USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьк залило. Фотофакти. ОНОВЛЕНО

15 Червня 2015 12:50
Приблизно годину тому у Луцьку розпочалася злива. Напередодні синоптики попереджали, що дощі з грозами розпочалися відучора і триватимуть орієнтовно до середи.

Права частина автомобіля марки Шкода Октавія, який стояв на перехресті вулиць Данила Галицького-Кафедральної, частково провалилась під землю, - інформує Район.Луцьк.

За кермом була жінка, вона шокована, - розповідають очевидці.
Так, лучани в мережі вже виклали перші фото зливи. На них помітно, що на автодорогах і тротуарах ускладнений рух транспорту і пішоходів.


Фото з соціальних мереж:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Андрій Показати IP 15 Червня 2015 13:11
Знов з підвалу лікарні воду будуть викачувати насосами? Лівнева каналізація на совісті Романюка та Кубіцкого. (добре, як-що єлектрокабелі знову міняти не доведеться) НЕ вчить приклад 2-х річної давнини тільки ідіотів.
Андрею до Андрій Показати IP 15 Червня 2015 13:36
Каждый год, одно и тоже, вообще не учаться
Andrij до Андрею Показати IP 15 Червня 2015 13:49
Moze konkyrs mokrux fytbolok zrobute, a? Davajte krale4ki, mo4itsja !!!!!!!
Анонім до Андрій Показати IP 16 Червня 2015 10:06
Та їм пох... Біля управління ЖКХ каналізацію навіть почистити не можуть, щоб до своїх машин дійти!
Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 13:12
Шо ж то робиться з природою,брати мої?
Пророк до Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 13:17
Покайтеся браття, кінець вже близько!!!
ВОНО до Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 13:20
в древньому Китаї вважали, що стихійні лиха це кара за злочини земних властей. Де біда там і керівництво геть обнагліле. Боролись просто - рубали голови керівництву регіону, але не просто так, а лише після довгих, зарання продуманих і екзотичних тортур
ВОНО до Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 13:20
коментар було видалено
серджіо джилістий Показати IP 15 Червня 2015 13:16
як заслужили те і маємо
Коля Показати IP 15 Червня 2015 13:32
Та чому паніка? таке часто бо погане в місті водостікання і все . Дощі для літа це суттєво
Knoppe до Коля Показати IP 15 Червня 2015 13:43
Та нема паніки. В місті погане водостікання, бо гарне грошостікання в казні. Бабло для влади це суттєво
Андрій до Коля Показати IP 15 Червня 2015 23:10
Коля, давай його зовсім перекриїм - не буде проблем з прокладкою, чисткою і буде нормою "луцька венеція".. А пересуватись будем на човнах та в болотних чоботях? А зимою - сніг не чистити.. Бо сніг для зими - теж суттєво..
кико того дощу Показати IP 15 Червня 2015 13:38
Залило..ну і що? Висохне.відкачаємо..а ливнестоки і каналізацію ніхто все одно чистити не буде..Поплачуть про бідний водоканал і низькі тарифи.і добавлять нам ціни..Ах так ливнева не водоканалівська,і нічия..так зараз позабивається і побутова ,бо стоки і туди валять.І підуть репортажі про героїв водоканальщиків,і про пляшки в каналізації
Перехожий Показати IP 15 Червня 2015 14:30
Семенючка, харош ПіАритись! Бляха, в кожній статті про Луцьк твоя "скромна" персона!
Альтруїст до Перехожий Показати IP 15 Червня 2015 15:13
Так збс, коментатори активізовуються, лайно починають писати - рейтинги видання ростуть)))
Перехожий до Альтруїст Показати IP 15 Червня 2015 15:34
Якщо ви себе називаєте виданням, тоді і працюйте відповідно. Є елементарні норми журналістської етики, про які ви, звісно ж не чули ніколи.
Альтруїст до Перехожий Показати IP 15 Червня 2015 17:41
А я тут при чому? я будівельник=)))
Перехожий до Альтруїст Показати IP 15 Червня 2015 22:44
Ну то й будуй собі...
Карина Показати IP 15 Червня 2015 14:43
Краще б написали коли у Луцьку буде вода гаряча а не про дощ
Андрій до Карина Показати IP 15 Червня 2015 23:19
В Романюка вона НЕ припинялась.. (про неї вже ніхто і не згадує, все норм.!) А буде - 100% - перед виборами.. (осінню). А потім знов за чиїсь примхи ("борги") - перекриють. Це ще планового відключення не було, "на профілактику"!
Всезнайко Показати IP 15 Червня 2015 14:43
А Шкода була припаркована неправильно...
Анонім до Всезнайко Показати IP 16 Червня 2015 10:09
Бачив на свої очі... то ще б гаїшників треба булоб туди.... як так стати - **н його знає!
віталік каламбаха Показати IP 15 Червня 2015 15:52
міська ливнівка не чистилась з часів радянського союзу. на зараз - вузлові перехрестя по половину замулені густим болотом. але, скільки того літа?
Дімон Показати IP 15 Червня 2015 16:11
На Данила галицького то пастка для ЛЕМКІВ, який розумний ВОЛИНЯКА поїде в бадюру??? Тільки Лемко ))))
ігор Показати IP 15 Червня 2015 16:29
А нашому народу аби скрізь владу приписувати...Дощ,сніг,сонце, град... скрізь винна влада.Коли ми вже за собою будемо дивитися? Ну затопило трохи ну і що,вже майже все висохло)))
МИК Показати IP 15 Червня 2015 16:52
Та половину України затопило, бо дощ сильний. Каналізаційні мережі застарілі і їх треба оновлювати. Водоканал прочищає їх своїми силами. Тому не треба тут видумувати.
Андрій до МИК Показати IP 15 Червня 2015 23:27
Миша Товбін, може на Сахаліні водоканал займається лівньовою каналізацією, а в Україні лівньовка - комунальні служби..
вк Показати IP 15 Червня 2015 17:21
Треба чистити лівньовки, каналізаційні стоки, бо буде біда, позаливае приміщення, підвали, чому ж влада нііііііііііічого не робить!!!! Де кубіцький, романюк, де водоканал, жеки.....?!
аолавтклутпк Показати IP 15 Червня 2015 19:28
бабі ноги одняло,шо залізла на чувака?
апостол Показати IP 15 Червня 2015 22:07
покайтесь діти!!! кінець світу близько!!! приймаю фінанси на будівництво "ковчега", викупи місце свого спасіня!!!! віва крішна адеуш!!!