USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Базарники не дають вивезти МАФи тим, хто хоче переїхати на Новий ринок

19 Лютого 2020 13:28
На ринку Центральний група підприємців не дозволяє забрати МАФи з території Глушець, 1, тим особам, які бажають в добровільному порядку перевезти свої конструкції.

Базарники закрили ворота. На територію ринку не впускають техніку, звичайних людей і навіть самих ФОПів, які мають там майно. Про це інформує Муніципальна варта Луцька.

«Поліція належним чином не може забезпечити ОГП, окрім того, змусила техніку покинути ринок.

Вчора підприємці заявляли, що всі, хто хоче вивезти свої контейнери, хай це роблять з 9.00 до 16.00. І?!.....

Люди витратили кошти на залучення техніки і не можуть забрати свої об’єкти», – йдеться у дописі.



Нагадаємо, вчора ввечері, муніципали вимагали впустити їх на територію Старого ринку в Луцьку, аби оглянути контейнери, власники яких добровільно погодилися на демонтаж. Проте присутні на ринку підприємці блокували доступ муніципальної варти до цих контейнерів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ха Показати IP 19 Лютого 2020 13:42
Поліська Санта Барбара :)
Оcтап Показати IP 19 Лютого 2020 14:09
Ніхто муніципалам не перешкоджав, а зважаючи на їхню любов до цирку, бульдозерів та провокацій, запитали мету їх візиту і наміри. Окрім тих контейнерів які, доречі, зараз вивозять без перешкод , там стоять і інші контейнери, і це теж чиєсь майно. Примітка. Поруч знаходились працівники поліції. Якби дійсно хтось комусь перешкоджав, вони б однозначно втрутились. Правда переможе.
Популіст до Оcтап Показати IP 19 Лютого 2020 14:49
То чому поліція бездіяльна? Вона тільки дивиться за цирком
Популіст Показати IP 19 Лютого 2020 14:47
Скоро самі жителі Луцька рознесуть той ринок. Вдосталь вже веселого кіна
Цікаво Показати IP 19 Лютого 2020 14:53
Так ті контейнери мали знести ще на початку місяця. Давали ж час до 1 лютого
Прагматик Показати IP 19 Лютого 2020 15:29
Поставлена ціль - звільнити майданчик. Призначено відповідальних виконавців. Запущено механізм. Вчиняються перешкоди ? Не робити різких рухів. Йде процес - хто кого ? Так відомий результат - фініш вже видно. Просто-неквапний напористий поступ ! А день раніше, день пізніше,яка різниця ? Тут набагато цікавіше буде результат аналізу всього того дійства ! Чого досягнуто, якими силами, що втрачено, які політичні дивіденди здобуто, як спроектувати на чергові аналогічні акції, хто кому руки не подасть, плюне вслід чи в яку скриньку бюлетень вкине або не вкине ? Головне, вчитись на майбутнє ...Прецендент створено ...
треш Показати IP 19 Лютого 2020 16:11
ну невже немає управи на цих бариг?
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2020 16:53
Нехай ще і перевозять за свої гроші! Добре вони заробляють ,нехай не скаржаться! Якби було б так погано то вже давно б не було у нас базарів і магазинів!!!
Якбибарига Показати IP 19 Лютого 2020 18:54
То може пані спробувала би того хліба,якщо там все так в рожевих відтінках??
Базарнопідприємець Показати IP 19 Лютого 2020 19:00
Чому «базарники»??? Підприємці-так.Працівники мерії -«меріни»?Якось так виходить.