USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автомат знайшли, пошуки зловмисника тривають: подробиці інциденту в Доросинях

15 Березня 2023 14:09
Автомат, якого п’яний дебошир викрав у поліцейських, відшукали.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у пресслужбі поліції Волині.

Зброю знайшли співробітники поліції під час організації пошукових заходів в одному з місць, де переховувався Олександр Яворський.

Пошукові заходи з встановлення місця перебування зловмисника тривають.

Нагадаємо, інцидент трапився у понеділок, 13-го березня, в селі Доросині Луцького району приблизно о 22 годині вечора. 37-річний дебошир вирвав з рук правоохоронця автомат і втік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Спиридон Показати IP 15 Березня 2023 14:58
Це добре. Бо в руках неадеквата зброя дуже небезпечна. Але це і потребп в серйозному аналізі причин того, що сталося і чому сталося. Що це за " правоохоронці" у яких.сільський нероба так запросто відібраі зброю. Це серйозна тема! Людям не байдуже, бо це за їх податкт ці " правоохоронці" їдять хліб.
кум до Спиридон Показати IP 17 Березня 2023 13:51
неадекват поліцай. для тієї ситуації автомат взагалі був не потрібен.
Патріот Показати IP 15 Березня 2023 16:01
Його потрібно брати в розвідку!!!!
Радувець Ларіса до Патріот Показати IP 15 Березня 2023 16:45
в складі ДРГ точно чоловік навів би "шороху" у кацапії )))
Бульба Показати IP 15 Березня 2023 16:03
Захист свого життя і основних прав людини допустиме всіма методами!! Мене дивує прохФесіоналізм нашої поліції)) приїхали чудаки в формі з автоматами(я на 100% впевнений, що перевірка камер покаже процесуальні правопорушення) і получили пілюлей і кинули автомата, і побігли жалітися, що їх обідили!!! Народ поглянте реально))) на ситуацію!! Пияка забрав автомата в крутого поліцейського- сміх, позор і відставки всього керівництва))!!!
Олег Показати IP 15 Березня 2023 16:19
Виникає логічне запитання: на**я така поліція, в якої якийсь алкаш може отак просто відібрати зброю??? До речі, це далеко не перший подібний випадок..
Бульба Показати IP 15 Березня 2023 16:39
Поліція зе бест!!!
"пасивіст" Показати IP 15 Березня 2023 18:52
Це наслідки однієї з вдалих реформ, проведених владою
Лучанин до "пасивіст" Показати IP 17 Березня 2023 09:37
А в чому проблема реформ? Там щось поміняли на тему як зброю носити і як з нею поводитися? В нашій країні проблема не в законах, а в тому, що їх ніхто не виконує.