USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку не будуть курсувати автобуси на 13 маршрутах: їх замінять тролейбусами

10 Грудня 2019 12:07
У Луцьку внесли зміни у схему руху тролейбусів, аби забезпечити транспортним сполучення мешканців мікрорайонів Вересневе, Вишків, ЛПЗ, вулиць Володимирської, Рівненської, Ковельської.

Про це повідомили в управлінні транспорту Луцькради..

Нагадаємо, з 11 грудня у Луцьку весь громадський транспорт переходить на електронну систему оплати. Маршрутні автобуси №№ 3, 9, 9-а, 11, 17-а, 19, 24, 25, 26, 26-а, 28, 29, 32 курсувати не будуть, адже перевізник відмовився встановлювати системи для електронної оплати проїзду.

У зв’язку з цим, КП «Луцьке підприємство електротранспорту» внесено зміни у рух тролейбусів, а саме:

– На тролейбусних маршрутах № 15 та № 15-а залишиться по чотири тролейбуси, замість 7.

– На тролейбусні маршрути № 1, 2 додатково буде залучено по 2 тролейбуси (до 9 одиниць на маршрут).

– На тролейбусний маршрут № 3 додатково буде залучений 1 тролейбус та скорочений рух до кінця вулиці Рівненської (готель Околиця).

– На тролейбусні маршрути № 4,4а додатково буде залучений 1 тролейбус.

– На тролейбусний маршрут № 12 додатково буде залучений 1 тролейбус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОДАТКОВІ МАРШРУТИ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ ВАРІАНТИ: ЩО РОБИТИМУТЬ У ЛУЦЬКУ, ЯКЩО ПЕРЕВІЗНИКИ ВІДМОВЛЯТЬСЯ ВІД ВАЛІДАТОРІВ

