USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Активісти Нацкорпусу зірвали презентацію «платформи примирення» Сівохи і вдарили його. Відео

12 Березня 2020 12:17
Представники організації Національний корпус зірвали презентацію Національної платформи примирення і єдності та вдарили заступника секретаря РНБО Сергія Сівохо, назвавши його «зрадником».

Як повідомляє кореспондент НВ з місця події, Сівохо вдарили у спину, він впав на коліна. Співробітники поліції не змогли зупинити дії Нацкорпусу.

Найбільш активними діями відзначилися Сергій Тамарін і Олександр Волков. Останній погрожував побити ведучого презентації Андрія Куликова.

12 березня у київському КВЦ Парковий мали офіційно презентувати Національну платформу примирення і єдності, створену командою Сівохо в рамках виконання ініціатив президента Володимира Зеленського щодо розробки дієвої політики гуманітарної реінтеграції Донбасу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анонім Показати IP 12 Березня 2020 12:23
Його підсрачниками треба гнати до кордону.
салосал Показати IP 12 Березня 2020 12:28
Бандерлоги, що тут скажеш. До речі, бандерлогів письменнік Кіплінг придумав.
Арсен Показати IP 12 Березня 2020 12:35
все правильно зробили!
Клава Показати IP 12 Березня 2020 12:35
дайте посаду Вєрці Смердючці !..
Дмитро Васильович Показати IP 12 Березня 2020 12:37
А що вони хотіли? 6 років, поки кращі гинули на фронті - вони жартували і раділи життю. А тепер захотіли вирішувати долю донбасу? ні, так вийде. Можливо десь жорстоко вони діють, але я за цих хлопців та ветеранів
ДмитрУ ВасильовичУ до Дмитро Васильович Показати IP 12 Березня 2020 13:14
То злізь з дивану і йди конфлікт, війну... припиняй і щось роби разом з тими сцик...ми малолітніми! Як повістку принесуть, то вони перші ховатись і драпати будуть, а ви тут розпинаєтесь... Не бачите звідки ноги ростуть і хто гроші за таке таким "національним" платить?! Ганьба!!!
Сивохо Показати IP 12 Березня 2020 12:39
Ребята, я же просто бабла на Донбассе хотел срубить, а вы....
Іра Показати IP 12 Березня 2020 12:40
Все правильно! Питання Донбасу мають вирішувати ті, хто за цю землю проливав кров.
адвокат до Іра Показати IP 12 Березня 2020 14:07
маєш на увазі мешканців Донбасу?
Анатолій Сурма Показати IP 12 Березня 2020 12:42
Правильно зробив нацкорпус, Сивоху давно треба було трошки врозумити.
Пилип Орлик Показати IP 12 Березня 2020 12:48
Але ж бардак, але ж стидно перед цілим світом за нашу Україну. Так хто ж керує державою Президент України Зеленський В.О., який був вільно обраний 75% голосів українців та інших громадян України, немає значення хто вони: українці, росіяни, євреї, монголи, китайці, японці, болгари, турки чи угорці разом з поляками та молдаванати - мабуть ні не керує Зеленський В.О. та його команда, не керують вони Україною, а керує державою кучка молодиків і проплачених бандитів, без свідомості, без поглядів на майбутнє життя України, яких підігрівають "Правий сектор", націонал-радикали
Анонім до Пилип Орлик Показати IP 12 Березня 2020 13:18
Це той президент, голова офісу якого звчора ввечері назвав російсько-українську війну внутрішнім конфліктом і створив якусь там комісію з державами ДНР і ЛНР?
Виборець до Пилип Орлик Показати IP 12 Березня 2020 13:27
Проплачений Сивохо, який Україну не бачить без "руцького міра".
українець Показати IP 12 Березня 2020 13:08
Нахіба така поліція і правоохоронні органи?! Вже взагалі - слів немає!!! А потім хочуть, щоб до них повага була і підтримка?!
Стомленийвідбрехунів Показати IP 12 Березня 2020 13:23
Нада толька пєрєстать ронять сівоху...
лучанка Показати IP 12 Березня 2020 13:40
