USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: ​Історія з п’яним луцьким підлітком на машині. ВІДЕО
У соцмережах сьогодні активно поширюється розповідь про п’яного розбишаку, який виконавши на авто

небезпечний розворот, вийшов з машини й почав розмахувати битою.

ВІДЕО опублікував Андрій Мацкевич.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика


«Вчора 10.05.2016 на вул. Марка Вовчка водій автомобіля ВАЗ 2103 3-ї моделі на шаленій швидкості робивши розворот створив аварійну ситуацію: чуть не задів припарковані авто.

З автомобіля вийшов шмаркач на вік 17-18 років з ознаками алкогольного сп"яніння. На зауваження і спроби викликати поліцію шм*ркате г**но почало агресивно себе поводити: дістав биту і почав розмахувати.

Але режим "рембо" був недовгий, після слів: "вдар! Ну ти розумієш що за це тобі світитиме вже кримінальна відповідальність і ти обов"язково сядеш", наш *ерой трішкип поутих, але не припинив розмахувати биткою. Врешті- решт його таки обеззброїли, і він, як те теля, почав кликати маму і плакатись, що він неповнолітній і його не мають права бити.

Залишилась опосля трофейна битка.

На жаль, якось в суматосі випустили момент, як він сів в авто, зачинився, завів двигун і поїхав.

Модератори групи Наш Луцьк LIFE знайшли сторінку у ВК цього хлопця й чекають від нього коментарів:
Коментарів: 14
Анонім Показати IP 11 Травня 2016 12:50
Це чюдо живе на 8го березня
Крук до Анонім Показати IP 11 Травня 2016 16:55
Прикро те, що це лайно живе у нашому місті
Анонім до Анонім Показати IP 15 Травня 2016 13:26
У*од моральний, які ж батьки у такого дибіла
14 Показати IP 11 Травня 2016 12:58
ахахаха) маму кликати) норм. мужик росте))) пі*дАр*си )
Ви Показати IP 11 Травня 2016 13:14
придурки? а чому не викликали поліцію і не здали "з рук в руки"?
Анонім Показати IP 11 Травня 2016 16:55
Лошпет.Зганьбився на весь Луцьк
вовк Показати IP 11 Травня 2016 17:16
коментар було видалено
ната Показати IP 11 Травня 2016 17:55
ой к*нченне на копейці...фуууу. позор. всі на 8 березня з битами до цьому шмурдяка
водій Показати IP 11 Травня 2016 21:18
Да треба було цього шмаркача віддубасити, визвати поліцію і сказати шо сам впав))) І позбавити його права керування довічно!!!!!!!!!
333 Показати IP 12 Травня 2016 03:20
Колись цей дурачок знайде собі біду.
ТанЯ Показати IP 16 Травня 2016 12:47
Самі винні.Чого не дали йому так,щоб десятому наперед заказав.А так остався безкарним і буде далі робити те,що йому заманеться.А батьки не виноваті,що дитина дурнувата.Ні одна мати не хоче мати погану дитину, ростить ,все віддає, а виростає чортяка. А що вдієш, а нічого, кричи хочя трісни.
чому? Показати IP 16 Травня 2016 15:20
невже мати Гітлера виновата за тещо син піддався вихованню суспільства та став ...? маняки такими народилися чи виховалися суспільством?
влад Показати IP 16 Травня 2016 15:24
хоча все правильно?
Вчитель Показати IP 16 Травня 2016 20:00
Цбого урода-смаркача наказати по повній і батьків заодно. Я думаю,що це неперший випадок. Обкласти таким штрафом в розмірі тої консервної банки на якій він їхав. Ще й дати 15 суток,щоб поприбирав територію, чи мив громадські туалети.