USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Підводний світ: як виглядає унікальний музей у Мексиці. Неймовірні кадри
Підводний музей в Канкуні – незвичайний музей Мексики.

Якщо ви вважали, що відвідування музею, справа дуже проста, то ви помилялися. Не кожен музей так легко відвідати, особливо якщо він знаходиться під водою.

Таке місце розташоване посеред Карибського моря в місті Канкун. Експонати тут знаходяться під водою на глибині близько десяти метрів.

Всього музейних експонатів на сьогоднішній день налічується понад 400.

Даний музей відкритий не так давно. Його вирішили створити, щоб туристи відволіклися від іншої мексиканської пам’ятки Канкуна – коралових рифів. Творцем цього незвичайного місця є британський художник Джейсон Тейлор.

Він зробив унікальний музей, аналогів якому в світі більше немає. Незважаючи на те, що в місті та його окрузі досить багато цікавих пам’яток, цей музей чудово доповнює всі ці пам’ятки.

Деякі експонати тут знаходяться на мілководді, завдяки чому, кожен бажаючий зможе безперешкодно дістатися до них і особисто подивитися і навіть доторкнутися.

Історія підводного музею в Канкуні

У всіх розробках та створенні нових експонатів підводного музею задіяний і сам засновник, художник і директор музею Джейсон Тейлор. Він зі своєю командою регулярно працює над новими ідеями, які згодом втілюють і поміщають у воду.

Деякі ідеї, звичайно, досить трудомісткі і вимагають великої кількості часу, проте вони більше всіх, згодом, подобаються відвідувачам музею. Перш ніж занурювати експонат у воду, для нього на дні створюється спеціальна платформа, на якій він і буде в майбутньому стояти.

Кожна з таких платформ має досить велику вагу, а саме близько 2 тонн. Саме такої ваги достатньо, щоб майбутня підводна статуя не змогла пошкодити дно, випадково перевернутися, і, врешті-решт, була надійно закріплена на своїй позиції.

Створення підводного музею в Канкуні

На всі експонати у творців музею пішло близько двох років. На даний момент налічується 120 тонн цементної суміші, витраченої на виробництво платформ для статуеток.

Що стосується грошових коштів, які були витрачені на повне створення цього музею, то сума публічно ніколи не оголошувалася. Однак передбачається, що вона перевищує 350 тисяч доларів. Більшу частину фінансів для підводного музею в Канкуні було виділено з коштів держави.

Порада туристу

Якщо ви вирішили відвідати підводний музей у Канкуні, то варто обов’язково придбати спеціальне спорядження, щоб можна було занурюватися під воду. Таким чином, ви зможете чудово і корисно провести час в музеї.

Перш ніж занурюватися під воду для перегляду музейних експонатів, спеціально навчений інструктор вам пояснить, як правильно занурюватися, і як себе вести під водою. Після занурення ви особисто зможете побачити всі підводні статуї. Вони вже встигли злитися з водним світом, покритися водоростями і коралами.

Експонати підводного музею Канкун

Найбільш відомою експозицією музею є, так звана «Тиха еволюція». В ній для відвідувачів представлена еволюція людей з найдавніших часів і до наших днів. Всі статуї людей в даній експозиції створені завдяки гіпсовим зліпкам, які були взяті з реальних людей.

Тут всі статуї і експонати зроблені в повний зріст. Варто відзначити, що творець музею врахував здоров’я людини і турботу про навколишнє середовище, тому при створенні всіх музейних експонатів використовував тільки екологічно чисті матеріали.

Серед улюблених туристами експонатів «Садівниця надії». Це унікальна статуетка жінки, яка лежить на сходах і поливає квіти.

Ще одним цікавим підводним експонатом є «Колекціонер втрачених надій». Це непроста фігура. Тут ціле поєднання краси фігури і професіоналізму творців. Експонат являє собою фігуру чоловіка, який охороняє людські бажання. Мало того, всі людські бажання заховані в спеціальні пляшки.

Вартість відвідування даного чуда архітектури в середньому 50 доларів. «Чому в середньому?» - запитаєте ви. Вся справа в тому, що ціна залежить від способу занурення під воду. Спорядження тут має свою вартість.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus