USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Де відрубані руки?»: у Києві під час виступу президента сталися сутички

17 Березня 2019 13:41
У столиці на Михайлівській площі під час виступу президента України Петра Порошенка відбулись сутички між активістами, передає кореспондент УНН.

Під час виступу Петра Порошенка між активістами двічі виникли сутички. Поліція намагалась їх розборонити.

В мітингувальників невідомі двічі намагались зірвати плакат з написом «Де відрубані руки?». Першого разу їм це вдалось.

Як повідомляє кореспондент з місця події, двох активістів причетних до цього – затримано.



Нагадаємо, начальник управління місцевого СБУ Олексій Кутовий вирвав з рук журналіста Євгена Куксина плакат під час візиту Петра Порошенка до Чернігова.

Також, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, під час візиту гаранта на Волинь волиняни принесли банери з питаннями «Свинарчуків за ґрати», «Хто покриває бізнес на крові?» та цікавляться, скільки президент заробив на війні з Росією. У Луцьку навіть виник словесний конфлікт між прихильницею Порошенка та чоловіком, який його критикує, що переріс в шарпанину. Жінка порвала плакати з незручними для Порошенка запитаннями, чоловік хотів цьому протидіяти, з чого і почався конфлікт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анатоль_ Показати IP 17 Березня 2019 14:02
Я в шоці, люди!
БєльскаЯ до Анатоль_ Показати IP 17 Березня 2019 15:51
Дебіл вічний
Клава Показати IP 17 Березня 2019 15:47
серед ложкіних з АП є адекватні ? шокуєте електорат мільярдами інвестицій, мільйонами робочих місць, сотнями тисяч підприємств.. вже було АТО за кілька годин..
К.лучанин до Клава Показати IP 17 Березня 2019 19:56
Погоджуюсь!!! ....". шокуєте електорат мільярдами інвестицій, мільйонами робочих місць, сотнями тисяч підприємств.. вже було АТО за кілька годин.."-- це є лохотрон для бездумних людей на які розраховує Порох у своїх гучних виступах, як кажуть бере криком . Просте пояснення його крикливих заяв. Одне робоче місце вартує за скромними розрахунками щонайменше 1000000грн. ВІн говорить про мільйони робочих місць. Візьмемо 5млн. роб.місць. та помножимо на вартість роб.місця 1млн. 5000000х1000000=5000 000 000 000 грн. Це 5 трл.грн.! Таких грошей немає з міліардами інвестицій ! Сотні тисяч підприємств? А про борги України перед МВФ забув Порох сказати! Про корупцію і розкрадання вже не говорю. Вся Україна знає! Про підкуп виборців уже Європа почула і знає . Це не державний діяч це ....!
Активіст Показати IP 17 Березня 2019 16:47
А сьогодні в Ковелі підвищили тарифи на воду.
Навуходоносор Показати IP 17 Березня 2019 19:26
Не будет никаких отрубанных рук по одной причине: если их рубить, то пол- страны в одночасье станут безрукими. И что прикажете тогда, остальной половине ухаживать за инвалидами?
скептик Показати IP 17 Березня 2019 19:44
відрубані руки разом з золотим батоном поїхали на Віргінські острови
Тор Навуходоносору. Показати IP 17 Березня 2019 20:55
Рубати не руки, а голови і інвалідів не буде.