USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.22 10.48
Світ вражає: Така держава! Сусіди роблять ремонт навіть у вихідні - немає на те ради!
Як набридло, що в нашій країні скрізь тебе посилають, спробуй лише звернутись до держорганів з якоюсь проблемою - кругом лише некомпетентні люди сидять.

Уже близько місяця сусіди над нами роблять ремонт. При чому це відбувається восновному вечорами і у вихідні.Насипали гору сміття під вікном і забирати її не збираються (у мене 1-ий поверх, тож я щодня дивлюсь нацю гору мішків)

В будні я якось терпіла. Розумію, самі роблять, після роботи. В суботу цілий день - теж гаразд. Сьогодні знову сверлять.Уже не витримала. Піднялась, попросила по-людські сьогодні не сверлити - послали. Мовляв маю право до 22-00 робити що завгодно.

Дзвоню в міліцію, попередньо відкривши перед собою Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" де в статті 24 чітко чорним по білому написано :
" ...Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що
супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять
першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні -
цілодобово. Власник або орендар приміщень, у яких передбачається
проведення ремонтних робіт, зобов'язаний повідомити мешканців
прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою
мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи
можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що
утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен
перевищувати санітарних норм цілодобово."
Послали! Мовляв усе нормально - хай собі сверлять - чим я доведу, що це голосно?! Може то тільки мені заголосно... Слух у мене затонкий чи стіни, для прикладу! Ніхто нічого робити не буде!
В такі моменти хочеться просто усіх повбивати! Чесно! Від безсилля щось комусь довести! Але розумієш, що ситуація не зміниться - на зміну одному ідіоту прийде інший - такий же або й іще гірше!
Що робити? I don't know
Коментарів: 17
дідо Показати IP 3 Березня 2013 15:06
до дільничого з заявою. або у міськвідділ з письмовою.
Forever Autumn Показати IP 3 Березня 2013 15:47
Знаєш, Юль, судячи з приколів нашої держави. то вона повинна називатись на букву Ж... Що робити? Писати про це кругом, залучати ЗМІ - тоді буде толк
ісса ндойє Показати IP 3 Березня 2013 16:03
хреново конечно, но и психиатра можно посетить ...
Yulking до ісса ндойє Показати IP 3 Березня 2013 17:37
спонсоруєте?
@ Показати IP 3 Березня 2013 19:37
Умімкни музику на весь звук щоб не було чути ,а краще піди до сусіда наверх і допоможи йому там кувалдою розвалювати стіни.
Вамп Показати IP 4 Березня 2013 09:53
Але ж ремонт теж треба зробити. Всі його колись робили. У всіх було сміття і шум. Такі статки, що всі мусять самотужки, економлячи кожну копійку, то й виходить, що після роботи і в вихидні. Погано, що так живемо, а ще гірше, що всі позвірили, ніхто нікого не хоче зрозуміти, тільки всі тикають один одному на що мають право і посилають.
Сонька Золотая Ручка Показати IP 4 Березня 2013 13:07
Прямая дорога Вам- к врачу за рецептом на седативные препараты. Не обращайте внимание на грохот- займитесь чем-нибудь, от безделья у Вас просто крышу сносит, вот и виноваты все вокруг.. Ремонты никогда не закончатся у людей- не все имеют возможность сделать быстро, поэтому просто терпите. У кого в какое время получается, тот так и делает. Я вот по выходным шью- просто в другое время мне некогда- пашу, как папа Карло. А мне кричат, что я не имею права шить в воскресенье. Это все забубоны и предрассудки. Терпите, дорогая!
2222 до Сонька Золотая Ручка Показати IP 5 Березня 2013 10:13
Не права ти, Соню, не права!
у мене ремонт Показати IP 5 Березня 2013 03:58
Не заздріть людям. А ще краще - розпочніть у себе ремонт. І Ви зрозумієте, як це чудово - творити красу. У міліцію дзвонили? Не смішіть.
Ірина до у мене ремонт Показати IP 11 Квітня 2013 17:08
А от у мене сусід, відколи вселився ще 5 років тому, періодично сверлить одну й ту ж саму стіну... За моїми підрахунками - там вже не стіна, а решето... Може і в неділю о 8 ранку це робити... І чому тут заздрити? Може його психічним відхиленням???
sos Показати IP 5 Березня 2013 11:17
Сколько можно еще терпеть это бл...ство в этой стране !!!!!!!!!!
Гріша Показати IP 5 Березня 2013 16:57
А ти случайно не Тімашенка?
!!! Показати IP 5 Березня 2013 21:00
На це можна закрити очі коли ти живеш один...або ти на роботі...а коли у тебе маленька дитина то повірте це зовсім не так просто стерпіти.І ще "швеї" на замітку від швейної машинки такі децибели як від перфоратора чи кувалди не почуєш, так що аналогія апріорі не доречна.Просто у всьому треба мати елементарну людяність і порядність.
Лилия Показати IP 4 Грудня 2016 10:58
То же самое. У меня малышу меньше года. Мы живём на первом этаже, а ремонт делают на четвёртом. Сверлят, бесконечно стучат. Я, конечно, в будние дни не возмущаюсь, но ещё и в выходные - это перебор. Ребенок почти не спит, постоянно капризничает из-за недосыпаний. Муж просил по-хорошему, а реакции никакой. Думаю, стоит в полицию позвонить. По закону не положено в выходные проводить ремонтные работы. Закон один для всех! И пусть с такими соседями беседует уже полиция!
ярик Показати IP 12 Серпня 2018 00:20
юристи бються головою в стінку на цю тему. ремонтні роботі неможна проводити в святкові і неробочі дні. по суті це релігійні і установленні законом неробочі дні -( їх є 5 субот прописані законом ) а от про віхідні які е неділя і субота які в усіх законах є зовсім різнимі по букві закона (вихідні і неробочі) тут упустіли розказати як поводитися тому в Україні можно спокійно долбіти і в неділю якщо вона не є святковою ПО БУКВІ ЗАКОНА - та-так ...... бо при любому суді силабться на неї . в багатех законах читко прописані є віхідні , святкові , робочі і навіть віхідні а от в цему законі незадалі взагалі про вихідні нажаль і тому спір в суді без судді родіча є 100% програшній :(
ярик Показати IP 12 Серпня 2018 00:33
додав тоже шукав відповідь на це питання зовсім випадково після зауважень сусіду який різав лобзіком щось з балкона пізнувато про то що то була субота і опилки всі падали з 3 на 2 і 1 поверх я якось незвернув уівги так як не надімною живе но груба відповідь що він може гриміти до 23 по його словам силаючись на закон мене заставила пошукати межі годин так як я знав про інші обмеження часу закон у нас ніякий . ще при союзі було читко прописано за вихідні і неробочі у нас нема. в 16 роі є подана питичія на прийнятя правки * неробочи і святковий день по темі шуму і ремонту но уви набрала 25 голосів із 2500 щоб попасти на розгляд думи . тож ті хто жеве з неадекватними сосідами з якими не можна договоритися лишается лиш терпіти
Правда Показати IP 22 Серпня 2023 17:01
Ремонти у києві роблять щоденно одні спекулянти квартирами. Незнали? .