USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Автобус №26 у Луцьку змінить схему руху

19 Лютого 2020 10:03
Відтепер автобус за маршрутом №26 не заїжджатиме на вулиці Винниченка, Шопена та проспект Волі.

Про це йшлося 19 лютого під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Як розповів керівник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, аби задовольнити потреби мешканців району Вишків у пасажирських перевезеннях запропоновано внести зміни в схему руху автобусного маршруту №26.

Так, із маршруту автобусу №26 виключать вулиці Винниченка, Шопена та проспект Волі.

Автобус №26 відтепер курсуватиме за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: Селищна, Героїв УПА, Стрілецька, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська (місце міжзмінного відстою на вул. Селищній).

Перший заступник міського голови Григорій Недопад нагадав, що фактично центр міста з Вишковом з’єднує лише один маршрут, а оскільки пасажиропотік впав, то необхідно внести зміни, аби забезпечити зручним маршрутом мешканців, адже мікрорайон Вишків не має тролейбусної мережі.

Окрім того, Григорій Недопад відзначив, що приміські автобуси за маршрутами №103, 107 заїжджатимуть на Новий ринок. Ці маршрути вже погоджено з облдержадміністрацією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Андрій Показати IP 19 Лютого 2020 10:17
А GPS все нема і нема а маршруток в вечірній час все меньше і меньше.... і всім до того байдуже... зате є валідатори?
Правдоруб до Андрій Показати IP 21 Лютого 2020 09:54
Щоб сказати що немає пасажирів пустили одну маршрутку. Чекав з 8 до 9 години
Вишків Показати IP 19 Лютого 2020 10:32
Тобто з Вишкова у центр неможливо буде доїхати нічим?? Що це??
Правдоруб до Вишків Показати IP 21 Лютого 2020 09:51
Це інтереси вишкова відстоюють. Нащо нам всім в центр?!
Шопен Показати IP 19 Лютого 2020 10:39
Шопена знову без транспорту???!!! Поверніть хочаб 32!!!
Моцарт до Шопен Показати IP 19 Лютого 2020 11:01
Скльки там тої Шопена, що стільки галасу?! Пішки - для здоров'я кристі більше! :)
лучани Показати IP 19 Лютого 2020 11:03
Коли лад з №23 наведуть?! Це жах!!! Люди звикають, а ті водії у любий день бац і не виїхали!!! Це що таке, коли вже раду дадуть тим маршрутчикам?!
свг Показати IP 19 Лютого 2020 11:29
коли керують не професіонали то маємо те що є
Вишків Показати IP 19 Лютого 2020 11:49
Так пустіть через центр хоч Жидичинську маршрутку - чим до Центру міста доїхати? На ГПЗ та на Львівську треба з пересадками їхати - Вишків що - найбагатший район міста????
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2020 12:00
"Шо, опять?..."(С) Тільки за два тижні прочитав з таблички (бо пролітає повз і не знаєш що до чого) і зпівставив як той автобус ходить і чи вигідно мені на нього сідати, вирішив що можна спробувати, то він вже не ходить. А якщо міняти маршрут щодня, слабо? Можна і в книгу рекордів тоді... А можна ж взагалі зекономити і для зручності пасажирів запропонувати ходити пішки. Власне я ще пам'ятаю як я сам пішки на Вишків ходив давненько. Ви вже, вельмишановні владці, визначтеся, а може взагалі не морочити людям голову і ввести в місті наказом здоровий спосіб житття і забрати ті автобуси з міста взагалі разом з тролейбусами, вам відразу спокійніше буде, зуб даю...ну і ви усі дасте.
віктор Показати IP 19 Лютого 2020 12:22
Коли той автобус їздить раз в годину, то немає різниці, по яких вулицях. Все одно не дочекаєшся. Так 26 маршрут усіх пасажирів розгубить, бо люди орієнтуватимуться на 104, Озерецький та Липлянський маршрути. От тоді нехай не жаліються. Який сервіс - така й дяка.
лучанка Показати IP 19 Лютого 2020 16:13
А як на рахунок вулиці Дубнівської "Кінцева"? Можна доїхати лише 251 маршруткою.
Вишків Показати IP 19 Лютого 2020 19:12
А як добратись в поліклініку з малими дітьми??? Ви що творите??
Правдоруб Показати IP 21 Лютого 2020 09:49
Аби задовольнити потреби мешканців району Вишків? Нас хто запитав про потреби? Пасажиропотік впав??? По годині немає маршрутки. Немає маршрутки немає пасажирів!!! ЗАДАВІЛНИЛИ перевізника! Луцьк показав що Вишків йому непотрібне!