USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Volkswagen на швидкості летів у ВАЗ: показали відео ДТП у Зміїнці

19 Серпня 2019 10:12
З'явилося відео аварії, яка сталася ввечері 16 серпня у селі Зміїнець Луцького району на перехресті вул. Луцька та вул. Першотравнева.

Відео опублікували на сторінці Княгининівської громади у фейсбуці.

Водій автомобіля ВАЗ почав повертати, увімкнувши сигнал повороту за 20 метрів до здійснення маневру.

Тим часом позаду на великій швидкості рухався автомобіль Volkswagen на польській реєстрації, нехтуючи ПДР у населеному пункті, почав здійснювати обгін, не зважаючи на пішохідні переходи та суцільну смугу.

У результаті він врізався у бокову частину легкового авто. На щастя, у ДТП ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Коля Показати IP 19 Серпня 2019 10:41
Смуга там переривчаста
Пдд до Коля Показати IP 19 Серпня 2019 11:36
Вся біда наших водіїв: бачу переривчасту лінію, значить можна обганяти. Сумно...
жлл до Коля Показати IP 19 Серпня 2019 16:48
це розрив для повороту, обгін то заборонено в місцях повороту, навіть другорядних доріг!
Вася Показати IP 19 Серпня 2019 10:59
І сигнал поворота я не побачив....
Дед Показати IP 19 Серпня 2019 11:03
Коряво поворачивал, скорее выехал на встречку до перекрестка, не убедившись в безопасности маневра. А для обгона не вижу ограничений.
Пдд до Дед Показати IP 19 Серпня 2019 11:34
А наявність перехрестя вас не бентежить?? Вчіть пдд!
Дед до Пдд Показати IP 19 Серпня 2019 11:41
Как, выполняя обгон, можно видеть эти проулки? Там что, знак стоит, что это перекресток?
Пдд до Дед Показати IP 19 Серпня 2019 13:20
Якщо їхати зі швидкістю в 50км/год (нагадаю, максимально дозволена в нас. пунктах), думаю можна , на добре освітленому перехресті, всеж ж зрозуміти, що це перехрестя. І по дсту необов'язково ставити знак перед кожним перехрестям.
дб до Дед Показати IP 19 Серпня 2019 16:51
Ти їздив там? знак заборони обгону є ще задовго до перехрестя, там його дія завершується, а після перехрестя новий такий же знак.
Клава Показати IP 19 Серпня 2019 11:46
до часу "Ч" бляхи - в брухт !..
Дарт Вейдер Показати IP 19 Серпня 2019 12:27
Як би водій іномарки не "летів" із даною швидкістю, інциденту не було. Окрім того, на жигулях не видно, щоб лівий поворот був включений, а також не включив аварійку після ДТП. Обидва в цій ситуації винні.
дб до Дарт Вейдер Показати IP 19 Серпня 2019 16:54
Аварійки в такому старому кориті могло і не бути, не передбачена заводом-виробником
Читач Показати IP 19 Серпня 2019 12:33
На жигулі ол*х поворот не включив, а якщо і увімкнув то в останній момент. Ситуацію спасла реакція водія іномарки.
1 Показати IP 19 Серпня 2019 14:53
Судячи з відео поворот там ніхто не включав. один - повертав і не включив поворот, а другий перевищив швидкість і робив обгін в недозволеному місці. Так що обоюдне, тому треба було пожати руки і Їхати далі. А так в обох будуть штрафи
Водій Показати IP 23 Серпня 2019 13:12
Повороти вже непотрібно показувати?! В Жигуля я щось не розгледів ввімкненого лівого поворота... P.S. Да і перед тим як виконати якийсь маневр, щей в зеркалка дивитись, було б непогано!!