USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Британія надала Україні протитанкове озброєння

18 Січня 2022 23:24
До України прибула партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії – протитанкові засоби.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко заявив, що надані засоби зміцнюватимуть оборонні спроможності України і будуть використані виключно з оборонною метою.

«Безперечно, це зміцнюватиме наші війська, це посилить наші оборонні спроможності. І я хочу підкреслити, що ця допомога буде використана виключно з оборонною метою, для захисту наших військ, для захисту критичної інфраструктури, і для захисту мирного населення, від будь-яких проявів, будь-яких дій, які зможуть призвести до ескалації», – повідомив Петренко.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції подякував народові та уряду Великої Британії за надану підтримку та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.
Як ми писали, у Британії заявили, що будуть поставляти Україні протитанкове озброєння, щоб допомогти захиститися від потенційного вторгнення під час протистояння з Росією, яка зосередила війська біля українського кордону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
головне спиляти мушк Показати IP 18 Січня 2022 23:37
Спасибi!!!
ботоксШМЯК до головне спиляти мушк Показати IP 19 Січня 2022 16:25
Як замінусували боти з тюмєні і наші розумово неповноцінні. Ух і припекло убогим.
Я Показати IP 19 Січня 2022 06:05
зеля і потрошенко будуть ним воювати
А якщо Показати IP 19 Січня 2022 06:34
Російські танки на війну не прийдуть? То можна буде перепродати це кудись в Африку. Там ще танками воюють.
Аби Показати IP 19 Січня 2022 07:05
Наші аватари грамотно нею користувались
1 до Аби Показати IP 19 Січня 2022 16:27
Хто такі ваші аватари? Ви з психоневрології пишете, чи вже проліковані?
Коктейль Молотова Показати IP 19 Січня 2022 07:37
З бояришніком?
гість Показати IP 19 Січня 2022 08:06
Сірники і бензин. Можете перевірити чи горить. А ми якшо що то підкинемо дрова у вогонь.
??? до гість Показати IP 19 Січня 2022 16:31
Шо ти мелеш?
Всезнайко Показати IP 19 Січня 2022 08:11
Дали мавпі гранату.
пиняботокс до Всезнайко Показати IP 19 Січня 2022 16:29
Коли і хто? Коли і хто такому де*ілу як ти дав гранату?!
ігор Показати IP 19 Січня 2022 09:25
а пару ядерних боєголовок шкода дати? Гаранти хрєнові!!!! Може солдат своїх пришліть, хай і воюють з москалями!
ботоксШМЯК до ігор Показати IP 19 Січня 2022 16:30
Ніхто, у сорокамільйонну країну своїх солдат присилати не буде, це гарантовано. А за допомогу тільки дякувати, бо якщо б не міжнародна підтримка, скажений кремлівський пацюк вже міг бути під Києвом. Тільки ДЯКУВАТИ!
Статистикознавчиня до ботоксШМЯК Показати IP 19 Січня 2022 19:25
Аби 20 міліонів нашкрябати, а ти про 40. А перепису населення не було 20 років і не буде при цій владі. Бо дорого, бо війна, бо важко вкрасти.
Guest Показати IP 19 Січня 2022 09:47
Молодці, вирішили і надали без всіляких затягувань і погоджень. Додаткові засоби для підпалювання мокшанських іхтамнетів
пиняботокс до Guest Показати IP 19 Січня 2022 16:31
І на мокшанських болотах вже палає, палає і бомбить.
Дідо Показати IP 22 Січня 2022 11:47