USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Біля Луцька поліцейське авто на великій швидкості влетіло у БМВ Х5. Оновлено

2 Березня 2019 17:38
ДТП за участю службового авто поліції сталася 2 березня у селі Тростянець Ківерцівського району.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів свідків, близько 17 години на виїзді з Тростянця у напрямку Любешева, за 60 метрів від перехрестя, поліцейські на службову авто з увімкнутими проблисковими маячками на великій швидкості наздоганяли БМВ Х5. Побачивши їх, водій кросовера почав гальмувати. Натомість поліцейські, йдучи на обгін, не впоралися з керуванням та в’їхали передньою правою частиною службового авто у лівий бік БМВ.

Як розповів водій позашляховика, поліцейські пояснили йому, що наздоганяли його авто, бо буцімто він порушив ПДР. Натомість сам водій каже, що не помітив порушення. Та підтвердив, що поліцейські їхали за ним на шаленій швидкості, і коли він почав гальмувати, то зіткнулися з його авто.
"Я ще досі в шоці. Вони кажуть, що я порушив Правила дорожнього руху. Але я цього не помітив. Коли я побачив їхнє авто позаду, то почав пригальмовувати, а вони, ймовірно, йдучи на обгін, втратили керування. Хоча я не втікав від них, тому не розумію, чому вони гналися за моною на такій швидкості", - розповів водій.

На місце викликали швидку. Зі слів свідків, нібито постраждав один із поліцейських.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
Анонім Показати IP 2 Березня 2019 17:56
Феєречні довбо*оби. Потім з податків ремонтуй втридорога їхнє корито
здравомислячий до Анонім Показати IP 3 Березня 2019 00:46
"Водій підтвердив, що поліцейські їхали за ним на шаленій швидкості, і коли він почав гальмувати, то зіткнулися з його авто." Що це означає?Відповідно якщо копи їхали на шаленій швидкості і його наздоганяли-значить і сам водій БМВ також їхав на такій же самій шаленій швидкості!!!Цими своїми ж словами водій підтвердив що і сам їхав на великій швидкості!
Місцевий Показати IP 2 Березня 2019 17:57
Тут і дурнику видно, що патрульні врізались у беху
читач до Місцевий Показати IP 2 Березня 2019 18:54
А може БМВ підрізав патрульних, які йшли на обгін? БМВ стоїть на зустрічній смузі, а патрульні "зловили" узбіччя!
читач до Місцевий Показати IP 2 Березня 2019 18:57
Врізались! Після того як БМВ їх підрізав!
777 Показати IP 2 Березня 2019 18:04
Пластмасові олені. Заставити заплатити цього пепса за ремонт Х5 та патрульки. А тоді доти копня нехай іде назад в торгові агенти. Одні вльоти, а платити нам платникам податків...
Даі Показати IP 2 Березня 2019 18:14
Вина водія Бмв незаперечна
Діма Показати IP 2 Березня 2019 18:17
Ди.....ли...слів нема
Андрій Показати IP 2 Березня 2019 18:20
Давай скажеш шо доганяли х5. В нагрудній камері сіла батерейка а в відеореєстраторі не було флешки :)
Тор Показати IP 2 Березня 2019 18:43
Не знав що Тростянець біля Луцька. Кожному поліцейському по велосипеду і свистку. На більше не заслуговують.
Ого до Тор Показати IP 2 Березня 2019 19:11
Уточняй-новому патрульному по велосипеду.
Лучанин Показати IP 2 Березня 2019 18:49
І ще будуть просити МІСТО виділити гроші на ремонт їхніх авто !!! Взагалі обнагліли !!! Винуватий звісно той хто ззаді, - бо недотрималися безпечної дистанції. то поліціянти 100 % винуваті... От тепер за свої кошти нехай ремонтують дві автівки... Думаю аби в тисячі 1,5-2$ вписалися б !!!
Водій Показати IP 2 Березня 2019 18:57
В копів спрацювали подушки. То в Сервісному центрі аби тільки в 3...4 тис $ ремонт їх авто обійшовся б.
Taras Показати IP 2 Березня 2019 19:07
Олені дьоргані а не поліція
33-ій Показати IP 2 Березня 2019 19:13
Потрібне відео з відеореєстратора поліцейських. Тоді не буде двузначності - бо дві автівки стоять на зустрічній смузі.
ігор Показати IP 2 Березня 2019 19:15
ішов четвертий рік служби, а наші шановні не до поліцаї, так їздити і ненаучились
Закарпатець до ігор Показати IP 3 Березня 2019 08:24
Обідві машини на зустрічній і сплошна лінія -уважно подивись фото!
