USD 39.63 40.00
  • USD 39.63 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86
Світ вражає: «Донбас за УПА!». Ролик підкорює YouTube (ВІДЕО)
В коротких роликах він висловлює свою позицію на захист української мови як єдиної
державної та заявляє, що УПА – це герої і він на їхньому місці «робив би так само».

Як вдалось з’ясувати Генадій Частяков – підприємець, який займається імпортом
нафтопродуктів до України. Він також має стосунок до Волині, адже служив до 2005 року у
Володимир-Волинську в армії, а також там одружився.
Коментарів: 8
Чеширский Кот Показати IP 26 Липня 2012 14:54
Рвется в политику? И в чем смысл ролика? Мы это и так давно знаем.
Stlantiy Показати IP 26 Липня 2012 16:28
Выдавать желаемое за действительное , не самая умная позиция: "Ролик підкорює YouTube" Конечно для Волынского региона аааабалденная цифра посещений -аж 343.
Роман до Stlantiy Показати IP 26 Липня 2012 19:59
Яка різниця скільки людей переглянуло цей ролик,головне факт. А факт полягає в тому, що й на сході люди розуміють, що УПА це Україна, нехай їх декілька, але це вже результат.
Iziy Shneerzon Показати IP 27 Липня 2012 09:29
Ну как тут не вспомнить народную мудрость: "Дурень думкої багатіє". Цыплят по осени считают-посмотрим результаты выборов. И тогда все будет видно.
Pavel Показати IP 27 Липня 2012 09:54
А на Волинських новинах кацапів побільшало :-) Знач росте сайт!
Stlantiy до Pavel Показати IP 27 Липня 2012 12:47
А може "мову" больше на ... посылают?
Stlantiy Показати IP 27 Липня 2012 10:59
Посмотрим в ноябре результаты и будем делать выводы. Хотя есть некоторые сомнения относительно- «Донбас за УПА!», и мало вероятно, что "підкориться".
Сергій Показати IP 27 Липня 2012 14:31
Один це не Донбас. Я також люблю дУПА за те що цієї організації нема. Вони примудрились бездарно програти війну народу. Це єдиний їхній здобуток.