USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля «Променя» ріжуть ялинки. ФОТО. ДОКУМЕНТИ

17 Січня 2014 12:39
У Луцьку стартувала реконструкція кінотеатру «Промінь»: біля його будівлі на проспекті Грушевського зрізають старі ялинки.

Роботи розпочали у межах проекту реконструкції «Променя» у п’ятницю, 17 січня, - інформує ВолиньPost. Як повідомили у ТзОВ «РЦ Промінь», гілки зрізаних ялинок завезуть до Луцького зоопарку. Їх перемелють і використають на корм тваринам.

Окрім цього, почали працювати й над іншим: рити котлован для фундаменту добудови. Почали це робити з боку нічного клубу «Версаль», який на час реконструкції закрили.

Через котлован сходи до «Версалю» вже «ліквідували», а дах над центральним входом демонтували. Також згодом мають розширити територію будівельного майданчика.

Зі слів одного з авторів проекту майбутнього «Променя», архітектора Тетяни Бідзілі, ялинки зрізають, адже площу кінотеатру будуть розширяти.

«Окрім того, такі великі дерева біля будівель – це не по-сучасному. Наприклад, в Європі, не прийнято, щоб біля будівлі росли такі високі дерева», - каже вона.

Втрату дерев інвестори будівництва компенсують двічі. Як розповів начальник міського відділу екології Анатолій Гламазда, на вирубку дерев власник приміщення отримав дозвіл та оплатив міському бюджету компенсацію - приблизно 23 тисячі гривень.

В адміністрації ТзОВ «РЦ «Промінь» надали документи, які засвідчують: дозвіл на знесення дерев надала спеціальна комісії Луцької міської ради після обстеження цих ялинок.


«Інвестор, окрім того, що сам оплачує роботи з ліквідації ялинок, гарантував місту, що працівники слідкуватимуть за безпекою громадян під час вирубки», - розповів Анатолій Гламазда.

Також в проекті нового «Променя» передбачено, що на площі перед кінотеатром посадять нові дерева, - каже головний еколог міста.

Наразі інвестори не вирішили, які саме рослини це будуть. «Які саме дерева садитимуть погоджуватимуть з міською радою. Ці роботи розпочнуть лише після погодження», - пояснює архітектор Тетяна Бідзіля.

На її думку, площі Грушевського пасуватимуть вічнозелені невисокі дерева, для прикладу, туї або канадський клен.

Зобов’язання інвестора щодо висадження дерев під час здачі об'єкту перевірить спеціальна комісія міської ради, - запевнила архітектор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
лучанин Показати IP 17 Січня 2014 12:48
Мда, будували-будували - хапугам задарма дісталося...
луцьк Показати IP 17 Січня 2014 12:59
це що жодного кінотеатру не буде .............................."АДРЕНАЛіН" вже надоїв
DдепешM до луцьк Показати IP 17 Січня 2014 13:16
А кого доїв "Адреналін",корів,кіз,чи ще може яких тварин?
Hunter до луцьк Показати IP 17 Січня 2014 15:17
Три кінозали обіцяють
Оля до Hunter Показати IP 17 Січня 2014 16:20
Кому вони потрібні будуть, коли PortCity відкриють?!:)))
Базарка Показати IP 17 Січня 2014 13:03
Треба було перед новим роком корчувати іпродали б вигідно,недоумки
базарцi до Базарка Показати IP 17 Січня 2014 13:17
такi як ти Украiну продали
Місцевий Показати IP 17 Січня 2014 13:34
Ваажаю, це до кращого! Промінь, відверто кажучи, почав сипатись давно. Зроблять ремонт, окультурять територію в центрі. Буде гарно. Кінотеатри? Адреналін- 1. ПортСіті - 2. Промінь новий буде - 3! Аби був час і гроші ходити до них. А в загальному - тільки ЗА реконструкцію. Влада місцева власним коштом нічого б не зробила. А приміщення велике.
поліщук Показати IP 17 Січня 2014 13:46
Уроди одним словом. І влада в першу чергу. Пам'ятаю, як десь з десяток років назад біля автозаводу, коли робили виставковий майданчик перед прохідною, подібні ялинки просто перенесли в інше місце.
Світязь до поліщук Показати IP 17 Січня 2014 16:21
Сядь на пеньочок - зїж періжечок!!!
Мер Показати IP 17 Січня 2014 14:26
Як сказав би попередній мер : Наше місто стає " все гавнішим та гавнішим"
я Показати IP 17 Січня 2014 14:52
ага, будет красиво ,как на проспекте Воли с канадскими кленами, тупая курица... Скоро будет у нас везде модно...
одногрупниця Бідзілі Показати IP 17 Січня 2014 14:55
"архітектора" Тетяну Бідзілю в Інститут мистецтв при ВДУ в 1996 році всунув тато, оскільки була вона дубова, і платив за її навчання викладачам справно, аби отримала ледащо диплома хоч якогось.... Сам декан Лесик О.В і куратор Юрєв Г.О. називали Таню не інакше, як Бездарне Чудовіще. Пізніше тато всунув Таню в міську раду. Отакі в нас архітектори і так їх навчають. Вона в архітектурі так розбирається, як я в балеті. Татова заслуга-проплатив усе!
Мер Показати IP 17 Січня 2014 15:58
Ха ................у нас все "папіки рішають"
знаючий Показати IP 17 Січня 2014 16:20
дійсно- тому і керують нами Яники і Азірови
більше знаю до знаючий Показати IP 17 Січня 2014 16:26
Говорили, балакали - сіли та й заплакали...:) Ви з містом лад навчиться давати, а то вам Азіров, Йолкін... Вони до вас приїдуть і місто до ладу будуть приводити? А Гузь, Пирожик, Вітів, Боруцький і вся та свора для чого? Тільки хороводи водити? Ну вы блін даете...!!!:)
знаючий до більше знаю Показати IP 17 Січня 2014 16:43
ну поки Гузь, Пирожик, Вітів, Боруцький нами не керують-а лише рвуться до коритця
Лучанка Показати IP 17 Січня 2014 16:22
Сегодня шла мимо этой стройки. Уже оставалась одна елочка...Стало так грустно и начала смотреть на фото проекта и ничего красивого не увидела- сарай-сараем или, если в большом масштабе, какой-то цех. Стало еще грустнее...
Анонім до Лучанка Показати IP 17 Січня 2014 20:49
Архітектори - Равшан і Джумшут !!!
рахітектор Показати IP 17 Січня 2014 18:30
За ті плоскі руберойдові вічнопротікаючі дахи, що натикав в місті Бідзіля йому треба було ручкенята ще в пологовому поламати. Хай би подивився на вулицю, не***мок.
одногрупниця Бідзілі до рахітектор Показати IP 17 Січня 2014 18:44
от і Таню-баню цьому вчить