USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: ​Романюк – мер Венеції. Соцмережі жартують. ФОТО
З приводу сьогоднішньої зливи у Луцьку і готовності міської влади долати наслідки таких природніх катаклізм уже жартують в соцмережах.

Таке фото з'явилося 15 червня у Фейсбуці на сторінці групи За нами Луцьк:



Фото з соцмережі Вконтакте:

Коментарів: 11
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 15:01
класно +++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
лучани Показати IP 15 Червня 2015 15:35
Коли буряни росли ,то потопу не були. Люмпен захотів дешеві квартири та афальт, тому і залило.
777 до лучани Показати IP 15 Червня 2015 16:14
залило бо ніхто не чистить зливи,при Кривицькому чистили двічіна місяць,а зараз навіть раз в рік ніхто цього не робить
Моська до 777 Показати IP 15 Червня 2015 16:54
Чистять ті каналізації. Вони зношені і багато набудували. все вкрито асфальтом і плиткою, то куди тій воді діватися
Агент 007 Показати IP 15 Червня 2015 16:47
Подумаєш, не подобається їм. Часом можна й поплавати.
Обізнаний комунальни Показати IP 15 Червня 2015 16:48
А ви знаєте, що зливову каналізацію треба міняти давним-давно. І на це потрібні величезні кошти.
Толік Показати IP 15 Червня 2015 16:51
Тепер також чистять каналізацію, тільки не кричать про це усю округу. Просто дощу випало за багато. Але в нас ще не біда, Закарпаття значно більше потерпає.
жовчнийлучанин Показати IP 15 Червня 2015 17:47
не знаю, шо там чистять... але колись бачив як бабуля-двірник на Володимирській трамбувала в водозбірну решітку мітлою купу сміття десь з мішок розміром.. такщо чисть не чисть - пабарабану.
оля Показати IP 15 Червня 2015 18:39
Тоже мені сміх... ще звинуватьте романюка, що сніг йде зимою і блискає під час бурі! Думайте головою _ стихія є стихія!
Коля до оля Показати IP 16 Червня 2015 16:04
Іване, то ти?