Світ вражає: Вчені стверджують, що запах Всесвіту може вбити людину
Вченим з Австралії вдалося з’ясувати, що Всесвіт має дуже неприємний запах, який може вбити, пише інтернет-ресурс new-s.com.ua
В космосі є маса газів, що дуже небезпечні для біологічного існування.
У сузір’ї Стрільця, яке знаходиться від центру нашої галактики на відстані 390 світлових років є гази, що пахнуть.
У великій концентрації ця речовина може нанести велику загрозу людині.
У деяких частинах Всесвіт пахне гірким мигдалем. Це відбувається через ціанід водню.
В інших — цитрусом через ефірні молекули.
В космосі є маса газів, що дуже небезпечні для біологічного існування.
У сузір’ї Стрільця, яке знаходиться від центру нашої галактики на відстані 390 світлових років є гази, що пахнуть.
У великій концентрації ця речовина може нанести велику загрозу людині.
У деяких частинах Всесвіт пахне гірким мигдалем. Це відбувається через ціанід водню.
В інших — цитрусом через ефірні молекули.
Коментарів: 0
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.