USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку перевіряють приміські та міжміські маршрутки. Фото

23 Жовтня 2021 15:27
У Луцьку перевіряють маршрути руху приміських транспортних засобів. Перевірка здійснюється за участі представників Укртрансбезпеки та відділу транспорту Луцької міської ради.

Про це повідомили у Луцькій міській раді.

У Луцьку приміський транспорт, що здійснює перевезення в межах області, часто висаджує та бере пасажирів у непередбачених маршрутом місцях. Це створює перешкоди для руху міського транспорту та може бут однією із причин утворення заторів.

Тож у місті запровадили рейдові перевірки водіїв та перевізників.

«Звертаємося до перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення в межах нашої області щодо дотримання вимог транспортного законодавства та рішень виконавчого комітету Луцької міської ради. У нас є визначені місця для зупинки приміських та міжобласних автобусних маршрутів. Цих маршрутів необхідно дотримуватися.

Звертаємо також увагу, що зупинки громадського транспорту біля РЦ «Промінь», на проспекті Перемоги та Василя Мойсея не передбачають зупинки приміських та міжміських маршрутів», – зауважив начальник відділу транспорту Віктор Главічка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ура Показати IP 23 Жовтня 2021 16:56
Саме так. Давайте перевіряйте і душіть тих людей. З однієї сторони зелень під наркотою, а з другої свої місцеві.
123 до Ура Показати IP 23 Жовтня 2021 18:14
Що да то да.. дожилися вже до ручки з тими керовніками-гнидами
Андрій Миколайович до Ура Показати IP 23 Жовтня 2021 18:15
То якась чергова куйня. Зупинка є, а зупинятися не можна. Скоро на пішохідних переходах будуть вимагати посвідчення пішохода. Країна тупо загниває....
777 до Андрій Миколайович Показати IP 23 Жовтня 2021 18:49
Давайте свої шлагбауми поставимо і на ставки, озера, річки, ліси пускатимемо тільки своїх місцевих. А міські хай у фонтанах купаються
Олександр Показати IP 23 Жовтня 2021 19:11
17 жовтня, о 8:05-8:10 сів у маршрутку 29 на зупинці "Гуртожитки ВНУ". У водія не працював термінал,водій на це сказав що це - не його провина,бо його вже тривалий термін обіцяють поремонтувати.Натомість почав вимагати у мене і ще однієї посажирки "оплату готівкою,бо задарма нас не повезе".Оскільки в мене,на той час всі кошти були на картках, то він мені сказав виходити і пересісти на іншу маршрутку,або тролейбус.Дуже поспішав тоді на роботу,тому і вийшов від того ідіота.Якщо хтось знає його ім'я і прізвище - буду дуже вдячний
Анонім до Олександр Показати IP 23 Жовтня 2021 19:55
фото номерного знаку маршрутки спростить пошук
Юрист Показати IP 23 Жовтня 2021 19:27
03.11.2021 року Акція прямої дії,Київ,ВР Організатор Остап Стахів Хто має вуха,нехай чує. Україна,вставай!!!!!
Анонім до Юрист Показати IP 23 Жовтня 2021 20:25
За що ж ти там боротись будеш, чоловіче-юристе? І чого ще адвокатського посвідчення не получив, не годен до того ?
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2021 19:58
не з того кінця почали. спершу нагніть більшість тих, хто паркується під знаками або на "аварійці". місця всім відомі чи підказати?
Дмитро до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2021 14:36
Підкажіть. Можливо влада прочитає коментарі і дослухається.
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2021 20:27
Так було колись. Хоча б, автобус до Володимира чи Нововолинська по всіх селах не зупинявся. І доїхати можна було швидко і з комфортом.