Громадянин України до ігор Показати IP 3 Березня 2019 12:38
навчись писати грамотно, дурню
Олег Показати IP 2 Березня 2019 19:20
Це якби не патрульні.
Джек Показати IP 2 Березня 2019 20:16
Чого не пишуть шо один із патрульних включив дурачка і не поїхав в наркодиспансер,бо йому стало зле.а він був п‘яний!
Лол Показати IP 2 Березня 2019 20:28
А нашо КРУЗЕРА було закидати сюди?
прохожий Показати IP 2 Березня 2019 21:10
спочатку розібралисяб і подивилисяб відео з реєстраторів і тоді б сказали би хто в кого влетів)) на відео в поліціє є чітко видно чому почали його доганяти !!!
Підари Показати IP 2 Березня 2019 21:14
нах крузера сфоткали?
Панько до Підари Показати IP 2 Березня 2019 21:22
Ага...приїхав на підмогу патрульним рішати ДТП
Громадянин України до Панько Показати IP 3 Березня 2019 00:10
Щоб ми його через пару днів спалили. Чи мудлани думають, що крузаки і рейнджери, то верх всього
Джек до Громадянин України Показати IP 3 Березня 2019 13:42
коментар було видалено
11йй Показати IP 2 Березня 2019 21:14
Вони пластмасові, зрозуміло. А БМВ святий? Хотів показати, що він крутий. Два дурні зійшлися. А в патрульних повинна бути "боді"-камера.
валентина Показати IP 2 Березня 2019 22:11
вам не вгодиш, коли були колишня міліція. брала на місці гроші і без причин зупиняла-було добре, всі мовчали і без проблем платили гроші. Як тільки нова реформа з новою поліцією, так теж погано. Так, вони молоді, немають досвіду, стараються все робити по закону....алеж нові.... чи може краще повернути стару систему.
777 до валентина Показати IP 2 Березня 2019 23:01
да лучше уж бывшая милиция,поверьте на слово,за рулём 30 лет.
99 до валентина Показати IP 3 Березня 2019 00:08
Так і ці гроші беруть... Навіть вимагають, а деколи просять нічого незмінилося,хіба що форма
Патріот до валентина Показати IP 3 Березня 2019 08:46
Нові патрульні нічим не кращі, лише назва під єврозразок. Їздять і шукають за що б їм грошей збити. Єврореформи і Україна речі несумісні. Корупція надто глибоко засіла, щоб її так швидко побороти
Алексей до валентина Показати IP 4 Березня 2019 15:56
Так эти дурачки мало того что ездить не умеют так еще и правил не знают меня не давно ни за что оштрафовали.28 лет за рулем.Старые и водили машину нормально и ПДД знали на отлично.
Сергій Показати IP 2 Березня 2019 22:23
ніякі маячкі не давали їм права нищити автівки,відремонтувати за свої і показати по всіх каналах що їхні колеги хоч трішки думали макітрою перед тим як чудити
До 777 Показати IP 2 Березня 2019 22:37
А ти справді думаєш, що зарплата торгового агента менша за зп поліцейського!?) Чув, що поліцейські звільняються і стають торговими агентами, щоб заробляти більше!
К Показати IP 2 Березня 2019 22:47
Навіщо обганяти, наражатися на небезпеку, -постріляти колеса
Громадянин України Показати IP 3 Березня 2019 00:02
Відверто бажаю всім, хто ганить поліцейських, щоб і вас підрізав Х5-й і сказав, що ви сліпі козли, а він оху**ний пацан. Але, коли джипами збивають ваших дітей, тоді не кричите, що водій Молодець!!!!
Громадянин України Показати IP 3 Березня 2019 00:05
Добре, що крузак засвітився, для нього "наслідки" попереду - вендетта повертається......
Джек до Громадянин України Показати IP 3 Березня 2019 13:43
Тому крузаку пох на тебе і на всіх хто там був
Добродій Показати IP 3 Березня 2019 00:16
Всі хто пише негатив можна розвіяти їх сподівання, бо патрульні з великим досвідом роботи і вчинили правильно відносно зухвалого водія. За які кошти буде ремонт авто не вам упирям вирішувати так як на ваші податки (в лапках) і шпалери в туалеті не поклеїш. Хто хоче випробувати себе у даній ситуації звертайтесь у кадри ГУНП якщо жир на сраці відпустить. В іншому випадку завдячуйте людям які працюють над вашою безпекою ризикуючи своїм життям.
