USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

18-річній доньці ексзаступника начальника поліції Волині сім'я подарувала новеньку автівку

22 Лютого 2020 12:25
18-річна танцівниця і засновниця власної студії східних танців Юлія Шумик отримала від батьків в подарунок новий автомобіль Toyota Corolla, вартістю близько півмільйона гривень. Батьком дівчини є ексзаступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області, а нині – провідний консультант відомства Анатолій Шумик.

Своїм подарунком дівчина похизувалась в Інстаграмі.

В соцмережі дівчина англійською мовою подякувала батькам за подарунок та написала, що «мрії здійснюються».
Також дівчина опублікувала відео, на якому обнімає батька, після чого з автомобіля стягують накидку.
Ціни на нові автомобілі Toyota Corolla в офіційного дилера коливаються від 450 до 638 тисяч гривень залежно від комплектації. Яку саме обрали в подарунок батьки для 18-річної доньки – невідомо.

З профілю дівчини в соцмережах відомо, що влітку їй виповнилось 18 років, вона навчається в Луцькому національному технічному університеті. Вона захоплюється східними танцями, а нещодавно відкрила власну студію Belly Dance Studio, де навчає та тренує охочих. Юлія Шумик – переможниця численних змагань та конкурсів, має відзнаки та медалі.
Відповідно до декларації про доходи Анатолія Шумика за 2018 рік , в нього є дружина та дві доньки. Сім’я володіє житловим будинком в селі Гаразджа, що поблизу Луцька, на 190 квадратних метрів та бусом Volkswagen Transporter 2008 року випуску.

За 2018 рік Анатолій Шумик отримав в поліції 140 тисяч гривень зарплати та 144 тисячі пенсії. Ще 120 тисяч зарплати декларує його дружина Ірина Шумик.

Зазначимо, що з 2013 року сім’я не декларувала жодних заощаджень в готівці чи на банківських рахунках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 81
Viking Показати IP 22 Лютого 2020 12:51
10 років всією сім'єю на заробітках спини гнули. Да , і недоїдали та недосипали.
Хуікінк до Viking Показати IP 22 Лютого 2020 14:48
Да ми самі їм носили, і дозволяли ті заробітки. Тепер трошки пізно в*лись полішуки.
Петро до Хуікінк Показати IP 22 Лютого 2020 15:07
То хто тобі лікар, що ти носив? Було значить за що, так виходить? Жо*у свою прикривав?
123 Показати IP 22 Лютого 2020 13:13
Не надо завидовать
Петро до 123 Показати IP 22 Лютого 2020 15:09
Та нє, як раз в зарплату разом з сусідами вписався.. (ще й коли не їсти і не сплачувати "нові тарифи")
911 Показати IP 22 Лютого 2020 13:17
сільські понти . Тато бідний заробив по 4500грн зарплати наскладав в декларації подивіться. Ексзаступника. твою м..ть.
51 -а незнаменита Показати IP 22 Лютого 2020 13:18
Ну а ви собак продавайте шоб за комуналку заплатити.
122 до 51 -а незнаменита Показати IP 22 Лютого 2020 14:41
Скоро на котів і хомячків перейдете. Стадо.
XXL Показати IP 22 Лютого 2020 13:22
В цій країні ніколи нічого не зміниться, пічалька! ((((....))))
123 до XXL Показати IP 22 Лютого 2020 14:43
Зміниться. Все зміниться, просто з теперішньої ду*и світла не видно. Але ми зробили це разом.
Микола Показати IP 22 Лютого 2020 13:27
Краще поцікавтесь скільки таких, або дорожчих автомобілів продає цей салон волинянам за місяць. Що, ці усі люди злочинці? Давайте зразу арештовувати усіх хто з салону виіде на новому авто.
Луцьк до Микола Показати IP 22 Лютого 2020 14:42
Питання, яким чином зароблені гроші на таке авто і чи вони взагалі зароблені?А не хто купив.
Юрій до Микола Показати IP 23 Лютого 2020 02:32
Колян, з математикою туго? Зплюсуй прибутки за декларацією, відніми видатки-а чи получиться Тойот чи ЗаЗор-сороковка? Це не треба Їсти, срати, дупу витирати дорогим ПОПером і навчати доню на оплатній основі у Виші (хоча папусь-татусь і це,можливо, владнав за Конячку пару-літрів).
