USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку найближчим часом буде патрульна поліція, - Аваков

7 Червня 2015 22:38
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що найближчими днями оновлена патрульна поліція вийде на вулиці Луцька.

Про це Арсен Аваков написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

З його слів, патрульна поліція в Україні розпочне роботу 4 липня. Уже в цей день побачити нових поліцейських можна буде на вулицях Києва. Раніше повідомлялося, що після Києва такі служби будуть створені по всій Україні.

«Іще новина- в найближчі дні - запускаємо процес нового поліцейського патруля в Луцьку. Готуйся, Волинь!», - йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ, ЯКОЮ БУДЕ НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ

ВОСКРЕСНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ВАС..Патрульная полиция. Твоя новая полиция.А) Объявляю дату старта патрульной полиции в К...

Posted by Арсен Аваков on 7 Июнь 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
102 Показати IP 7 Червня 2015 22:47
що вони будуть робити?
Анонім до 102 Показати IP 8 Червня 2015 00:02
думаєте аваков прийде в коментах відповідати?
Анонім до 102 Показати IP 8 Червня 2015 01:03
аби тільки не брала приклад із американської поліції, яка прямо на вулиці розстрілює людей ні за що: https://youtu.be/inHSC_fqceU
Анонім до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 01:05
на відео видно, що перехожий був у навушниках і не чув, що кричить поліцейський, який вимагав витягнути руки із карманів, а потім - просто взяв і вистрілив у перехожого.
Анонім до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 01:07
а у нас тут - на міліцію кримінальні справи заводять за те, що використала світлошумові гранати щоб відігнати натовп, який йшов брати штурмом відділ МДВ в якому зберігалась вогнепальна зброя... і беркут на коліна ставили, за те, що співробітники беркуту охороняли громадський порядок у києві.
пасажир до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 08:36
В наших поліцаїв буде таке ж правило - не витягнув руки з кишень - після попереджувального пострілу вогонь на ураження
снукер до пасажир Показати IP 8 Червня 2015 10:33
А н*хрін в більярд в кишенях грати
Анонім до снукер Показати IP 8 Червня 2015 15:30
це ж не жарти, це реально зараз відбувається в США - таке вбивство далеко не перше і на жаль не останнє. і у нас буде так як в США?
Анонім до пасажир Показати IP 8 Червня 2015 15:29
подивись на відео - америриканський поліцай ніякого попереджувального пострілу не робив, а відразу почав стріляти на ураження. у нас же вважають що в США демократія і треба брати із них приклад, тому і мавпують все підряд, та ж національна гвардія чи резервісти - це все по американському прикладу було зроблено.
аноніммммм до Анонім Показати IP 25 Червня 2015 01:11
З них треба брати приклад, тому що кожен їхній громадянин, при небезпеці, кричить "поліція", а не "спасіть хто-небудь".
Юрист до 102 Показати IP 8 Червня 2015 10:54
Вітайте стрих корупціонерів Даішників в погоноах Поліцуейських,це вони мають бути некорумпованими чиновниками))))
ІРИНА до 102 Показати IP 9 Червня 2015 13:12
http://www.volynnews.com/resize/640x426/r/files/news/2013/12-03/101456/IMG_0676w.JPG таким вони займатись однозначно не будуть!!!!!!!!
Андрій Показати IP 7 Червня 2015 23:04
а в нас хіба вже в нову патрульну службу набирали? напевно як завжди старих даїшників перевдягнуть)))
копач до Андрій Показати IP 7 Червня 2015 23:16