Анонім Показати IP 3 Березня 2019 01:08
Тiльки i вмiють бити автомобiлi!!!
Вуйко Показати IP 3 Березня 2019 01:09
Там ями в коліно глубиною,а обочини взагалі немає,хлопці будьте обережні, бережіть життя,бо ніяке порушення не варте його.Добре що живі лишилися і нікого не покалічили.
Саша Момот Показати IP 3 Березня 2019 04:10
ну БНВ Ху5 стоїть на узбіччі зустрічного руху, і що тут такого? як для вас діванних ху*спертів це очевидно шо х5 підрізав, а водії одразу дадуть дупля, що з лівої сторони колеса бумера пошкоджені, через такий випадок машину одразу стягує на зустрічну смугу тшбто в ліво вот чого він там і стоїть, а винні я так вважаю наші доблесні мінтяри, їм як хтось писав треба ровери дати! НІХУА їм дай ровера то як того не розібє то піде падло по безкоштовну каву не пристибне велосипеда а його спруть і знову любий такий наш доблесний мінтяра скаже давайте нове, держава платить! то це я до чого веду, треба таким нормальних пісдзюлін давати і поставити на рік як в америці регулювальником в місті чи нема різниці де і щоб на своє робоче місце доберався пішком от как булоб правильно, це може б їх навчило цінувати і берегти не тільки свої але й державні речі.
Ірина Показати IP 3 Березня 2019 06:52
Треба Пєці підкинути ідею відновити випуск "Волинянки" для безруких органів в районах. Вона швидко не їде,так сильно не розбивається. Платникам податків дешевше буде ремонтувати. А їм щоб дядька на конях з колодою,або підлого злодія з непрацюючою лампочкою на Жигулях догнати,то вистачить...
Жу-жу Показати IP 3 Березня 2019 09:35
Ці неадеквати скоро будуть на велосипедах патрулювати.
Анонім до Жу-жу Показати IP 3 Березня 2019 10:08
Так в тре
Опендатабот Показати IP 3 Березня 2019 09:44
Дані за номером AC8754BB не знайдені в реєстраційній інформації з 1 січня 2013 та транспортних ліцензіях.
Опендатабот Показати IP 3 Березня 2019 09:48
AC5835BI Модель: PEUGEOT EXPERT Рік випуску: 2008 Дата: 17.10.2013 Колір: Білий Об'єм двигуна: 1560 Вага: 1736 Тип дії: Перереєстрацiя при переобладнаннi для роботи на газовому пальному Тип авто: Легковий Тип кузова: Пасажирський-b
Опендатабот Показати IP 3 Березня 2019 09:51
Щоб це значило? Номери присутніх автомобілів відсутні в базі, чи належать іншим транспортним засобам
Степан Показати IP 3 Березня 2019 09:53
#МінусІСУЗУ)
а хто Показати IP 3 Березня 2019 11:25
Там рішає на лендкрузері.тіпа адвокат.
Громадянин України Показати IP 3 Березня 2019 12:19
Справді у нашої поліції є один великий мінус - БЕЗПРАВ'Я перед реальним бидлом. Я дуже хотів би, щоб поліція забезпечувала безпеку мені і моїй сім'ї, одразу на місці ламала руки й ноги (у прямому сенсі) тим, хто сере в лісах, парках, дворах, під'їздах, п'яним розсікає по дорогах та ще й без прав, кидає людям у двори гранати і багато іншого.... А оця експердота, яка тут розвонялася на поліцію і є тим самим БИДЛОМ.
Андрій Показати IP 3 Березня 2019 12:38
Читаючи відгуки всі думають що наша поліція краща за колишніх мусаров. Як ті брали хабарі так і ці беруть. Є навіть зафіксований факт. Все що зробили наші реформи змінили М на П. Ще жодного поліціянта не наказали за винесену неправомірну постанову. Суд їх теж відмазує. Скоро і їм прийде кінець....!!!
Колишнє ДАІ Показати IP 3 Березня 2019 12:50
Шо Адольфік доіздився к***л треба ставати візитка не допоможе
Правда Показати IP 4 Березня 2019 08:48
Давно пора 0648
м Показати IP 4 Березня 2019 09:22
це як вислугу хочуть по населеному зі швидкістью перехрестя. покажіть з регистратора і озвучку в азарті "кажуть не іграють"
До Показати IP 4 Березня 2019 20:28
Вони поліцейські машини і так за свій рахунок ремонтують )
Волинь до До Показати IP 4 Березня 2019 22:28
Ці клоуни розбили 6 із 7 поліцейськіх авто в Ківерцівському районі. Їм тільки роликі дати