12 Показати IP 22 Лютого 2020 13:30
Цеж треба, так голосно, на відео тай ще в волинські новини! А ви можете на 18 років подарувати своїй дитині авто, відкрити приватну школу танців? Печалька ......
010 до 12 Показати IP 22 Лютого 2020 14:44
А чого їм ховатись? То ми зробили їх разом.
XXL Показати IP 22 Лютого 2020 13:32
Вибачте , що на російській, " пир во время чумы"!, в буквальному смислі поняття ))....
Хахаха до XXL Показати IP 22 Лютого 2020 14:45
Так ту чуму ми самі ж і принесли, своїми руками. Тепер то що, жеріть бидляки ...
Дід Панас до Хахаха Показати IP 22 Лютого 2020 18:30
Не ми а ви.
Юрій до XXL Показати IP 23 Лютого 2020 02:37
Ні -це ЧУМА під час війни, в повному розуміні слова.А Зеленьський ліків, на превеликий жаль, ще не винайшов.
Ага до Юрій Показати IP 23 Лютого 2020 21:14
Ліки... Він і його команда ще гірші.
Лучанка Показати IP 22 Лютого 2020 13:57
Гарний подарунок! Нехай довго служить. Люди, які ж ви зависливі, живіть своїм життям і рахуйте свої гроші!
Лу Ча Нин до Лучанка Показати IP 22 Лютого 2020 14:32
А це і є наші гроші, з нами сплачених податків!!!
От так до Лучанка Показати IP 22 Лютого 2020 14:46
Вот іменно. А то повилазили завісніки, і завідують.
Lego до Лучанка Показати IP 22 Лютого 2020 14:53
Ніхто ні кому не заздрать. А мова проте що доки в нашій країні будуть такі чиновники, поліцейські і судді які заробляють офіційно копійки, а по факту беруть хабарі мільйонами. До ти в цій країні буде така опа! Якби цей подарунок зробив, якийсь бізнесмен чи будь яка інша людина яка заробила на дане авто чесною працею, то ніхто б і слова не сказавби. А так це повний треш і кітч над нашим суспільством. В США за таке садять, а в Китаї розтрілюють, а в нас деякі особливо розумні громадяни говорять "не заздрість" "самі не можете так навчитись" і т. д.
Олександр до Лучанка Показати IP 22 Лютого 2020 15:23
Відразу видно, що ви, "Лучанка", того ж поля ягода. Для вас теж гроші не пахнуть. Ну хочеться людині в г...ні жити
Анонім до Лучанка Показати IP 23 Лютого 2020 02:11
Так, а що ми тут рахуємо? Гроші, які хтось не задекларував, отримував хабарі, відкати... Все ж круто, 18 дочка держслужбовця, отримала такий подарунок) ... Наколядував
!!! до Лучанка Показати IP 23 Лютого 2020 10:24
Найбільше питання: для чого ця вся "новина"? Купив, ну вже купив. Факт стався. За які доходи? Цікаве запитання. Але зміст? Сім'я захотіла похвалитись? Чи дочка? Це сімейне свято, а не подія все-луцького масштабу.
Ден Показати IP 22 Лютого 2020 14:02
Справжня Україна... Бананова республіка.. Від перестановки доданків сума не міняється.. В цій державі
Татьяна Показати IP 22 Лютого 2020 14:03
Еперный балет
Лучанка Показати IP 22 Лютого 2020 14:05
Жінка, як вказано в декларації, та Транспортері 2008 року їздить, зате дочка на Тойоті... Скажіть, а вже пізно, чи ще встигну якщо піду на роботу в поліцію, назбирати гроші сину на авто? 15 років в запасі маю!
Юлія Показати IP 22 Лютого 2020 14:10
Юля, заслужила на цей подарунок! Які ви всі заздрісники, тільки в когось щось добре, то вас жаба давить, не вмієте радіти чужому щастю. Дуже прикро!
Пінгвін до Юлія Показати IP 22 Лютого 2020 15:06
Ти не та ЮЛЯ котра заслужила цей подарунок? Поки сам себе не похвалиш ніхто це не зробе.
Олександр до Юлія Показати IP 22 Лютого 2020 15:24
Радіти тому, що в країні корупція, як ніде в Європі??? Ооооо, капєц
Радовец Вася до Юлія Показати IP 22 Лютого 2020 20:28
Не в юноні організовувалися танці???
