USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90
Світ вражає: Луцькі студентки гублять білизну=)
Схоже, прихід довгоочікуваної весни позначився і на житті мешканок гуртожитку № 3, що розташований біля стадіону СНУ.=)

Чи то під час сесії стало дуже спекотно, чи перші промені сонця розбурхали молоду кров, та з разом з першими ластівками з вікон вилітають бюстгалтери.


Коментарів: 24
бувала студентка Показати IP 11 Квітня 2013 15:41
Дуже ефектно перед статевим актом красиво зірвати з себе білизну і кудись її швирнути, а труси одягнути партнеру на голову. Було відкрите вікно... Якщо довго роздягатись, партнер може передумати. Кохання - гра на емоціях. Головне - голову не загубити, а білизна - це ганчірка. Мама нову купить.
Misteria до бувала студентка Показати IP 11 Квітня 2013 16:19
Весна виправдовує усякі прояви кохання=)))
Болодя до Misteria Показати IP 13 Квітня 2013 19:19
якби ви знали скільки плачу було за той ліфчик потім ))))
Forever Autumn до Болодя Показати IP 13 Квітня 2013 19:32
Колишня дівчина чи жінка чи подруга образила? Будьте людиною, нема чого тут таке писати..
Студентка Показати IP 11 Квітня 2013 16:41
А те що ліфчик міг злеті з мутузки, що натягнута на балконі, на якій сохне випраний одяг нікому в голову не приходило? У гуртожитках немає пральних машинок, які зразу ж сушать білизну... І в основному чтуденти перуть одяг старим дідіівським методом... І сушать його теж...
комсомол Показати IP 11 Квітня 2013 17:08
Вот она грудь пролетарская.Да в ладонь непомещается.Айда к нам .Хлопци мы бравые по бабах соскучились, на мущин поглядываем.
ППЦ Показати IP 11 Квітня 2013 17:17
ото змістовна новина..... капець, цілий день сьогодні чекала щоб це прочитати...
Misteria до ППЦ Показати IP 12 Квітня 2013 12:13
змістовна-не змістовна, а переглядів багато. Це ж власні новини і сюди можна писати все, що завгодно.
Юра кредитчик Показати IP 11 Квітня 2013 17:27
я б познакомился))
Спікер Показати IP 11 Квітня 2013 17:44
мож повісила сохвути,а вітром зірвало,а тут вже сенсацій насочиняли...фігньою не майтесь...
Misteria до Спікер Показати IP 12 Квітня 2013 12:14
такий варіант можливий, але ж де Ваше почуття гумору?))
аня Показати IP 11 Квітня 2013 19:13
що вам не подобаеться, веснна все ж таки,ну забула і що.урки зробили сенсацію
лучанка Показати IP 12 Квітня 2013 09:42
це рівень сучасної волинської журналістики - її професіоналізм і якість!більше писати нема про що, а для чого - карще перепостити те, що написали інші!
Misteria до лучанка Показати IP 12 Квітня 2013 12:15
до чого тут журналістика? Це ж блог!!! І сюди можуть писати не лише журналісти. До речі, і Ви можете написати про "наболіле", наприклад про те, які "погані" журналісти)))
Александр Показати IP 12 Квітня 2013 10:04
Поддержу большинство. ВН необходимо создать инсталляцию "Весна спешит, гормоны играют", соединив бюстгальтер, пустую бутылку водки, пару использованых презервативов и шелковый шарфик, и поместить в новости.
Forever Autumn Показати IP 12 Квітня 2013 10:15
Якісь ви злі з самісінького ранку. ДО чого тут журналістика, якщо це стрічка своїх новин, і сюди постять "все-що-попало" усі зареєстровані користувачі? :))) Будьте добрішими, люди. Александр, ТЕМА!)))
Д Р О Ч К О Показати IP 12 Квітня 2013 11:06
Надзвичайно актуальна і дуже потрібна інформація!!! А коли будуть нижню частину вивішувати?
Misteria до Д Р О Ч К О Показати IP 12 Квітня 2013 12:14
Коли знайдемо труси на кущах,тоді і напишемо, не хвилюйтесь))
Ярославчик Показати IP 12 Квітня 2013 12:28
...а то не моєї малої часом ліфчик? Дуже похожий. Вона давно його не стірала... є там букви х та у ?
Василь Показати IP 12 Квітня 2013 12:35
Добре що хоч лівчик сфотали. А буває в парку таке роблять дівки молоді, що аж самому хочеться, щоб зробила... дівчатка ростуть з досвідом хорошим, не то що наші жінки після 40
журналіст Показати IP 13 Квітня 2013 09:40
Misteria - сучасна дівчина - без комплексів. Розумна, знає, що і як відповісти, аби нікого не скривдити. Молодець! Наша людина!
Левый. Показати IP 13 Квітня 2013 12:22
Это вещи политической ****тутки Гузя.
Чеширский Кот Показати IP 14 Квітня 2013 13:07
Девочки, лучше расскажите всю историю с самого начала. Можно иллюстрировать снимки. Понятно, что персонажей звали Виктория и Иванна, а вот кто с кого и как...:)))))))))))))
Аліна до Чеширский Кот Показати IP 14 Квітня 2013 17:38
прикиньте, Ірка трусики так і не знайшла...