USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Водій маршрутки з держномером АС 4937! Перестаньте матюкатися!
Спочатку в автобусі не закривалися задні двері. То 2 зупинки ми так і їхали - з відкритими дверима. Люди гукали водієві, а у відповідь почули:"Ти шо, думаєш водій не бачить, шо двері відкриті?". Потім чолов'яга все ж вирішив подивитися в чім річ. Вийшов з-за керма і пішов до зламаних дверей. У цей час маршрутка почала самовільно рухатися... бідні двері так і лишилися неполагодженими. Водій сів за кермо і гукнув кондуктору:" Ну шо, Льоня, їдемо в депо. Зараз всіх висадимо нах....н...." Потім його мова перейшла в суцільний потік нецензурної лайки (повторювати не буду - не запам'ятала логічної зв'язки).
Окремо хочу написати, що вже не вперше їду з цим водієм - чоловіком років 60-ти... Навіть кілька разів телефонувала в депо та скаржилася на нецензурну лайку водія. Криє всіх - і пасажирів, і інших водіїв і пішоходів.
Ганьба і сором - чоловік дожив до сивин, а розуму та витримки не нажив. Не тішу себе сподіваннями, що водій сам прочитає про себе на сайті, але у нього ж є діти, знайомі, сусіди... Хай би розповіли, що завдяки відсутності виховання, їх знайомий став предметом міських хронік)))
Отже, маршрут №15, жовтий автобус, державний номер АС 4937 (останні 2 букви не розгледіла).
Коментарів: 13
АС4937ВВ Показати IP 20 Квітня 2013 12:18
Ура! Зараз пасажиропотік в мене зросте. Всі будуть чекати саме мою маршрутку, аби мене почути. Ну, ще нардепи так роблять.
бабай до АС4937ВВ Показати IP 21 Квітня 2013 12:23
у вас хибне уявлення про рекламу та популярність))))))
Вова до АС4937ВВ Показати IP 22 Квітня 2013 14:00
якщо попаду у вашу маршрутку і почую такий потік "інтелекту" - візит в травмпунк точно гарантую!!! При цьому докорів сумління в мене зовсім з цього приводу не буде. До такої публіки інакше не доходить.
Антон Показати IP 20 Квітня 2013 13:49
Треба ще в Міську раду дзвонити щоб вони теж знали!!!!!!! Да в Луцьку людей перевозять невиховані шофери. Крутити баранку можуть всі а культури елементарної мало хто навчився А лучани страждають і школярі
TFA Показати IP 20 Квітня 2013 14:40
АС 4937 ВВ. Автобус №43
111 до TFA Показати IP 20 Квітня 2013 17:11
так
богдан-атону Показати IP 20 Квітня 2013 16:40
а ти пробував її крутити? це не бублик
гнат до богдан-атону Показати IP 20 Квітня 2013 17:13
так ніхто ж не заставляє - хай йде робити цеглу на завод - цеглі все рівно, що воно меле...
Прохожий Показати IP 20 Квітня 2013 16:55
А исче эти глыбокооброзованннные спецыалисты ставят нам "музыку" - тот гной , от которого зубы уже сводит.
володя Показати IP 20 Квітня 2013 22:41
Кожна робота важка якщо її робити. А виховання має бути на першому місці. А то сапожнік нехай працює там де людей немає і особливо дітей.В підвал =мишей травити там можна покричати або ще в лісі дрова заготовляти Непорядок і все. А музику хай слухає бо ж тоже за день проїхатись щось значить круги мотати
толя Показати IP 21 Квітня 2013 10:26
Цих оленів треба поставити на місце. Позор. А які вони смердячі.
Анатоль Показати IP 28 Квітня 2013 10:14
У Нововолинську не те що матюків, а й російської попси вже не почуєш. А Ви писали заяву у міліцію про нецензурну лайку у громадському місці? Спробуйте. Матюки, як корова злиже.
AndreyLutsk Показати IP 6 Травня 2013 12:57
Прохожий +1....На весь салон селянський реп або блатняк стайл. Єдине в чому ми безсилі тут - відсутність маркетингового поняття "конкуренція". Ми сідаємо в маршрутку і їдемо нею, бо вже оплатили і не маємо часу вийти і пересісти...той придурок за кермом вже все-рівно заробив. А старатись для пасажирів йому нема чому. Бо ми вже не вийдемо і навряд чи запамятаємо такий самий як інший жовтий автобус, згадаємо "там водій придурок" і сядемо в іншу....Єдина надія - міська рада....Хоча на останній фразі я й сам посміхнувся....