Світ вражає: Tesla на автопілоті збила російського робота на виставці CES 2019
Напередодні відкриття найбільшої технологічної виставки світу CES 2019 Лас-Вегасі, яка триває з 8 по 11 січня, автомобіль Tesla Model S з увімкненим автопілотом випадково скоїв наїзд на російського робота Promobot вартістю $2 000, який мав взяти участь у виставці.
Внаслідок зіткнення російський робот, упавши на обочину, зазнав серйозних ушкоджень і вже не зміг взяти участь у виставці, розповідає портал Mind з посиланням на itc.ua.
Розробники Promobot виклали на YouTube моторошне відео, зняте однією з камер відеоспостереження, на якому видно, як Tesla Model S збиває бідного робота.
Судячи по відео, швидкість Tesla явно була невеликою і автомобіль лише трохи зачепив робота. Проте цього вистачило, щоб завдати роботу непоправної шкоди, ремонту він вже не підлягає.
Коментуючи інцидент, водій Tesla Model S зазначив, що просто хотів перевірити можливості автопілота на ділянці, яка видавалася йому абсолютно безпечною. Він вибачився перед розробниками, заявивши, що, на жаль, не помітив цього «милого» робота.
В головному офісі компанії Promobot в Пермі дуже засмутилися через те, що сталося.
«Звичайно, ми засмучені. Ми привезли цього робота сюди з Філадельфії для участі в CES. Тепер він не може брати участь в заході, і його не можна відновити. Ми проведемо внутрішнє розслідування і з'ясуємо, як робот опинився на проїжджій частині», – зазначив директор з розвитку компанії Олег Ківокурцев.
Внаслідок зіткнення російський робот, упавши на обочину, зазнав серйозних ушкоджень і вже не зміг взяти участь у виставці, розповідає портал Mind з посиланням на itc.ua.
Розробники Promobot виклали на YouTube моторошне відео, зняте однією з камер відеоспостереження, на якому видно, як Tesla Model S збиває бідного робота.
Судячи по відео, швидкість Tesla явно була невеликою і автомобіль лише трохи зачепив робота. Проте цього вистачило, щоб завдати роботу непоправної шкоди, ремонту він вже не підлягає.
Коментуючи інцидент, водій Tesla Model S зазначив, що просто хотів перевірити можливості автопілота на ділянці, яка видавалася йому абсолютно безпечною. Він вибачився перед розробниками, заявивши, що, на жаль, не помітив цього «милого» робота.
В головному офісі компанії Promobot в Пермі дуже засмутилися через те, що сталося.
«Звичайно, ми засмучені. Ми привезли цього робота сюди з Філадельфії для участі в CES. Тепер він не може брати участь в заході, і його не можна відновити. Ми проведемо внутрішнє розслідування і з'ясуємо, як робот опинився на проїжджій частині», – зазначив директор з розвитку компанії Олег Ківокурцев.
Коментарів: 1
Нострадамкус
Показати IP
9 Січня 2019 18:41
Це прям знамення якесь що скоро Росія впаде перед США.
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.