Світ вражає: На Волині мера облили зеленкою
«Чорна гвардія імені Нестора Махна» сьогодні організувала акцію проти мера Володимира-Волинського Петра Саганюка, - повідомляють активісти.
Сьогодні, 5 червня, о 8:00 активісти громадської ініціативи «Чорна гвардія імені Нестора Махна» зустріли біля міської ради мера і облили його зеленкою.
Таким чином, активісти демонструють своє небажання бачити на чиновницькій посаді Петра Саганюка.
Сьогодні, 5 червня, о 8:00 активісти громадської ініціативи «Чорна гвардія імені Нестора Махна» зустріли біля міської ради мера і облили його зеленкою.
Таким чином, активісти демонструють своє небажання бачити на чиновницькій посаді Петра Саганюка.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 14
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
аяяй
Показати IP
5 Червня 2015 17:58
точно зпрацювали на замовлення.не мають чим занятися і мають купу вільного часу ті активісти
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Андрій до аяяй
Показати IP
5 Червня 2015 23:20
Точно на замовлення,на замовлення розуму,щоб привернути увагу до особи,що стала проблемою...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Нарешті
Показати IP
6 Червня 2015 10:53
Молодці! Нарешті!!! Підтримуємо всі!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Місцевий
Показати IP
6 Червня 2015 17:57
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Валентин Кош
Показати IP
7 Червня 2015 12:10
Так це ж сам Петро і організував! Треба ж піаритись тіпа погроза! Смішно, двое малолітніх здійснили "замах" щоб облити - а Петро на них крикнув, точніше, силою думки повливав і.........вони втікли. Слава!!!!!! Слава могутньому екстрасенсу і магу Петру!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Пенсіонер
Показати IP
7 Червня 2015 19:10
Щось задумав Петро, щось задумав точно. Всі по розказував, що в мери не піде, всю виступив з цим! А я не вірю, ніколи не повірю що Петро відмовиться від виборів! Щось придумає щоб залишитись!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
За правду
Показати IP
8 Червня 2015 11:29
Петро каже що всі навколо - регіонали! Всі регіонали! Всі хто проти Петра - регіонали. Місцевий - регіонал без Букваря, Київський - при уряді Януковича! А Петро? Хто ж він? Що не регіонал? Так самий більший!!!!!! Подивіться люди добрі як в січні 2013 Петро зустрічав Гаранта!!! Там посмішки аж до вух! А потім півроку розказував як той його хвалив.... То тоді і справжній регіонал- Петро, єдиний і не поборник! І це дійсна правда! Всі люди це знають! А людей не обманиш.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Анонім
Показати IP
8 Червня 2015 11:29
В- Волинці що ви хочете.? Такого голову мати, грамотний господар стажу, досвіду роботи повно і ще вам не вгодив? Не бачили ви поганих голів . Ще й пишете молодці ті що це зробили? Ото подвиг. Облили зеленкою Щось добре зроби. А завтра насадиш вишиванку і битимеш себе в груди. Я українець.Культура в нас аж пре дай напакостити. Зате в Європу
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Декомунізація
Показати IP
8 Червня 2015 11:35
А я хочу подякувати Волинським новинам за можливість писати правдиві коментарі.... Якщо ж об'єктивно, то дійсно вже комуністи дістали!!! Один з останніх сил тримається за іншого, один комсомолець хвалить іншого! Петро звертаються до Володимира, мол допоможи! Ми ж комуністи! Та ще ж є ще один - Коля Луцький!! Та скільки ж можна це людям терпіти! Є ж закон про декомунізацію - треба ж діяти згідно закону!!! Всі на пенсію!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Панове, прийшов час визначитися, нарештi, куди ми прямуємо: до Євросоюзу, чи до дикого лiсу? Хiба це європейськi звички: обливати зеленкою, кидати лайном тощо?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Декомунізація
Показати IP
8 Червня 2015 19:38
Для тих, хто погано розуміе, робимо уточнення: це самопіар, акція зроблена самим Петром чи його штабом, з єдиною метою - виправити терміново помилку!!! А помилка була в слідоючуму : було сказаного Петром в кінці травня що на вибори він не їде! І це всі ЗМІ розкрутили!!! І тут почалась паніка як в самого Петра так і його оточення - від влади відмовитись, це перебор! Прийдуть інші - могуть посадити! Так і придумали собі акцію з зеленкою! Самі! Чи могла нормальна людина за казати двох малолєток які і втекли самі!!!! Звісно, ні! І це так поможе на комуняцькі штучки!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Антидебілізація до Декомунізація
Показати IP
9 Червня 2015 11:13
Нормальна "за казати" не могла!))) Це говорить про рівень конкурентів і тих хто "має можливість писати правдиві коментарі"! Свинота не овідчена - як казав герой одного відомого українського кінофільму!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046416)
Анонім
Показати IP
9 Червня 2015 20:23
Прихильнички Сагана комуняна почали писати! Я завжди говорила - що влада така на яку люди і заслуговують! Мабудь, ми провинилися перед Богом чим то - от комсомолець- комуніст і "править бал". Але я вірю в те, що люди тепер помилки не зроблять - Бандин Контрабандист Комуняка точно не пройде! Не дозволимо, щоб Сім'я 2 "князювала". Слава Україні - смерть сатанюкам!
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.