Графіки руху тролейбусів будуть розміщені на кінцевих зупинках відповідальними працівниками КП «Луцьке підприємство електротранспорту».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
ігор луцький Показати IP 10 Грудня 2019 12:35
Берем блокноти , ручки і гайда по кінцевих зупиках.Слава Украні!
Надія Показати IP 10 Грудня 2019 12:43
те що додаткові тролейбуси вийдуть на маршрут це нормально а з Вишкова і на Вишків чим добратись?
Лу Ча Нин до Надія Показати IP 10 Грудня 2019 13:56
Пішки, самокатом, велосипедом і тд.
надійний до Надія Показати IP 11 Грудня 2019 08:02
Перевізникам-баригам це питання задавайте!
Стомленийвідбрехунів Показати IP 10 Грудня 2019 12:49
А маршрут 9а хіба не ЛПЕ обслуговує? І де анонсовані міською владою перевізники з інших регіонів? Чергове свідчення зневажливого ставлення влади до містян.
скептик до Стомленийвідбрехунів Показати IP 10 Грудня 2019 13:17
ні, це чергове підтвердження безтолковості влади
Пересічний громадяни Показати IP 10 Грудня 2019 12:52
Ппц, на роботу як хочеш так й добирайся. Осболиво туди, де тролейбуси не ходять і тепер маршрутки ходити не будуть. Просто з..сь.
Harvester до Пересічний громадяни Показати IP 10 Грудня 2019 13:58
З одного кінця Луцька в інший можна за годину пішком добратись :/ Так і збираюсь поступати поки ситуація не устаканиться
Анонім до Harvester Показати IP 10 Грудня 2019 14:32
А давай поБ"ємося об заклад, що з Цукрового на Вишків не дійдеш і і З ДПЗ до Варшавського.
Тетяна до Harvester Показати IP 10 Грудня 2019 16:04
Хочу бачити того, хто за годину пішки пройде з одного кінця міста в інший. Маршрутка 28 з кінця в кінець їде 1 год
Додік до Тетяна Показати IP 11 Грудня 2019 09:56
Я. Таня, Я можу пройти! Я ходок! Давайте познайомимось - дайте свій телефончик.
42 до Harvester Показати IP 10 Грудня 2019 16:46
Ви промазали рази в два, якщо не більше. Люди ходять зі швидкістю ~5 км/год, маршрут "З одного кінця Луцька в інший" по прямій буде десь 10 км завдовжки, при чому ніякої прямої лініі не вийде, що добавить ще кілометрів з п'ять.
луцький до Пересічний громадяни Показати IP 11 Грудня 2019 08:02
Своє обурення перевізникам-хапугам-баригам висловлюйте!!!
тарас Показати IP 10 Грудня 2019 13:13
У Луцьку внесли зміни у схему руху тролейбусів, аби забезпечити транспортним сполучення мешканців мікрорайонів Вересневе, Вишків, ЛПЗ, вулиць Володимирської, Рівненської, Ковельської. На Вишкові не має навіть лінії тролейбусної!!!!!!!! як добиратися до роботи???? я сподіваюсь пустять хоть раз в 30хв якогось автобуса!!!!!
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2019 13:15
Ось чому в додатку трекінгу маршруток немає, бо немає кого трекати, хороша організація з боку міської ради! Вітаю всіх!
луцький до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 08:04
Так у тролейбусах встановлені, працюють але теж не трекаються! :) Кому така система і платний додаток потрібні?!
40 квартал Показати IP 10 Грудня 2019 13:26
Чи будуть тролейбуси курсувати до 1 ночі. Варто продовжити і чітко дотримуватися графіку. Працюю в нічну змінуз 23.30 в центрі. Чим добиратися?
ірина до 40 квартал Показати IP 10 Грудня 2019 13:43
А що маршрутки в таку пору їздили?
Лу Ча Нин до 40 квартал Показати IP 10 Грудня 2019 14:01
Додаток "Тачка" вам в допомогу!
Чухрая Показати IP 10 Грудня 2019 13:32
Реально дана ситуація виглядає як службова невідповідність займаним посадам. Авантюризм разом популізмом довершає загальну картину міських мужів. За яку справу не візьмуться відразу повна ср...ка. Надзвичайно хочеться щоб група рехформаторів понесла відповідалььність. І вже немає значення чи маршрутчики вийдуть на маршрут ччи ні, тільки "аматорам-покращувачам" нема чого приходити на роботу. Вже наробили як кіт на глині.
Harvester до Чухрая Показати IP 10 Грудня 2019 14:00
Підозрюю, що не дочекаємось відповідальності.
Місцева Показати IP 10 Грудня 2019 14:09
А що робити тим хто добирався до роботи 17а і 28? Залишився один тролейбус 5 і як в нього мають всі влізти.
Знайка Показати IP 10 Грудня 2019 14:18
А тут в пригоді стали б комунальні автобуси, 50 одиниць яких підривають паркан в депо. Серед них є кілька робочих, які могли б виїхати на маршрути ЛПЕ.
питання до Знайка Показати IP 11 Грудня 2019 08:05
Чому за махинації з тими автобусами не притягнутий до відповідальності тодішній мер Шиба, а ще і посаду державну займає?! Державі такі "ділки" потрібні?!
лпз Показати IP 10 Грудня 2019 14:28
ситуація не дуже.. сказали б як скоро замінять цих перевізників і скільки днів треба чекати? я за електронний квиток. але з перевізниками не треба було затягувати час. не хочуть - допобачення і шукайте нових. а то і нових ще не найшли, і старі йдуть з маршрутів.
Natali Показати IP 10 Грудня 2019 14:35
А як з с. Липини добратися на роботу на вул. Конякіна????????????? І так потрібно було добиратися двома маршрутками!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А завтра як, чим??????????????????????????
