USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.10
Світ вражає: Давайте будемо трішки людянішими - випадок з життя
Нещодавно у Львові стався випадок, що розчулив до сліз. Наче нічого особливого - просто людяність, але така рідкісна..

Їдучи вчора по Франка, я побачив попереду на рівні з машиною, що їхала переді мною, стареньку бабусю, дуже згорблену, з палицею.. Виглядала вона дуже бідно. В тому місці пішохідного переходу не було і пробігла думка, що вона так може простояти дуже довго..

Бабуся зробила крок вперед і стало страшно, щоб Шевроле, що їхало переді мною, її не зачіпило. І тут - майже Диво..) Шевроле зупинилося, водій увімкнув аварійку, не соромлячись сигналів тих, хто "дуже поспішає" в нашому ряді за мною. З місця пасажира вийшла жінка і перевела цю бабусю через дорогу, здається, навіть, про щось ще з нею поговорила по той бік вулиці:)



Бажаю всім нам частіше опинятися "по той бік вулиці", вміти наважуватися на прості людяні вчинки..

Згадалися слова з пісні Тартака: "А насправді, так просто змінити життя.."
Коментарів: 8
тарас бульба Показати IP 27 Березня 2013 01:11
Страшно що це не є нормою...
Forever Autumn до тарас бульба Показати IP 27 Березня 2013 07:35
Ех, а звідки тій нормі взятися? Гляньте на людей навколо. Гляньте навіть на інтернет простір - все запльоване жовчю і отрутою, мільярди тонн агресії та дикого егоцентризму. Люди забули, що вони люди
Михайло Показати IP 27 Березня 2013 08:35
Молодці!!!
Нелюд Показати IP 27 Березня 2013 08:54
Перш за все вказуйте джерело, з якого копіпастили, так як цьому баяну вже місяць точно. І по-друге, пульс землі, а що Ви зробили доброго в житті? чим можете похвалитися? Це Ви тут, зараз, учите нас як правильно жити і показуєте чужі приклади, коментуючи, говорите "Гляньте на людей навколо" хоча після роботи стаєте однією з тих людей. Я впевнений що Ви, переходите дорогу поза межами переходів, викидаєте сміття не в урну, обговорюєте за спинами інших людей, не завжди місцем поступаєтесь в транспорті... список можна продовжувати до безкінечності. Список, по якому живе наше суспільство, це норма поведінки, це наше повсякдення, і Ви як член такого суспільства, будете вчити нас жити на чужих прикладах? В наступній статті опишіть власний приклад, не обовязково з фото чи відео, головне щоб це зробили Ви а не хтось інший
Forever Autumn до Нелюд Показати IP 27 Березня 2013 09:24
Дуже слушне зауваження, адже починати треба з себе. І це могли зробити саме Ви, але натомість написали те, що написали. А де хто кого вчить? Тут не пише "лекція", "навчання" чи "настанова". А свої випадки описувати не буду. Бо знайдеться черговий нелюд як ви і накинеться зі звинуваченнями у самохвальстві, чи не так :) Гарного вам дня!
Нелюд до Forever Autumn Показати IP 27 Березня 2013 13:28
розмова перейшла в площину "сам дурак", мабуть ми не зрозуміли одина цьому мушу відкланятись. Всього найкращого
Нелюду Показати IP 27 Березня 2013 09:45
Всі не без гріха і Пульс мабутиь теж, але те що Пульс Землі описав цей випадок, показав дійсно приклад людяності інших, вже добре. Бо в нас час є й такі, які глузуть з тих хто робить щось добре та називають лохами.
анонімус Показати IP 27 Березня 2013 10:41
давайте ще який-небудь репост з соцмереж!