Сплюспокійно до Юлія Показати IP 23 Лютого 2020 02:12
Мій пес також заслужив собі путівку на Мальдіви, але мусив його продати, щоб за газ заплатити.
teacher Показати IP 22 Лютого 2020 14:13
на уроки англійської їй точно грошей пошкодували, раз в одному реченні 4 помилки=)
турист Показати IP 22 Лютого 2020 14:13
коментар було видалено
Сашко Показати IP 22 Лютого 2020 14:22
Чекаємо новин про 18 річну дівчину в якої тато поліцай збила когось чи розбила авто.
124 Показати IP 22 Лютого 2020 14:44
Лучанці. Все булоб добре, якби у громадян були достойні зарплати і пенсіі, а так нема що рахувати.
Анонім Показати IP 22 Лютого 2020 14:46
Люди схаменіться! Подивіться на сьогоднішніх "правил", чомусь ніхто не пише про їхні статки. Ніхто ні кому не забороняє заробляти та витрачати гроші. Ви спочатку дізнаєтеся чи Волинські новини хоча б запитали дозволу, щоб випускати статтю?
Я до Анонім Показати IP 22 Лютого 2020 15:39
А з якого дива мали дозвіл питати? Це по-перше. А по-друге -мала б розум, то не виставляла б фото, як їй тато дарує авто вартістю у його кількарічну зарплату. Ну зрозуміло ж, що у людей виникне запитання - а звідки у держслужбовця такі гроші?
Валентина Показати IP 22 Лютого 2020 14:49
Це ж прекрасно. Наші діти- наші інвестиції!
Коментатор Показати IP 22 Лютого 2020 14:53
Не на смок.ала, а подарували...
Олег Показати IP 22 Лютого 2020 15:07
Люди, маєте про що поговорити.....
лучанка Показати IP 22 Лютого 2020 15:17
Купили та й купили. От якби у дівчини було б трохи розуму, вона не викладала б фото у соцмережах. Понти велике діло! Але потрібно трохи думати, особливо коли твої батьки держслужбовці(колишні або теперішні) , бо зрозуміло, що чесно заробити гроші і на будинок, і на машини, вони не могли. Не варто дратувати людей. Це або дурість, або цілком усвідомлене наплювальницьке відношення до простого люду. У нормальних країнах не прийнято хизуватися багатством ,у нас -навпаки, бо "із грязі в князі", плюс менталітет.
Юрій до лучанка Показати IP 23 Лютого 2020 02:55
Вона як Павлик Морозов, родітелей здала. Не погано б було щоби наші кампетентно-продажні месні органи разобралісь та застосували табличку ділення і Toyota стала без Coroll-и.
Правда Показати IP 22 Лютого 2020 16:00
коментар було видалено
волинянин Показати IP 22 Лютого 2020 16:02
Він учасник бойових дій. Де воював, коли???
Відповідь до волинянин Показати IP 22 Лютого 2020 18:14
На колчаковськіх фронтах
Ветеран до волинянин Показати IP 22 Лютого 2020 18:50
Ой давно то було... ще у В'єтнамі...
& Показати IP 22 Лютого 2020 16:47
Машину купили, медалі купили, в вуз влаштували, школу відкрили, цікаво з нею поспілкуватись. Напевно і школу закінчила з медаллю....
IQ до & Показати IP 23 Лютого 2020 00:40
Вибачте за мій англійський-«хлопотно это»
Свідомий Показати IP 22 Лютого 2020 16:52
Цікаво, напишіть будь-ласка, як на вашу думку має жити цей ексзаступник. Людина, яка наполегливо навчалась, служила, пройшла шлях від простого працівника і до високих посад. Мабуть, вона це все повинна була робити безкоштовно, і на пенсії зараз жити в гуртожитку. Просто, щоб ви задоволені були. А студію танцю звичайно ж мала відкрити не ця дівчина, яка з дитинстванаполегливо тренується, розвивається, здобула перемоги на безліччі змагань, конкурсів, а ваша донька, яка зараз жує бутерброд на дивані дивлячись серіал. Дайте відповідь в першу чергу самі собі. Ви особисто готові прожити своє життя так, як ви пропонуєте? А щоб ваші діти так жили? Сумніваюсь. Тоді для кого це лицемірство в коментарях.
