USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Авторитет», затриманий вчора СБУ, походить із сім’ї луцького міліціонера, - ЗМІ

14 Березня 2017 12:08
Затриманий вчора працівниками СБУ «злодій в законі», якого пов'язують з представниками кримінального світу та спецслужбами Російської Федерації, походить із сім’ї луцького міліціонера.

Про це повідомляє Вісник+К з посиланням на власні джерела.

Згідно з інформацією видання, затриманим є лучанин Ротман Размікович Осіпян на прізвисько «Ротман». За останні три роки він не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців і не тільки. Ротман Осіпян походить із сім’ї луцького міліціонера, проте має солідний кримінальний стаж – понад півдесятка судимостей і близько 20 років за гратами.

У 2014 році у турецькій частині острова Кіпр його «коронували» представники російського криміналітету.

Після цього лучанин повернувся в Україну, й одразу ж був затриманий з охоронцями у столиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Хрен собачий Показати IP 14 Березня 2017 12:18
Упс...Оце так "нежданчік"...Поганий з батька міліціонер був, якщо сина бандюком виховав. :)
ххх Показати IP 14 Березня 2017 13:07
а коли там хороші були?
Саня Показати IP 14 Березня 2017 13:34
Мент=бандит
олег Показати IP 14 Березня 2017 14:49
На скільки я знаю Ротман є цілком адекватною і хорошою людиною. Дуже багатьом людям допоміг.
еее до олег Показати IP 14 Березня 2017 15:00
Значить твій родич:))
олег до еее Показати IP 14 Березня 2017 18:59
На жаль ні. Просто знаю його як людину.
1312 Показати IP 14 Березня 2017 20:02
АХАХА!!! Ну хто краще з сцикливих чмошніків з сбу зробить клоунів ніж вони самі!!!
я Показати IP 14 Березня 2017 20:37
простим людям не зрозуміти люди по понятіям завжди відповідають за своі слова і слів на вітер не кидають а не те що влада яка обирае простий народ і тількі бреше та ліквідовуеє словяньську націю
Анонім до я Показати IP 15 Березня 2017 00:19
а тебе по понятіям ще не рекетнули ? жаль
олег до Анонім Показати IP 15 Березня 2017 10:34
Я думаю, що до тебе завітають скоріше! То буде не жаль, а клас !!! Чекай !1
5.45 Показати IP 14 Березня 2017 22:08
А це не його Мерсіка палили в минулому році на автостоянці поблизу Львівської? Адекватна і хороша людина кажете? Мабуть так і є.
олег до 5.45 Показати IP 15 Березня 2017 10:35
Хто палив той вже відповів .
Незн до 5.45 Показати IP 22 Січня 2019 03:16
Просто не всім подобається його порядність та справедливість, серед нинішніх авторитетів не популярне життя за понятіями, от і власне один з таких замовив підпал авто а пізніше і перебування СІЗО
77 Показати IP 15 Березня 2017 00:21
Адекватний і хороший злодій) Робін Гуд....) Пропіарили як мопса
олег до 77 Показати IP 15 Березня 2017 10:37
Кто же его посадит , он же РОТМАН !!!
микита Показати IP 15 Березня 2017 16:54
наскільки мені відомо вором в зак.неможе бути особа в якої батько мент.думаю зона виправить цю помилку
Я не робот Показати IP 16 Березня 2017 06:22
Те що за Ящика з 2-ма судимостями в 2010 проголосувала більша частина свідомий Українців і він став першим ран судимим Президентом то фігня. Головне, що у Осипяна родич мєнт. Оце тренд. Що ще втюхаєте ?
Я не робот Показати IP 16 Березня 2017 06:23
Яника
Віндер Показати IP 16 Березня 2017 19:02
То Ротман, то Аслан, то Гарік... коли вже менти повиганяють цих чурок з Луцька поганою мітлою?