Сумно, що клоуни вирішують долю України на всіх рівнях. Хоча що тут дивного, якщо перукарі і сценаристи приймають закони...Все, як і заповідав Ленін про куховарку і державу. Шкода тільки, що це трапилося з нами.
лучанЦІ до лучанка Показати IP 12 Березня 2020 17:59
Це трапилось і почалось з 2004 року, з часів першого Майдану!
днрівцю до лучанЦІ Показати IP 15 Березня 2020 15:53
Чуєш, днр-вець. Самі без вас розберемось. Ви вже давно без України, вам майдан мішав, от ви і живете без майдану, без укр мови, прапора, без укр армії. Ну як там краще стало жити з Пушилінами, Гіві, Моторолами та іншими маріонетками кремля? Якби не ваш зек, нормально б всі жили.
Євген М Показати IP 12 Березня 2020 14:00
В той час, коли опзжопці їздять до країни-агресора, ці миряться з пішаками
Сергій Показати IP 12 Березня 2020 14:06
Чемодан, вокзал - Росія
Ха до Сергій Показати IP 12 Березня 2020 19:41
а може так: "чемодан, воказал - Брюсель" якшо там так добре - топайте
Капітан Слідбуло Показати IP 12 Березня 2020 14:08
слід було давно валити з ціє дикої країни...
Виборець до Капітан Слідбуло Показати IP 12 Березня 2020 14:38
Країна нормальна, ненормально що в нас постійно любітелі "руцького міра" хочуть керувати.
Лісник до Виборець Показати IP 13 Березня 2020 05:26
вони хочуть керувати а керують ставленики Вашингтона та гейропи
Бардак Показати IP 12 Березня 2020 14:45
Сомалі відпочиває...... Ні країни, ні народу.....
сомаліленд до Бардак Показати IP 12 Березня 2020 15:18
Не ображайте Сомалі, Сомалі попереду.
Самалиец до сомаліленд Показати IP 15 Березня 2020 16:01
самали впереди, ведь там нет коллаборантов как Добкин, Портнов, Рабинович
Анонім Показати IP 12 Березня 2020 15:12
Поліція не змогла зупинити.... Шок!!! То нах така поліція!!!
салосал до Анонім Показати IP 12 Березня 2020 15:20
Не було приказу. Якби був приказ, зупинили б.
Лісник до салосал Показати IP 13 Березня 2020 05:28
поліція без приказу нічого не робить?? а закон тоді для чого? і яка то поліція - холопи на побігушках- що прикаже пан те й роблять???
Остап Вакарчук Показати IP 12 Березня 2020 15:14
Кому не подобається політика Зеленського В.О. та його команди або не подобається чути російськомовних українців, які поколіннями жили, живуть та будуть жити в Україні, а їх діди та батьки у Велику Вітчизняну Війну кров"ю, здоров"ям та життям вибороли право жити дітям в цій Україні - нехай сам забирається геть з Україні. Не подобається, плакати не будемо: валіза, залізничний вокзал або автостанція і вас з нетерпінням чекають в США, Канаді, Австралія, Великий Британії для того, щоб ви замість російської мови тут, чули там англійську.
а чому не Вокзал-Рос до Остап Вакарчук Показати IP 15 Березня 2020 15:59
Діло мають не до російськомовних, бо адекватні проукраїнські російськомовні самі переходять на українську, принаймні намагаються. Мова йде про тих, хто обожнює "русскій мір", кремль, Путіна, тобто все ОПЗЖне кодло, 112, зік, ньюзван, наш та інші ватні помийки.
Клаус Показати IP 12 Березня 2020 15:22
це йому не КВК! Тут в табло нараз отримати мона!!!
Анонім Показати IP 12 Березня 2020 15:34
Люди ви хворі! Я вам бажаю шоби через вашу хату танк проіхав, тоді може зрозуміете шо таке війна!
Лучанин Показати IP 12 Березня 2020 15:46
Чому ці активісти не на фронті воюють?
Психопланетарій, Лип Показати IP 12 Березня 2020 15:48
Нацики керують державою. Це Порошенко довів країну до ручки.
ігор луцький Показати IP 12 Березня 2020 16:11
Побачимо,до чого державу доведе 95-й квартал.
Лісник Показати IP 12 Березня 2020 17:40
тупі бики керують і хамлять.. тормоза поліцейські соплі жують...клас