USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Медведчук зізнався, що негативно ставиться до українців

19 Червня 2019 12:01
Кум президента Росії Віктор Медведчук каже, що негативно ставиться до українців, які його не сприймають, а Росію, яка розв’язала війну на Донбасі, не вважає агресором.

Про це він заявив російській службі BBC, передає Gazeta.ua.

Коментуючи високий антирейтинг і похід на вибори в парламент Медведчук сказав:

«Може, і 46%. А якщо навіть 50%, то що з цього? У чому питання?»

На уточнення про негативне ставлення до нього, кум Путіна відповів:

«Ну і чудово, я теж до них негативно ставлюся. Ну а як? У нас 60% вважають Росію агресором, а я не вважаю. Я що, повинен бути серед цих 60%? Ні, я буду серед іншої частини».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Оптимістка Показати IP 19 Червня 2019 12:17
то чому ж ще досі не в расєї???може ще адвокатом путіна виступить???
Лучанин Показати IP 19 Червня 2019 13:09
Питання, що він до цьго часу робить в УКРАЇНІ, цеж екстримізм у чистому виді. В окупованому Криму і за меньші вислови в сторону расеї дають реальні терміни ув'язненя. На що чекає СБУ?
Ирина до Лучанин Показати IP 19 Червня 2019 14:04
Что делает в Украине? Деньги зарабатывает и пытается затянуть Украину в рузький мир!
шолом до Лучанин Показати IP 19 Червня 2019 15:35
Больших денег и маленьких квартир((
Тор Показати IP 19 Червня 2019 13:10
Таких в росію пускати не можна. Такі повинні в шахті вугілля кіркою довбати на благо тих кого не любить.
моска львов Показати IP 19 Червня 2019 13:22
Медведчук юрист з багажем життевого та професійного досвіду - він чхав на усіх.
Михаил до моска львов Показати IP 19 Червня 2019 14:25
А причем здесь опыт юриста? Чемодан - вокзал - Россия для таких как он, а не жизнь в роскошном особняке в Украине.
всезнайко Показати IP 19 Червня 2019 13:49
пока кум живий медведчука ніхто чіпати не буде
Клава Показати IP 19 Червня 2019 14:30
когнітивний дисонанс: Кучма, котрий свого часу дістав Медведчука з рукава, нині щось відстоює в Мінську..
Навуходоносор Показати IP 19 Червня 2019 15:29
Господин Медведчук давно и успешно использует в своей практике циничную идеологию современных глобалистов:"Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает достойное материальное существование и спокойную старость".