USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вже втретє: на параді солдат знепритомнів під час промови Порошенка

24 Серпня 2018 17:34
У Києві під час виступу президента Петра Порошенка з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності солдат почесної варти знепритомнів.

Військовому стало погано, але його швидко підхопила під руки охорона і вивела із заходу, повідомляє "Информатор".

Після інциденту відбулася зміна варти.

Нагадаємо, 25 листопада в Києві біля Національного музею "Меморіал жертвам Голодомору" відбулися заходи на вшанування пам'яті загиблих у роки голодоморів. У заходах брав участь президент Петро Порошенко. Під час заходу стало погано солдату з почесної варти, його забрала карета "швидкої".

26 березня у Київській області на святкуванні річниці Нацгвардії одному з солдатів також стало погано.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 24 Серпня 2018 17:44
Він просто придумав гарний спосіб свалити і не слухати цей бред
Всезнайко Показати IP 24 Серпня 2018 18:14
Довго виступав... багато досягнень, про які треба було розказати.
Водовоз Показати IP 24 Серпня 2018 18:15
Где этот ВОИН,успел две медали заработать,и его сменщик тоже??????? Это ЦЫРК!!!
Зіряк Шкіряк Показати IP 24 Серпня 2018 18:48
Це ще одна важлива причина не обирати його на другий термін.
Анонім до Зіряк Шкіряк Показати IP 24 Серпня 2018 19:41
Перший раз знепритомнів полягло багато хлопців,вірять в це люди чи ні,а факт залишається фактом.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 24 Серпня 2018 21:15
Здоровья в хлопцiв слабеньке, таких з армii треба гнати
Анонім до АНАТОЛЬ_ Показати IP 25 Серпня 2018 06:54
Першого Петю
Я Показати IP 24 Серпня 2018 21:16
не всі можуть довго слухати побрехеньки і фуфлогонство
Катря Показати IP 24 Серпня 2018 22:34
Знак!!!
Залізняк Показати IP 24 Серпня 2018 23:54
Від тієї брихні яку несе на виступах Петя, важко не знепритомніти.
саша Показати IP 25 Серпня 2018 21:38
Хм, а Путін не падав коли його слухав! Значить на нього гіпноз не діє :(