USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85
Світ вражає: День ВДВ
прийти 2 серпня до центрального входу у парк ім. Л.Українки.
Відбудеться показовий виступ клубу "ДЕСАНТ" та розвідників ВДВ.
початок о 13:00.
Для всіх десантників збір на 8:30 Ільїнська церква у районі ДПЗ (кінцева навпроти СПТУ №9.
Відбудеться святкове богослужіння, панахида по загиблим десантникам.
форма одягу: берет, тільняшка і нагороди.
Коментарів: 12
Чеширский Кот Показати IP 28 Липня 2012 17:13
Это предупреждение всем адекватным жителям города Луцка. Не следует появляться в парке им. Л. Украинки с 13-00 и до полуночи. :)
))) Показати IP 28 Липня 2012 17:34
а штаны не надо? :-)
микола Показати IP 28 Липня 2012 20:24
а що як я прийду з цеглою з мастерком и специвци разов з трудовою книжкою будете як завжди битися чи як ?
зaгрeб Показати IP 28 Липня 2012 20:24
Та у нас вроде адекваты.Мы не Рашка
antikommi Показати IP 28 Липня 2012 22:56
погроми будуть?
Братан Показати IP 28 Липня 2012 23:12
Кот ти покидьок!
пдв Показати IP 30 Липня 2012 07:39
Вдв це діагноз. Культ який крім того що "я вдв" не несе за собою нічого..... П.С.нормальна людина соромиться називати себе вдв щоб не асоціювали його з цим пяним би***м.
Михайло Показати IP 30 Липня 2012 09:40
Шановні адміни-модератори! Які коментарі Ви допускаєте, не соромно?
VSC. до Михайло Показати IP 30 Липня 2012 12:04
Vox populi vox Dei. Какая репутация сложилась, такие и комментарии.
луцьк Показати IP 30 Липня 2012 11:15
На день ВДВ потрібно заслати ях на день в Сирію хай покажуть свою майстерність, ане в парк, трощити дітям голови пляшками з під пива. Цікаво що з тим покидьком, що минулого року таке зробив з дитиною? Ще й батькові дісталось від усіх, що захищав дитину.
микола Показати IP 30 Липня 2012 13:41
а им несоромно незрозумило яке дийство святкувати порахуйте скильки родив вийск було в союзи и скильки е зараз в украини и що кожен раз робити таку пиятику и водити хороводи шукаючи на свою задницю пригод : Може завтра чи коли буде день космичних вийск то що вони мають прийти в скафондрах и лякати людей - стари дядьки а стримання нема : Вид себе скажу хто цю лямку видтянув пид приказу до приказу то не буде випендриватися що мае 2-3 прижка и то на принудиловку краще без помни вшануйте фронтовикив поцикавтесь як вони ще стареньки доживают и як им позволяе здоровя можна хильнуть и кваску
Кос25 Показати IP 3 Серпня 2012 21:07
Вам больше неочем поп...ть?