Світ вражає: Різдвяне диво: кішка пішла з дому на 14 років і повернулася напередодні свята
Бьянка Замміт – мешканка Сіднея, австралійської столиці. 14 років тому, коли вона була ще зовсім дитиною, її кошеня на прізвисько Розі втікло з дому.
З тих пір дівчина жодного разу не бачила свого улюбленого вихованця. Вона навіть не сподівалася на те, що кішка колись повернеться додому, розповідає Znaj.ua.
Неймовірно, але напередодні Різдва сталося неймовірне диво. Рози повернулася додому через багато років. З неї все добре, вона жива і здорова.
Як виявилося, кішка всі ці роки жила в іншій родині – в будинку, який знаходиться в декількох кварталах від будинку Бьянкі.
Коли Розі втекла, на вулиці її знайшов літній чоловік. Він не захотів залишати тварину на вулиці, і забрав його до себе додому.
Коли новий господар кішки помер, його родичі віддали тварину в притулок. Ветеринари оглянули Рози і знайшли чіп. Вони просканували його і дізналися, що її первісної господинею є Б'янка.
Перед Різдвом ветеринари жінці зателефонували і повідомили про те, що знайшли її вихованця. Вона не могла повірити в почуте і вирішила, що це справжнє диво. Ветеринар розповів Б'янці, що, якщо б чоловік, який знайшов кішку, відніс її в клініку на сканування, вона б повернулася додому ще 14 років тому.
З тих пір дівчина жодного разу не бачила свого улюбленого вихованця. Вона навіть не сподівалася на те, що кішка колись повернеться додому, розповідає Znaj.ua.
Неймовірно, але напередодні Різдва сталося неймовірне диво. Рози повернулася додому через багато років. З неї все добре, вона жива і здорова.
Як виявилося, кішка всі ці роки жила в іншій родині – в будинку, який знаходиться в декількох кварталах від будинку Бьянкі.
Коли Розі втекла, на вулиці її знайшов літній чоловік. Він не захотів залишати тварину на вулиці, і забрав його до себе додому.
Коли новий господар кішки помер, його родичі віддали тварину в притулок. Ветеринари оглянули Рози і знайшли чіп. Вони просканували його і дізналися, що її первісної господинею є Б'янка.
Перед Різдвом ветеринари жінці зателефонували і повідомили про те, що знайшли її вихованця. Вона не могла повірити в почуте і вирішила, що це справжнє диво. Ветеринар розповів Б'янці, що, якщо б чоловік, який знайшов кішку, відніс її в клініку на сканування, вона б повернулася додому ще 14 років тому.
Коментарів: 1
1
Показати IP
27 Грудня 2018 20:35
От би у нас запровадити процедуру чіпування домашніх улюбленців. Хто за?
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.