Показати IP 10 Грудня 2019 14:40
як з Цукрового поїхати на навчання і роботу? знали все - 24, 32, 9а.... повний алес а добавили АЖ 1 тралік... всіх причетних до такого колапсу негайно в відставку!я так розумію. що ті що й завтра виїдуть на маршрут проїздять не довго через перенавантаження і скандали зі сторони пасажирів, що намагатимуться платити готівкою!
42 до 1й Показати IP 10 Грудня 2019 16:52
Скандали зі сторони пасажирів, що намагатимуться платити готівкою є проблемою виключно їх самих.
Андрій Показати IP 10 Грудня 2019 15:03
А де ті перевізники з інших міст, про які так говорили у міській владі ? 2 місяці пройшло, нічого толком не вирішили, а тепер, щоб зняти з себе відповідальність, розповідають що треба потерпіти, вибачте за не зручності, і т.д. Повні бездарі !
1й до Андрій Показати IP 10 Грудня 2019 15:35
те ж саме і чудять з Центральним ринком - людей без роботи оставляють. говорив з маршрутчиком - той каже, що на ті маршрути, які не вказані в списку не вийдуть теж багато автобусів... всього по Луцьку виїде автобусів з 60 замість 200 що сьогодні...
64 до 1й Показати IP 10 Грудня 2019 16:54
З центральним ринком все правильно роблять - виганяють бариг і прибирають утворений ними смітник.
Павлик Морозов Показати IP 10 Грудня 2019 15:21
Наша влада користується тим, що більшість лучан мовчки підуть на роботу пішки, навіть якщо завтра й тролейбуси не пустять на лінію.
ЛУЦЬК Показати IP 10 Грудня 2019 15:36
Влада казала, що якщо маршрутчики не вийдуть то з іншим міст будуть їхати ! А зробили як? ТІЛЬКИ ПРОБЛЕМИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!! Дайте можливість готівкою розраховуватись теж а тоді можна перейти вже повністю на безготівковий а то що ????Проблеми одні. Хай би влада так доїзджала на роботу в тролейбусах або 2 рази пересідала!!!!
42 до ЛУЦЬК Показати IP 10 Грудня 2019 16:53
Період з розрахуванням і готівкою вже був, досить.
Саша Показати IP 10 Грудня 2019 20:09
Ідея непогана, але як завжди через д...пу... В таксі можна готівкою))))
Таксист Показати IP 10 Грудня 2019 21:19
Шановні які чудові новини, буває в житті везе , бажаю всім терпіння , а собі удачу...
лучанин Показати IP 10 Грудня 2019 23:42
люди не робіть паніку хватить підтримувати власників маршруток при кожному підвищенні тарифів обіцяли нові маршрути але показали велику дуля лучанам ,але влада повинна забезпечити перевезення вкладіть кошти в ремонт автобусів які є в депо і перевізники не будуть ставити умови ,а діда Степанова відправте глядіть внуків - це без обід.
Мирон Показати IP 11 Грудня 2019 05:07
А по Чернишевського немає тролейбусів, то чим їздити, навіть не згадують, а нащо, вони ж на своїх машинах, а простим людям ноги в руки і вперед, та випріть того діда Степанова, візьміть нормальну адекватну молоду людину, яка мозги має, а то старпери засиділись в міськраді, скільки можна, поглядіть хоч трохи внуків.
Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 08:05
Діда депо треба відставку. Доречі ті маршрутки де немає всі власність депутатів міської ради.
nutela Показати IP 11 Грудня 2019 08:20
неправдиво подана інформація, 28 маршрутка курсує з валідаторами
Додік до nutela Показати IP 11 Грудня 2019 09:57
Так, я сьогодні добирався на каторгу саме 28 номером.
Прихотерапевт Показати IP 11 Грудня 2019 10:10
замiнити тралiками - ага, 9а, до Епiцентру протягнiть провода спочатку, перед тим, як таке сморозити.
Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 10:35
Треба поки йти по такому шляху як пішла розумна влада у містах: Рівному, Тернополі та Львові. Запровадила альтернативну оплату за проїзд на протязі 12 місяців з моменту введення е-квитка, це проїзд у міському транспорті: за готівку, по е-квитках, з допомогою додатку у смартфонах та по посвідченню пільговика та пенсіонера. На протязі одного можливо двух років проїзд населення цих міст поступово буде переходити на е-квитки.
Знаючий Показати IP 11 Грудня 2019 12:31
На сьогодні вибір перед містянами такий: - або підтримати міську владу та пережити тимчасові незручності для того, щоб підвищився сервіс, вивівся з тіні реальний пасажиропотік та стала дійсно аргументована вартість проїзду; - або далі носити гордо статус "терпіл", їздити на брудних та понівечених автобусах і що пів року нити в комментах про неаргументоване підвищення вартості проїзду перевізниками. Обирати вам.
Луцьк Показати IP 11 Грудня 2019 23:44
Це не тимчасові труднощі, взагалі в Луцьку не продумані маршрути,треба пересідати,щоб потрапити,або об'їзджати весь Луцьк.Маршрути застарілі,ще з 70-х.І як покращити не продумують ,ні розклад в час пік ні в свята.То густо то пусто.Луцьк превратився в балаган не містечко.Дякуємо владі.
Андрій Показати IP 12 Грудня 2019 09:53
Пропоную організаторів цього "ноу-хау" вивезти у Липини і дати спробувати добратись звідти (без запізнень) на роботу ! Нехай побудуть у шкурі звичайних людей !