USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Читачам оновлених Волинських Новин!

1 Грудня 2013 02:25
Шановні читачі! Раді вітати вас на оновленому сайті Першого інформаційного агентства Волинські Новини, на якому для вас Достовірно, Аналітично та Оперативно публікуватиметься актуальна інформація про ваше місто, область та країну.

Для зручності користування нашим сайтом, для вас створені нові сервіси. Отож, аби у читачів не виникло труднощів із авторизацією на сайті, пропонуємо вам практичний покроковий вказівник необхідних дій.

- Якщо ви – зареєстрований користувач попередньої версії сайту, маєте особисті логін та пароль, ви можете пройти процедуру відновлення паролю вже на новій версії.



Таким чином, ви зможете мати доступ до коментарів, які ви лишали на сайті з моменту реєстрації, та власних опублікованих новин;
- У разі, якщо ви - незареєстрований користувач, пропонуємо вам авторизуватися на сайті одним із запропонованих способів.
На новій версії Волинських Новин ви маєте змогу авторизуватися, власне, зареєструвавшись на сайті.



Або авторизуватись за допомогою активних соціальних мереж чи сервісів: тобто якщо ви - користувач тієї чи іншої мережі, ви маєте змогу пов'язати існуючі профілі із профілем на нашому сайті, натиснувши на відповідну іконку.





Переваги авторизованих на сайті користувачів:

- можливість створення та ведення власного блогу;
- публікація та швидкий доступ до новин користувачів;
- швидкий доступ до власних коментарів.

Так, для кожного користувача створений окремий профіль, де впорядкована уся необхідна інформація.
Окрім того, тепер як зареєстровані, так і незареєстровані користувачі мають змогу повідомити новину, яку вони бажають оприлюднити або хочуть, аби журналісти провели розслідування, чи якимось чином розвинули ту чи іншу тему.
Будемо вдячні за активність і бажання співпрацювати!
Якщо у вас виникли труднощі із користуванням сайту, напишіть нам про це у рубриці «Сконтактувати з нами».

Приємного перебування на нашому сайті. Для вас ми підготували ще багато приємних сюрпризів!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Андрій Показати IP 1 Грудня 2013 02:37
О це я розумію! Молодці, турбуєтеся про свого читача! Так тримати ВН! Ви найкращі!
вася з дитсадка до Андрій Показати IP 1 Грудня 2013 08:02
Андрію, ти шо в них працюєш? І шо? шось башляють?
Злий до вася з дитсадка Показати IP 1 Грудня 2013 15:26
Вася,не дарма тобі таке ім"я дали...
українка Показати IP 1 Грудня 2013 08:51
Дякую за оновлені Волинські новини!!!
Віктор З. Показати IP 1 Грудня 2013 09:19
Попередня версія для мене особисто більше подобалась,була своя родзинка.Зараз сайт не відрізняється від інших....
111 до Віктор З. Показати IP 1 Грудня 2013 10:17
головне журналісти а не дизайн сайту. А дизайн став непомітним в масі однотипних ((
Петро Показати IP 1 Грудня 2013 09:20
Читаю вас. Приємно, що якісь вашої інформації зростає. Тут працюють приємні люди. Дякую, що ви є.
упСь Показати IP 1 Грудня 2013 10:15
хааах! я можу лайкати свої коментарі ! ++++++++
упСьУ до упСь Показати IP 1 Грудня 2013 10:51
Дивись не "залайкайся"!:)
На тобі! до упСь Показати IP 1 Грудня 2013 11:55
І я можу лайкати твої коментарі! )))))
DiDu Показати IP 1 Грудня 2013 10:50
Гарно зробили! Молодці!
Оксана Показати IP 1 Грудня 2013 10:52
А мені попередня версія подобалось більше!
Бетмен Показати IP 1 Грудня 2013 11:57
Реально, за що лайк - вн тепер літає!!! Швидкість обалдєнна. Не треба чекати по півдня щоб завантажилось шонібудь. Тепер буду вас читати напевно ;)
Юра Показати IP 1 Грудня 2013 13:24
То чому ПЕРШЕ інформаційне агентство?
Юрі до Юра Показати IP 1 Грудня 2013 13:29
Напевно через те, що на Волині інформаційних агентств (інтернет-видань) до Волинських Новин не було, інтернет-видання були приватними підприємствами
TFA Показати IP 1 Грудня 2013 14:33
Да, дизайн нізачот....
Злий Показати IP 1 Грудня 2013 17:30
Шановні Волинські новини! Мені все подобається,але зробіть щось щоб на планшеті можна було переглядати інформацію. Раніше все працювало,а зараз ні! Samsung Galaxy Tab 7.0 НАДІЮСЬ НА ШВИДКЕ РЕАГУВАННЯ!
Волинські Новини до Злий Показати IP 1 Грудня 2013 18:42
Пришліть, будь ласка, скріншоти на пошту http://www.volynnews.com/contacts/
Злий до Волинські Новини Показати IP 1 Грудня 2013 21:57
Все виправили,молодці! Тримайтесь,бажаю Вам всього найкращого і гарних новин!
знаю) до Злий Показати IP 2 Грудня 2013 22:08
поки заходьте на повну версію..)