USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Багато дерев, освітлення та вуличні меблі: як виглядатиме площа перед РАЦСом після реконструкції

30 Липня 2021 10:54
Днями у Луцьку розпочнуться роботи з реконструкції площі перед РАЦСом.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Найближчими днями розпочнеться реконструкція площі перед Палацом урочистих подій, кошти на які виділені з соцеконому народного депутата України від нашого міста Ігоря Палиці.

Площа буде естетично привабливою, функціональною та стане центром густонаселеного мікрорайону. Під час реконструкції площі будуть впорядковані заїзди ліворуч і праворуч приміщення Палацу урочистих подій та територія позаду цього приміщення. Проектом передбачено висадку понад 100 дерев, заміну твердого покриття, облаштування паркомісць, нового освітлення та вуличних меблів», – йдеться у дописі.

Також мер Луцька зазначив, що площа матиме місце для проведення масових заходів та прогулянкові доріжки, а також невеличкі сквери.

Нагадаємо, на реконструкцію площі Героїв Майдану в Луцьку, що на проспекті Соборності перед РАЦСом, спрямують понад 23 мільйони гривень. Також на площі нещодавно демонтували великогабаритну рекламну конструкцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 30 Липня 2021 11:43
Не чіпайте сквер за рацсом - на захист вийдем усі,бетону у місті вистачає,а от дерев,які дають тінь і прохолоду дуже мало
Анонім до Анонім Показати IP 30 Липня 2021 12:02
У випадку чого виходьте і інших кличте, ПРИЙДЕМО. Бо попиляти дерева вони майстри... а ще торговий центр там влуплять. КЛИЧТЕ!
Сонечко Показати IP 30 Липня 2021 11:43
Супер!!!
Бухевич Показати IP 30 Липня 2021 12:06
А де памятник побратиму Шандері? Хто благословлятиме долі хлопців з хлопцями?...
Психіатр до Бухевич Показати IP 30 Липня 2021 12:20
Тебе санітари шукають, пора на процедури.
Гіве до Бухевич Показати IP 30 Липня 2021 12:27
А голки під нігті? А давіння котів?
Лікар Іванович до Бухевич Показати IP 30 Липня 2021 12:36
Тебе в Олиці благословлятимуть кожен день.
Бухевичу Показати IP 30 Липня 2021 12:26
Йому місце за громадським туалетом.
Ау до Бухевичу Показати IP 30 Липня 2021 12:37
ТАк це ж місце твоїх дітей.
лучанин Показати IP 30 Липня 2021 12:46
А Палац і далі буде недоторканим? Виглядатиме таким,яким він є зараз? Це буде_"БОМБА!!!"
Вася до лучанин Показати IP 30 Липня 2021 13:07
А що йому бракує? Пофарбувати, і все..
Вася до лучанин Показати IP 30 Липня 2021 13:07
А що йому бракує? Пофарбувати, і все..
Вася Показати IP 30 Липня 2021 13:09
Гарні дерева на фото. Тільки то замилювання очей...
Категорія А Показати IP 30 Липня 2021 15:22
Такі соціально важливі проекти мають реалізовуватися через архітектурний конкурс ! Вони мають бути винесені на розгляд громадськості ! Остаточне рішення - за журі конкурсу !
Мольфар Показати IP 30 Липня 2021 15:27
То все робиться методом від зворотнього ! А вгадайте з одного разу - хто стоїть за бруківою з колотого каменю ? А звідси - і площа мощення, і ,відповідно, замовлений з тих місць проект !
Читач до Мольфар Показати IP 2 Серпня 2021 08:14
Виробники бруківки! Їх в Луцьку повно - то є конкуренція.
Гг Показати IP 30 Липня 2021 15:34
Класно. На відео візуально збільшена територія, як на мене. В реальності з проекту реалізують тільки половину, не має там стільки місця. Хіба що заберуть та перероблять огороди біля будинків по сторонах або прогулянкові доріжки будуть в ширину 50 см
? до Гг Показати IP 30 Липня 2021 17:32
Просто виріжуть парк, той що там є, от і все.
луцький до ? Показати IP 31 Липня 2021 20:22
Мова про територію перед, а не за! Читати навчіться і не маніпулюйте!
? до луцький Показати IP 31 Липня 2021 20:42
Парку всерівно ХАНА.
Свідомий Показати IP 30 Липня 2021 18:24
А мені подобається. Принаймі краще ніж є зараз. І це реконструкція площі перед РАЦСом, а не за ним, як дехто з дописувачів подумав. Я думаю вона органічно об'єднається з парком, що розташований позаду. У цьому парку я б теж проклав алеї з тогож матеріалу, такіж вуличні меблі і освітлення. Отам, позаду серед парку можна було б і Бандеру вліпити якщо вже так сильно у цьому районі хочеться. Але ні в якому разі спереду будівлі. Сам я негативно відношусь до пам'ятників будь яким політичним вождям. Це завжди суперечливі фігури, які тільки розділяють людей. Потрібно завжди шукати те, що робить нас добрішими, об'єднує, а не витрачати свій час і енергію щоб чубитись довкола незрозуміло чого.
Ку-ку до Свідомий Показати IP 30 Липня 2021 22:00
Степан не політичний, а Національний!
Читач до Свідомий Показати IP 2 Серпня 2021 08:15
Бандеру в центрі поставлят! Біля Леси.
Микола Показати IP 30 Липня 2021 22:43
А чому не пишуть хто автор проекту? Чи це сам мер розробив?