USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Аварія за участю маршруток у Луцьку: постраждалих рятували 5 бригад швидкої

22 Березня 2018 15:02
Від зіткнення двох маршруток у Луцьку постраждали 11 осіб, 8 з яких госпіталізували. Надавали допомогу постраждалим 5 бригад швидкої допомоги.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили в оперативній диспетчерській Волинського обласного центру медичної допомоги.

Аварія трапилась близько 13:40 за участю двох маршруток № 10 і 12 на вулиці Глушець. Вочевидь, причиною ДТП стало недотримання безпечної дистанції та порушення правил дорожнього руху.

Слідчі попередньо з’ясували, що маршрутне таксі зупинилося на зупинці, де в нього в’їхала інша маршрутка.

Як повідомили медики, загалом в аварії постраждало 11 людей. Троє відмовились від госпіталізації, 5 осіб доправили до Луцької міської клінічної лікарні, двох – в обласну лікарню, неповнолітню постраждалу особу – в дитячу обласну лікарню. Всі вони отримали травми, які не загрожують життю, допомогу їм надають медики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Юлія Показати IP 22 Березня 2018 15:09
Давай проїзд по 5 грн, нє, по 10.
Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:13
Цікаво, можна буде потім судитись із перевізником за заподіяну здоров'ю шкоду?
Док до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:18
Ні. Квиток то відсутній
Анонім до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:19
Судитись можна, якщо б видавали квитки. То у Вас хоч є підтвердження проїзду в тій маршрутці. А так як ми всі їздимо без квитків, то доведи, що ти там робив в тій маршрутці. Така в нас система.
ангст до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:22
Квитків немає, немає відповідальності.
скептик до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:29
судитись то можна, але не факт, що з того щось вийде
Згідно Закону до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:35
Так, можна, але якщо Ви взяли квиток. Інакше Вас там не було. Це по перше, а по друге Вам судитись чи виграти? Якщо останнє, то дуже сумніваюсь, хоча згідно Закону ви повинні отримати повну компенсацію.
квиток до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:43
тільки якщо маєте квиточок, інакше всі претензії до водія (якщо я не помиляюсь)
Sonya до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:57
Для цього треба мати квиток на оплату проїзду в цьому транспортному засобі. А хто їх видає?
Всезнайко до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 15:58
Якщо немає квитка, то нічого не докажеш...
Дуду до Перехожий Показати IP 22 Березня 2018 16:30
Можна, тільки квиток пред’яви як доказ, що був пасажиром)
скептик Показати IP 22 Березня 2018 15:44
треба переполовинити кількість маршруток
Мусічка до скептик Показати IP 22 Березня 2018 17:06
Ага, і так в годину пік не вбитися, а ще забери половину
Постраждала в дтп Показати IP 22 Березня 2018 17:20
Квиточки всі взяли, хто був у маршрутці. Водій був просто скажений, цілу дорогу їхав на Великій Швидкості!!!!! І замість того щоб зупинитись на зупинці і натиснути на тормоз, він нажав на газ.
стриптизер до Постраждала в дтп Показати IP 22 Березня 2018 20:30
моя тітка саме сідала в ту в яку врізались!!!!
sos Показати IP 22 Березня 2018 17:59
Водій перебуває в лікарні на обстеженні не виключено діагноз- мікроінсульт.
стриптизер Показати IP 22 Березня 2018 20:27
набираю новини луцьк-маршрутка врізалась в бмв,маршрутка врізалась в стовп,маршрутка збила людину,маршрутка і вантажівка,маршрутка і велосипедист.У мене 2 варіанта або там завівся водій-маньяк і це один і той самий автобус,або це террористи-смертники яких наймає Алькаїда
Малюк Показати IP 23 Березня 2018 06:37
Так і має бути як водії маршруток за кермом і гроші рахують і каву п'ють і по телефону розмовляють.