USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: У Луцьку з'явилось нове графіті
Кальков пише на сторінці у Facebook:
На днях нас відвідав герой луцького олдскульного граффіті пан Gzibe, після 9-ти років розлуки зустріч відмітили спільною роботкою.

До речі, Gzibe навчив і надихнув багатьох сучасних райтерів міста Луцька.


Wier - Gzibe - Kalkov - And - Ekler - Gin

Довідково:
Gzibe належить до перших райтерів міста Луцька. На його біографію припадає створення граффіті школи, велика мистецька активність, зокрема започаткування граффіті школи. Засновник команди Error, до якої входило багато художників другої і третьої хвилі нашого міста.
До спільної роботи ( продакшн на граффіті сленгу ) були залучені майже усі учасники Error і кілька хлопців, які влились у це русло відносно недавно, але вже яскраво про себе заявили.
Коментарів: 9
Александр Показати IP 21 Червня 2013 14:31
А есть еще и "модернскул"? Какой-нибудь "нью вейв"? Можно подборку фото по теме "найди 10 отличий"?))И еще, меня всегда интересовало, на фото что-то нарисовано? Просто старый я уже, не обижайтесь))
йож до Александр Показати IP 21 Червня 2013 16:00
"нью вейв" это аля Бэнкси, с социально-политическим уклоном. А "олдскул" - просто как украшение стен. Абстрактно, но красиво. Я тоже старый, так что простите.
анонімус Показати IP 21 Червня 2013 17:15
о боже, яке щастя! знову розмалювали стіну! що ж тепер робити від радості?!
Перехожий до анонімус Показати IP 21 Червня 2013 20:02
Розбіжися ів лупанися в неї ;)
Друг Показати IP 21 Червня 2013 21:59
Gzibe повернувся?????????
Лучанин Показати IP 24 Червня 2013 18:05
Колись усі туалети були розмальовані, а тепер усе місто як туалет. О це велика культура Єпохи Відродження - засрали усе місто, суцільний кіч.
Стріт-арт до Лучанин Показати IP 24 Червня 2013 18:38
Лучанин! ти навіть слово епоха пишеш через "Є"... до чого тут відродження? зразу видно що ти вживаєш типові кліше для радянського виховання! Ласкаво просимо до Зомбвленду!
Коля Показати IP 26 Червня 2013 23:56
Ого яка новина!))) завжди доставляли ось такі статті недожурналістів. Було б ще непогано добавити сюди роботу самого пана Gzibe.
Forever Autumn до Коля Показати IP 27 Червня 2013 00:24
А до чого тут журналісти?:))) пише ж6 СВОЇ НОВИНИ )))