лучанка до Свідомий Показати IP 22 Лютого 2020 20:11
Справа не в тому, хто як має жити,ми вже давно не говоримо про порядність . У нашій країні корупція дясятиліттями квітла і квітне. А справа в тому, що люди здогадуються, знають, бачать, як живуть можновладці, і як вони. Просто не потрібно лишній раз тицяти людей пикою у лайно, мовляв я так можу, а на що здатні ви? Для батьків своя дитина найкраща. І якщо ви вже робите їй такі подарунки, то хоч навчіть приймати їх адекватно, а не вихвалятися. Не здивуюся, коли когось це так зачепить за живе, що декларацію татка ще раз перевірять, і, можливо, прийдеться потратитися ще на одне авто, правда, не донечці.
Свідомий до лучанка Показати IP 23 Лютого 2020 11:08
Правильно пишуть не давай. Вимагають- пиши у відповідні органи. Не реагують- надавайте гласність. Але розвішуючи ярлики ми тільки розводимо ще більший бардак. Вкрав- до відповідальності. Впевнений- доведи. Не впевнений- не кричи, бо тоді ніукого не залишиться стимулу лишатись чесним, бо всеодно спаплюжать не розбираючись. Можливо тут є такі, що колись і щось йому давали- напишіть відкрито- де, коли і за що. Це буде конструктив, а не балаган. Впевнений, більшість влаштовує той стан справ, що існує зараз. Бо інакше, без вашої підтримки, таке просто б не існувало. Проблема не в обличчях при владі, а в голові у кожного з нас. Зміна обличь після майдану яскравий тому приклад. В плані корупції стало ще гірше. Більшість "нових" переплюнула попередників. А все доволі просто- попит породжує пропозицію. І поки переважна більшість хотітиме "порішати", а не піти законним шляхом, до тих пір існуватиме корупція, і зелена жаба душитиме в коментарях тих хто дав але всеодно сам не хоче жити чесно.
Луцьк до Свідомий Показати IP 23 Лютого 2020 12:21
З радістю пішли б законним шляхом,але цей "тато" зробить вам такі умови,що краще відмовитися від законних шляхів та й взагалі вже нічого не захочеться.Хто хоч раз спробував легких грошей того за вуха не відірвеш від годівниці.Тому так і пруться на посади.
Свідомий до Луцьк Показати IP 23 Лютого 2020 13:34
Радість більшості йти законним шляхом помітив, коли ще коли навчався у ВНЗ. Коли я до пар ішов в читальний зал, а після занять- у бібліотеку- переважна більшість в прилеглі кабачки на пиво. Я здобув овіту не заплативши нікому ні гривні, і довів в першу чергу собі, що це можливо у нашій державі. Було кілька випадків, що потрібно було проявити характер і витримку. Одного разу навіть збирався їхати на прийом до тодішнього міністра освіти. Дехто зрозумів, що по його не буде, і все ж змушений був пропустити мене поза "касою". Та я відчував себе білою вороною на фоні інших. Такими були одиниці. Нормальним вважалось піти в кабак замість бібліотеки, а на наступний день улесливо зазирати в очі викладачу, всунути гроші, з полегшенням зітхнути, й піти "мочити" здачу чергового іспиту, а заодно, за столом обговорити які ж викладачі хабарники.
анонім до Свідомий Показати IP 24 Лютого 2020 11:05
а... то це все на зарплату купив? будинок , авто і доньки подарунок? усе на зарплату?
90 Показати IP 22 Лютого 2020 17:12
А тато з понеділка піде заробляти на решту необхідних речей
123 Показати IP 22 Лютого 2020 17:50
Взагалі сама новина не зацікавила, вже пішов далі читати інші, а потім подумав, що треба зайти глянути, напевне коментів буде штук 50, і не помилився:)
XXL Показати IP 22 Лютого 2020 18:05
Це молоде "мажорне" дівча точно не вміє їздити і точно не знає ПДР - 100 %, водійські права , як правило, придбані також батьками . І на "зебрі" замість притормозити навпаки прискорюється! Так що це ще одна небезпека на дорозі прибавилася.Тут їй ніхто не заздрить, просто дивує зухвалість і цинізм цього випадку .
Антон Показати IP 22 Лютого 2020 18:57
Люди, як ви вважаєте, якби був «шлейф» у цієї родини- був би такий пост?
Катерина Василівна М Показати IP 22 Лютого 2020 19:21
коментар було видалено
Юрій Васильович Пана до Катерина Василівна М Показати IP 23 Лютого 2020 03:11
Пані Катерино, Вас що уже найшли? Мені цікаво прочитати.
