Світ вражає: Після 40 років заборони: у Ташкенті дозволили фотографувати в метро
Ташкентський метрополітен – один із найстаріших у Центральній Азії. Перша лінія – Чилонзорську – запрацювала ще в 1977 році. Із того часу містянам та гостям заборонили робити фото та відео в підземці, розповідає Український інтерес.
Це пов’язано з тим, що метро – бомбосховище, яке можуть використати на випадок ядерного бомбардування, тобто військовий об’єкт.
Минув 41 рік. На початку 2018 року президент Узбекистану Мірзийоєв Шавкат підписав указ, який знімає цю заборону. Документ набув чинності 1 червня. Основна причина: влада хоче, щоб у країні розвивався туризм.
“У метро теж можна знімати. Ніяких проблем не буде. У нас найкрасивіше метро у світі, ми повинні його рекламувати”, – прокоментував рішення президента Узбекистану голова Держкомтуризму Азіз Абдухакімов.
Зазначимо, ташкентське метро має п’ять гілок та 29 станцій.
Це пов’язано з тим, що метро – бомбосховище, яке можуть використати на випадок ядерного бомбардування, тобто військовий об’єкт.
Минув 41 рік. На початку 2018 року президент Узбекистану Мірзийоєв Шавкат підписав указ, який знімає цю заборону. Документ набув чинності 1 червня. Основна причина: влада хоче, щоб у країні розвивався туризм.
“У метро теж можна знімати. Ніяких проблем не буде. У нас найкрасивіше метро у світі, ми повинні його рекламувати”, – прокоментував рішення президента Узбекистану голова Держкомтуризму Азіз Абдухакімов.
Зазначимо, ташкентське метро має п’ять гілок та 29 станцій.
Коментарів: 0
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.