USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

40 тисяч медичних халатів везли через Ягодин до ЄС

23 Березня 2020 10:21
На Волині СБУ попередила спробу незаконного вивезення з країни масштабної партії товарів протиепідемічного призначення, заборонених урядом до експорту.

Правоохоронці зупинили на митному посту «Ягодин» вантажівку, що прямувала до однієї із країн Євросоюзу. Під час митного огляду транспортного засобу було виявлено майже 40 тисяч медичних халатів з нетканого синтетичного волокна, повідомили у пресслужбі СБУ Волині.

Організатори оборудки намагалися вивезти продукцію за кордон, незважаючи на запроваджені урядом обмеження через епідеміологічну ситуацію в Україні. Вартість затриманої партії складає майже 42 тисячі євро.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.
Раніше через пункт пропуску у Волинські області «Ягодин» контрабандою двічі намагалися вивезти великі партії медичних масок – по 50 і 20 тисяч. Також на ПП "Устилуг" намагалися незаконно провезти понад 10 тисяч медичних масок.

Також повідомялося, що в Мілані затримали 53-річну українку, яка незаконно продавала медичні маски, попри заборону виходити на вулицю. Її оштрафувала італійська поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Петро Показати IP 23 Березня 2020 10:39
Бариги. Торгівля з Європою!
Серйозно Показати IP 23 Березня 2020 10:57
Чи не пора кульку в лоб за мародерство ?
Комісар Жибер Показати IP 23 Березня 2020 11:02
Рішати такі питання треба так: виявили в період карантина незаконний вивіз масок,там халатів і іншого,визвали зондеркоманду,тихенько постріл в потилицю і повісити догори ногами на Ягодинських воротях !!! Оце буде наука,інакше ніяк!!!)))
Отакої Показати IP 23 Березня 2020 11:11
Халати.Штучна тканина.Захист від вірусів.Не смішіть.
Вася Показати IP 23 Березня 2020 11:14
Щось не так! 42000:40000=1,05 євро коштує один халат для європи? А в Україні маска скоро буде так коштувати.
Прокурор до Отакої Показати IP 23 Березня 2020 12:40
Читай 214 пкм дурень! Коли у лікарів закінчаться одноразові халати і маски у населення тоді посмієшся. Напевне ти і є та барига яка все продасть і в будь який період ....
. Показати IP 23 Березня 2020 14:44
Чого зразу баригі хочуть продають , хто хотів вже всім запасся.
Отакої Показати IP 23 Березня 2020 15:04
Халати,а скоріш костюми(штучна тканина),які використовуються у багатьох сферах діяльності:харчова,переробна,торгівля,інше.То до чого тут вірус???Повна маячня і пересмикування,забивання "баків".
Анонім Показати IP 23 Березня 2020 23:40
Типу,для показухи,що щось по закону має відповідати!:(