можливо настав час провести внутрішньо партійну люстрацію?


Якщо сумську свободівку Юлію Митрофанову вже десятки раз обговорювали і практично «розібрали по запчастинах» http://uainfo.censor.net.ua/heading/accident/4666-devushka-tyagniboka-lyubit-buhat-i-ebtsya-foto.html , то про нашого земляка відомо мало, тому я провела невеличке журналістське розслідування щоб знайти більше інформації про нього.
Як повідомляють його друзі і знайомі, Сергій ще є членом молодіжної організації «Сокіл», а також послідовником язичницького культу РУНВіри і не визнає християнства, бо воно має єврейське походження. У тому що він є помічником депутата теж нема сумніву, адже подібну інформацію легко перевірити в місцевому муніципалітеті.
Також пан Ващук досить вульгарна особистість, часто вживає нецензурну лексику і не соромиться публічно виражатись на своїй сторінці в соцмережі.
Пропагуючи здоровий стиль життя, Ващук сам не дотримується тих принципів, в інтернеті вже «гуляють» десятки фото де наш герой та інші члени волинської Студентської Свободи перехиляють чарчину, чи це не черговий популізм Свободи і демонстрація подвійних стандартів?
Це вже далеко не вперше ВО Свобода звинувачують в тому що її членами є гомосексуалісти, свого часу через це організація «Патріот України» порвала стосунки з ВО Свобода :

Із Заяви Організації „Патріот України” про розрив стосунків з ВО „Свобода”
17.12.2007

Моральна та ідейна деградація керівництва партії. Це і вищезгадані корупційні скандали і прийняття в члени Політради ВО „Свобода” людини з нетрадиційною сексуальною орієнтацією – ГОМОСЕКСУАЛІСТА.
Ці огидні злочини та аморальні явища вимагають від нашої Організації повного та негайного розриву відносин з ВО „Свобода”.


Я не стану доводити сексуальну орієнтацію Ващука та інших свободівців, можливо вони стали жертвами чийогось злого жарту, але як то кажуть «Диму без вогню не буває»
На завершення хочу порадити ВО Свобода більше уваги приділяти моральному вихованню своїх членів, бо на перший погляд невинний жарт може обернутись ударом по партії і її рейтингу який і без того не високий.
Коментарів: 25
правдолюб Показати IP 9 Квітня 2012 15:37
Апо моему Ви ще забули "пи...раса"Викторова та його товариш Пирожик десь рядом,придивиться
ахванасій Показати IP 9 Квітня 2012 15:44
Та цій качці вже 100 років як і твоєму лєніну
Александр Показати IP 9 Квітня 2012 15:55
Хорошо! Меньше размножаться будут.
просто_поц Показати IP 9 Квітня 2012 16:20
Тут ще не вистачає братів кононовичів!
Волиняк@ Показати IP 9 Квітня 2012 16:21
ще один свободівський гей - Остап Канака http://uainfo.censor.net.ua/news/13582-gei-i-lesbiyanki-prinimayutsya-v-sostav-vo-svoboda-foto.html
папараці Показати IP 9 Квітня 2012 16:29
Дивіться, люди і двічі подумайте перед тим як голосувати за ВО Свобода, бо конценрація гомосексуалів у Свободі зашкалює
правдолюб Показати IP 9 Квітня 2012 16:45
головного забули - Ватащука Панаса
Вася Показати IP 9 Квітня 2012 17:37
Гидота б...дь...........
Свободовець Показати IP 9 Квітня 2012 18:43
Цe просто наші голі емоції, які несила тримати в собі, і їх ще буде! Мені важко збагнути як могла архаїчна комуністична світоглядна платформа гомофобії в своїх радикальних проявах по відношенню до нас заволодіти значною кількістю умів.
штурмбанфюрер кгб Показати IP 9 Квітня 2012 21:09
нікому не спадало на думку , що це може бути банальний монтаж ? Чи може таваріщі камсамолці і камунізди по собі всіх міряють?
СС до штурмбанфюрер кгб Показати IP 9 Квітня 2012 22:15
Так сам Ващук і Юлія визнали що це їхні фотки, на яких вони нібито гонять
Александр до штурмбанфюрер кгб Показати IP 9 Квітня 2012 23:01
Ну так не снимать же им мерку с гей-свидомитов)))
Свій Показати IP 9 Квітня 2012 21:53
От саме через таких придурків які на фото і поливають брудом націоналістів, і будуть гнати мовляв, геї-націоналісти. Якщо займаєшся політикою то треба це враховувати і хоч трохи думати що в інтернет викидаєш.
Виборець Показати IP 9 Квітня 2012 23:05
Дивлюсь на нашу свободу і дивуюсь, то хабарник Вікторов, то пяничка Боруцький, то Вітів зі своїми нивими автомобілями, то ці сексуальні збоченці. І вони ще хочуть іти на вибори??? До речі Волинська свобода це перша з поміж інших партійних осередків де є тушки, так що тепер вже свобода не зможе заявити:" А в нас жодної тушки"
Свободовець Показати IP 9 Квітня 2012 23:05
Це ти придурок! Це через таких як ти нас за людей не вважають!
Прогея Показати IP 9 Квітня 2012 23:17
Якщо хтось висуне язик, то він ще не гей, а якщо язики висунуть двоє, тим більше одної статі, то є прямою ознакою гомосексуалізму. Люди ви сприймаєте такий хід думок? Зрозуміло, що скоро вибори і йде політична боротьба, але не втрачайте розуму!
Олег Ляшко Показати IP 9 Квітня 2012 23:17
Сергій не бійся все буде добре, я тебе запрошую в свою партію запрошую, нам якраз таких активних треба, а то одні пасиви
Seva100 Показати IP 9 Квітня 2012 23:39
Хай живе Україна! Слава Хуроям.
Володарслави Показати IP 11 Квітня 2012 01:17
Ну от не треба, Ващук ніколи не був заступником голови студенської свободи, і десь вже півтора місяці взгалі не має до неї віднощення ... Про помічника дипутата теж фігня повна, ви інформацію від фанаря даєте, чи як, журналісти блін ...
Володарка Перстнів до Володарслави Показати IP 11 Квітня 2012 11:03
Ви якщо маєте якісь докази то давайте, то лише водичку льєте!!! Все легко перевіряється, незнаю як на рахунок заступника студентської свободи, а от про помічника депутата то це легко перевірити, на скільки я знаю то в міській раді видаються посвідчення, а тому вони обовязково мусять реєструватись.
Володарслави до Володарка Перстнів Показати IP 12 Квітня 2012 19:08
http://vk.com/wall144633862_1847 будьласка, офіційна заява, хочете перевірити так прапор в руки, я не з волині, але про цю персону знаю, про Ващука. Я не знаю якої там орієнтації ващук, але те що він не бувніколи на керуючій посаді то 100% інфа )))
внутрішній голос Показати IP 11 Квітня 2012 02:23
Респект журналюгам. Про яку виборчу кампанію мова? Річ у лицемірстві тих, хто декларує честь і національну гідність. А з матеріалів видно - усяка погань пнеться до влади. Ви ще згадайте Павла Зайця - друга Гузя і картинка повна по вінечка. Зараз підніметься сморід - політична заказуха, але це не заказуха - це ваше перекошене обличчя молоді горлохвати - спекулянти на національній ідеї.
Дівчина до внутрішній голос Показати IP 11 Квітня 2012 23:02
Журналістам, пане, журналістам!
Алексей Показати IP 19 Квітня 2012 23:21
вот это поржал :) В контакте можно взять у любого фото и оклеветать человека. Знаю Серегу много лет и у него ориентация не менялась :) А человеку написавшему такую стать желаю счастья и любви. Моральному уроду ой как это нужно в жизни.
Тарас до Алексей Показати IP 12 Вересня 2016 14:44
Пить меньше надо...