луцьк майбуть що найбільш корумповане місто як міська так і обласна влада там все схвачено старі кадри трішки поміняють свої соромязливі личика
Штефан,Луцьк Показати IP 7 Червня 2015 23:10
Я в шоке!
липа до Штефан,Луцьк Показати IP 7 Червня 2015 23:28
нервный?
103 Показати IP 8 Червня 2015 00:22
Да, кількість організованої злочинності все росте і росте!
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 01:09
Піпец всім на вулицях
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 02:22
)) посміявся від душі. Тут хочаб хоч один з Луцька є ? Писаки ))
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 08:03
Любопытным является следующее: "А в чем именно изменится функциональная нагрузка на милицию с введением патрульной полиции?" Ведь ВСЕГДА еще с времен Союза милиция патрулировала криминогенные участки населенных пунктов. Правда это делалось незаметно, т.е. без шума и гама, ибо с преступностью у нас всегда был полный ажур. Пардон, патрулирование входило в ее обязанности.
лучанин Показати IP 8 Червня 2015 09:13
будуть відбирати мобільні телефони ................
ДО ЛУЧАНИНА до лучанин Показати IP 8 Червня 2015 15:17
А НУ ДРУЖЕ НАВИДИ ХОЧАБ ОДИН ПРИКЛАД КОЛИ ЛУЦЬКИ МІЛІЦІАНТИ ВІДБИРАЛИ ТЕЛЕФОН:????????????
Дуся до ДО ЛУЧАНИНА Показати IP 8 Червня 2015 21:03
Ось у мене,можна сказати ,відібрали.У мене поцупили телефон.Я звернулася в міліцію,порадили не писати заяву,так знайдуть іт.д і т.п.Я погодилась.Яка мені різниця?Минув вже рік ...і нічого.Може телефончик і знайшли,може і бабло збили в того,хто потягнув , але мені не повенули...Ось така історія.Виходить,що я їм наводку дала.Більше я так на ментівські штучки не поведуь.
Я до ДО ЛУЧАНИНА Показати IP 25 Червня 2015 01:25
Ти писати без помилок навчись!!! CapsLk виключи, а тоді пиши "есть доказательства?, видео покажи"!!! P.S. Мєнтяра галімий, ти анкету як заповнював, нездара???
))) до ДО ЛУЧАНИНА Показати IP 25 Червня 2015 01:30
А НУ ДРУЖЕ НАВИДИ ХОЧАБ ОДИН ПРИКЛАД КОЛИ ЛУЦЬКИ МІЛІЦІАНТИ ВІДБИРАЛИ ТЕЛЕФОН:???????????? НАВИДИ ХОЧАБ ЛУЦЬКИ МІЛІЦІАНТИ ОН:?? Молодець
Але й до ДО ЛУЧАНИНА Показати IP 25 Червня 2015 01:47
ти тупий!!!!
ОЛЯ Показати IP 8 Червня 2015 10:39
Таке враження ,що в Інеті сидять одні отморозки.Що ви пишете і гоните?Можливо - це буде нормальна поліція, хоч трішки буде діяти по закону. Бо у нас в Луцьку страшно вийти на вулицю після 10 години.
Анонім до ОЛЯ Показати IP 8 Червня 2015 11:51
Праведница, объясни "отморозкам", что именно может измениться от предлагаемой перетряски милиции, окромя дополнительных затрат на переименования?
ДО ОЛІ до ОЛЯ Показати IP 8 Червня 2015 15:19
ТИ МАБУТЬ ТРІШКИ НЕ ГАРНА РАЗ НЕВИХОДИШ З ДОМИ!ПІСЛЯ 22 ГОДИНИ В МІСТІ ПРОХОДУ ВІД МОЛОДІ НЕМАЄ!А НІЧНІ ЗАКЛАДИ ПРОСТО ПЕРЕПОВНЕННІ!!!
Оу є!!! до ДО ОЛІ Показати IP 25 Червня 2015 01:45
ДО ЛУЧАНИНА до лучанин 8 Червня 2015 15:17 Це ти,))) я знаюююю!!!)))
Ти до ДО ОЛІ Показати IP 25 Червня 2015 01:49
ДО ЛУЧАНИНА до лучанин 8 Червня 2015 15:17 Бараааааан!!!!!!
Дуся до ОЛЯ Показати IP 8 Червня 2015 21:06
А ,якого біса після 10 годин вечора виходити з хати?
до Олі Показати IP 8 Червня 2015 10:46
порядні і нормальні люди після 10 вечора вже вдома ............
вільний Показати IP 8 Червня 2015 12:21
Шановні журналісти! Запуск процесу нового поліцейського патруля і вихід безпосередньо на патрулювання цього патруля - це два різних процеси. Будьте уважні, не гоніться за сенсацією, бо втратите авторитет.
Анонім Показати IP 12 Вересня 2015 15:17
А а мусорів куди вони вагітні по 10 20 років працювати не будуть .