Гляньте Показати IP 22 Лютого 2020 19:23
Її сторіс - вона їздить не пристібнутою ременем безпеки у той час знімаючи це на відео. А само цікаво, що тої машин теж тато не показує у декларації
Адекват Показати IP 22 Лютого 2020 20:24
Навіщо писати англійською мовою, якщо стільки помилок???? Позорище
Олександр Показати IP 22 Лютого 2020 23:00
На що там, сину, поборов твій Зеленський коррупцію в Україні?)
Сини і дочки до Олександр Показати IP 23 Лютого 2020 12:25
Ще не вечір
Ірина Показати IP 22 Лютого 2020 23:25
Яка вам всі різниця я в шоці такі всі правильні, всі платять податки , пристібаються ременями безпеки і т.д !!! Шуруйте на заробітки заробляйте, купуйте тут і зараз насолоджуйдесь життям! Дівчина в 18 років паше навчає дітей !!!!! Заробляє гроші, а ви зазрите позор вам
Отакої Показати IP 23 Лютого 2020 09:15
Черговий "вкид-відволікалочка".Обговорюйте,а ми до землі перейдемо.І так поступово,поступово...а ви "живіть"в смартфоні,там же весело і сито.
XXL Показати IP 23 Лютого 2020 10:51
Дивіться який резонанс від ніби то звичайної події. Воно б нічого але.... всі розуміють , що автівка придбана за не чесно зароблені гроші!. Дівча хоче " поліщуцьких" понтів?! Тобто колись точно наступить момент прозріння всіх Українців що так робити не можна! І час "Х" для кожного прийде! Боже, дай розуму моїм співвітчизникам позбутися таких правил поведінки в моїй Батьківщині! .... ἀμήν, нехай буде так.
КЕТ Показати IP 23 Лютого 2020 14:35
Дівчина хотіла похизуватись англійською, але вона безграмотна.
Дід Олег Показати IP 23 Лютого 2020 15:46
Буде робота для НАЗК. Звідки доходи...
Іван Показати IP 23 Лютого 2020 19:17
Не знаючи дівчини , «обгадили» .... люди,в кожного ж є діти..... не бажайте зла нікому! Як та країна зміниться, якщо Ви готові заживо «закопати» людей?! Почніть з себе.....будьте гідні!
Ніколя до Іван Показати IP 24 Лютого 2020 12:39
Про неї жодного поганого слова у статті нема. За англійською можна зрозуміти інтелектуальний рівень. Питання коментів - до грошей, які «чесно заробив» тато мент.
Мурсель Показати IP 23 Лютого 2020 19:31
Як же це сумно.. через таких, курва, керівників і немає в нас ні порядку, ні верховенства права, зате корупція процвітає.
Пильний Показати IP 23 Лютого 2020 21:35
Зеленський казав у Мюнхені, що вже в Україні корупції нема. Значить заробили
Юрій Панасюк Показати IP 25 Лютого 2020 01:43
Щоб ми тут списів не ломали, та щей горляночок не драли-передивіться передачу про СеБеУшника в додачу.Яке бабло він закалитив ! От тільки як він це змикитив? Як на екрані виступає, як реч "круту" тупо толкає. Скажіте люди- коли цю тупість країна збуде? Голова СБУ Миколаївської обл. Герсак Віталій. Програма Бігусінфо-Наші гроші. Так що якась там Тойота-Корольова чи Кольорова -хріння!
Олеся Показати IP 25 Лютого 2020 08:10
Невдалі «панти«. Машина г...о чесно кажучи, за такі гроші хороше хоч би купили. Батьки самі сомі проблеми створюють. Дітям в такому віці «мізки треба дарувати»!. Тепер бійся на дорогу виїжджати, в 18 років їй за кермо захотілось! От люди...
Юрій Панасюк до Олеся Показати IP 25 Лютого 2020 15:42
Пані Олесю, на превеликий жаль батьки не в змозі подарувати "мізки", так як це така річ як і совість, честь, гідність- дається Богом, а не батьками.Якщо уже немає то і не придбає.Тим більше що і батьки цьго не мають. Співчуваю.
Виборець Показати IP 25 Лютого 2020 08:46
А в декларації - 0, немає готівки, немає на рахунках. Змін і доповнень тех немає. Студія танців тех доходів не дає, все на благодійності