USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

BMW занесло в автобус: подробиці смертельної ДТП під Луцьком

11 Січня 2018 21:42
Автівка БМВ, яка зіткнулася з автобусом поблизу Луцька, була на літній резині. Про це повідомив водій рейсового автобуса. З його слів, водій іномарки рухався зі значним перевищенням швидкості. На щастя, автобус не перебував на маршруті і, на момент аварії, був без пасажирів.

Удар іномарки був дуже великої сили - у БМВ знесло всю передню частину, моторний відсік та пасажирську частину, - каже водій рейсового автобуса, який отримав незначні ушкодження.
Автобус зазнав також сильних механічних пошкоджень. Розбите лобове скло з боку водія - від удару керманич вдарився головою.

Водій автобусу, каже, рухався своєю смугою. БМВ вийшло на обгін і його боком занесло на зустрічну. Загинуло двоє молодих людей. Один помер відразу на місці аварії, другий - у кареті швидкої допомоги.

Окрім того, у легковому авто був третій пасажир, який їхав на задньому сидіні. Він, на щастя, не постраждав.

Наразі з місця ДТП евакуйовують транспортні засоби.
За станом на 21.15 правоохоронці закінчили оформляти ДТП, але патрульні регулюють рух транспорту, оскільки утворився затор.

Окрім того, автомобіль БМВ був на літній резині. Це, вочевидь, могло бути однією із причин того, що водій втратив керування. Автобус на момент руху не перевозив пасажирів і не був на рейсі - водій їхав на мийку.

Нагадаємо, сьогодні близько 19 години поблизу ресторану "Чевермето" трапилася аварія за участю легковика і рейсового автобуса.

Автівку занесло на зустрічну смугу і зіткнулася з автобусом. Загинуло дві людини, один з них - 1991 року народження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
бляхар Показати IP 11 Січня 2018 21:52
не на бляхах?
абдула до бляхар Показати IP 11 Січня 2018 22:12
Ні. Да і яка різниця,хлопці загинули!
Вася до абдула Показати IP 11 Січня 2018 22:25
Різниця в тому, шо треба бути ідіотом шоб в таку погоду на літній гумі і на задньому приводі йти з перевищенням швидкості на обгін.
Анонім до абдула Показати IP 11 Січня 2018 22:49
якби був на бляхах, то смороду було б повні штани
ігор луцький до бляхар Показати IP 11 Січня 2018 22:15
Якби були,євробляхи,то було б коментів вже з 20 штук.Співчуття рідним загиблих.
Nikolaj до бляхар Показати IP 12 Січня 2018 00:16
Укр. АС
громадянин Показати IP 11 Січня 2018 22:09
боже, невже не на бляхах?
Лучанин Показати IP 11 Січня 2018 22:28
Зекономив на гумі - заплатив дорогою ціною...
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Січня 2018 22:55
гума ні при чому. асфальт сухий, приморозку не було. просто треба обережно їздити, а не тиснути на гашетку
! до Анонім Показати IP 12 Січня 2018 00:21
Літня гума погана не тільки на слизькому покритті, але й в холодну пору - резина стає "дубова" і зчеплення з асфальтом вже не те. Рекомендації по переходу на зимову гуму - середньодобова температура повітря нижче +7 градусів. Співчуття рідним(
Анонім до ! Показати IP 12 Січня 2018 11:11
через 10-15 км гума розігрівається, особливо при гальмуванні.
! до Анонім Показати IP 12 Січня 2018 18:16
Формули-1 надивився?
Микола до Анонім Показати IP 12 Січня 2018 00:25
Якраз причому, асфальт був мокрий, температура повітря близько нуля.
555 Показати IP 11 Січня 2018 22:35
В третього пасажира BMW Ангел-охоронець десь поряд був!Практично другий день народження... Швидкого поправлення емоційного стану після всього пережитого! А родичам загиблих хлопців прийміть щирі співчуття і тримайтеся!!
Олександр Астафєв Показати IP 11 Січня 2018 23:28
Але і владі трнба думати бо там жахлива дорога на тому повороті всі це знають! Шкода молодих хлопців, їм ще жити було і дітей та дружин любити((((
саня до Олександр Астафєв Показати IP 12 Січня 2018 09:14
це не владі треба думати, це водіям треба думати якщо жити хочуть. тисячі машин в день там нормально проїжають..
Олександр Астафєв до саня Показати IP 12 Січня 2018 09:59
Я прекрасно розумію що треба думати водіям, але проїжджаю тим місцем по декілька разів на день і знаю про що кажу! Вчора бачив цю аварію і бачив стан дороги на тій ділянці!
Смотрящий Показати IP 11 Січня 2018 23:50
Норм так...
! Показати IP 12 Січня 2018 00:17
для укрводіїв виїзд на зустрічну смугу під знак з перевищенням швидкості це навіть не порушення.....
ладно до ! Показати IP 12 Січня 2018 09:18
навіть для євроводіїв це не було б порушенням, якшо відповідальності за це нема.. нема ні радарів ні камер ні копів. почті будь яке порушення неможливо довести. тому дисципліна на дорогах (хоч така підгулявша як в нас є) - це просто від совісті і вихованості частини водіїв, які прислухаються до правил не зважаючи на те шо за їх порушення нічого не буде. респект таким людям. а де?ілам - скатєртью дорожка.....
Лучарин Показати IP 12 Січня 2018 00:19
Це часом не Бутовець???
житель луцька до Лучарин Показати IP 12 Січня 2018 17:33
Нажаль це(поки що) не нарік Бутовець
Бутовець до житель луцька Показати IP 15 Квітня 2023 12:27
А шо мішаю чимось?
Дмитро Показати IP 12 Січня 2018 02:35
Хто всрався, Влада???
Я Показати IP 12 Січня 2018 08:32
Так это тройка или пятерка БМВ? Похожа на тройку мне
1 Показати IP 12 Січня 2018 09:48
треба розум мати!!!!!
Шипшина Показати IP 12 Січня 2018 11:45
Ніхто не застрахований від дтп. Співчуваю близьким хлопців. Хлопцеві, що вижив й водію автобуса швидкого одужання!
анет Показати IP 12 Січня 2018 16:03
як звали хлопців ?і прізвища.
Анонім до анет Показати IP 12 Січня 2018 16:13
за кермом був Мельничук Андрій
Лучанин Показати IP 12 Січня 2018 20:09
Співчуття рідним.Та щож це робиться таке починаючи з 3 числа вже скільки смертей на дорозі в Луцьку.....Тут то вже нікому нести покарання а от на рахунок таксиста який забрав два життя.Хто знає на якому етапі зараз розслідування чому така мовчанка?????
Анонім Показати IP 14 Січня 2018 14:17
Про обмеження в 50км/год з 1 січня в населених пунктах мабуть не чули..? Тепер і не почують... Бережіть себе і обмежуйте не тільки швидкість...