USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Буду унічтожать»: чиновник Волинської ОДА з Луганщини вимагав у директорів інтернатів 90% їхніх премій

20 Травня 2020 14:49
Керівники п’ятьох інтернатних закладів Волинської області звернулись до очільника поліції Волині Юрія Крошка через тиск і погрози новопризначеного очільника департаменту соцполітики Волинської ОДА Костянтина Нестеренка. З їхніх слів, Нестеренко вимагав відкат у розмірі 90% від премій та прямо обіцяв «унічтожать дірєкторов інтернатов».

У спільному зверненні керівники Горохівського, Руденського, Олицького, Голобського психоневрологічних інтернатів та Луцького геріатричного пансіонату розповіли, що коли звернулись за погодженням щодо виплати премії керівникам та працівникам закладів, то Нестеренко спочатку натякав «а що мені за це буде?..», а потім і прямо сказав, що погодить премії за умови, якщо 90% від їхнього розміру керівники віддадуть йому, а 10% залишать собі.

Читайте також: Відкати і погрози: керівники інтернатів Волині повідомили про тиск директора департаменту соцзахисту ОДА

Керівники закладів кажуть, що з часу призначення Нестеренко так і не спромігся ознайомитись з роботою хоча б одного з інтернатів і від початків поводив себе дивно.

Приміром, під час зустрічей із керівниками закладів він не задавав питання по суті роботи інтернатів, а відкривав шафи, дивився, чи, бува, ніхто не приніс із собою мобільний телефон. Вочевидь, побоювався того, що його розмову можуть записати на диктофон.

Читайте також: «Жрать хатітє?» і пропозиції «переночувати»: як чиновники Волинської ОДА зустрічали журналістів

Керівник Олицького психоневрологічного інтернату Петро Ткачук пригадав, як в телефонній розмові Нестеренко запросив його на зустріч в ОДА. А коли той приїхав, чиновник здивовано видав: «А чому ви приїхали?!» Натомість коли Ткачук почав розповідати про стан справ у закладі, поруч з яким – спалах захворюваності на коронавірус, Нестеренко лише попросив дати йому письмові пояснення, навіть не поцікавившись, чи вистачає закладу засобів захисту та дезінфекції.
Доходило і до курйозів. Під час першої зустрічі з новопризначеним начальником з Луганщини 4 травня кожен директор привіз інформаційну довідку щодо свого закладу, з описом проблематики і нагальних питань. Проте Нестеренко з ними навіть не ознайомився, а коли директори почали розповідати про проблеми самі, то він порадив «писати листи». Директори інтернатів кажуть, що одного разу Нестеренко прямо відповів, що питання щодо умов перебування підопічних в закладах його не хвилюють. «Мнє ета нє іньтєрєсна», – лаконічно заявив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
123 Показати IP 20 Травня 2020 14:59
Хто допустив, що ця нечисть насунула на Волинь?
Гриць Никонюк до 123 Показати IP 20 Травня 2020 17:27
ви що сьогодні не чули що зє говорив?? вони всі такі пороблені
додік до 123 Показати IP 20 Травня 2020 17:48
Як "хто"? - Мудрий український нарід, котрий обрав Президента.
1 до 123 Показати IP 21 Травня 2020 08:06
Сімдесят три процента.
додік до 1 Показати IP 21 Травня 2020 11:54
Для ясності картини потрібно завжди уточняти: 73% від тих, хто прийняв участь в голосуванні (62%). Отже за нинішнього припиздента ФАКТИЧНО проголосувало: 73% х 62% = 45,2% від УСІХ зареєстрованих (29 млн 645 тис) виборців України. Диявол, як завжди, в деталях.
Нік до 1 Показати IP 22 Травня 2020 11:52
Мудрий український народ обрав Президента, а дозволяют працювати таким лугандонам і які його призначили такі як ти! Котрі язики поховали в д*пи а тільки шкрябают тут пасквілі за шоколадне г....но , а в більшості і так (по тупості).
петро до 123 Показати IP 19 Серпня 2020 12:29
73 відсотки довбаків
директор школи Показати IP 20 Травня 2020 15:05
отже всі інші директори шкіл інтернатів заплатили!! або змовчали! Крошко? він теж не волинський патріот, він тут "десантник"!
ДиреХтору до директор школи Показати IP 21 Травня 2020 11:55
Про які ти школи? чув дзів
Nik Показати IP 20 Травня 2020 15:06
Побачим як відреагують і за яку вони Владу.
Стомленийвідбрехунів Показати IP 20 Травня 2020 15:21
ЗЕкади рулять...
патріот до Стомленийвідбрехунів Показати IP 20 Травня 2020 18:51
А "вашого" можеш на плівках послухати як Україну здавав!
123 до патріот Показати IP 21 Травня 2020 08:07
На яких? Бо на тих що вкинули нічого немає. Чи на тих де Трамп з ...
Читач Показати IP 20 Травня 2020 15:33
Якийсь ди**л чи шо?
Він до Читач Показати IP 20 Травня 2020 16:35
Заробітчанин
Я. Показати IP 20 Травня 2020 17:18
Де таких д*вб*й*бів було набрати??? Вовчик, такими кадрами ти рубаєш гілку, на якій сидиш.
Ми. до Я. Показати IP 20 Травня 2020 19:08
Вовчик тут до чого? Коли вже ви розуму позичите і будете знати хто і за що в цій країні відповідає?! Вовчик голів управлінь в областях призначає? :) Ваша обізнаність свідчить які в нас люди, що ні в чому не розбираються і якими легко манипулювати повісивши локшину на вуха, а піпл схаває... :( Тому от так і живемо :(
Хех до Ми. Показати IP 20 Травня 2020 21:46
Він голів в обласні адміністрації ставить... Ось результат!
ігор луцький до Я. Показати IP 20 Травня 2020 19:27
Такі ,,дрібниці" його не хвилюють.Він сьогодні сказав,що має 75% підтримки.
123 Показати IP 20 Травня 2020 17:19
а чрму не провести спецоперацію, вручити мічені гроші і на нари там його братва приміряє ду***
321 до 123 Показати IP 20 Травня 2020 19:10
Премія не налом буде йти, а перерахунком! Той чолов'яга вже битий "спец"! Мабуть Яник вчителем був :)
лучанка до 321 Показати IP 9 Червня 2020 18:40
Цікаво, який же там розмір премії, що така війна почалася, мабуть багато сотен тисяч?
Внук Показати IP 20 Травня 2020 17:28
від зекоманди прийшли до влади відм*розки, знаю з першоджерел
Я Показати IP 20 Травня 2020 17:40
От гад. Нєінтєрєсна йому. Невже на Волині не вистачає досвідчених працівників, що треба якогось чорта аж із Луганська приперти?
Гоцул до Я Показати IP 20 Травня 2020 18:27
Волинська сільська ментальність не підходить для реформ ...
ЛКХС! до Гоцул Показати IP 20 Травня 2020 23:33
Гоцул з чорним піднебінням хай залишється в горах, ми якось самі розберемся...
Лучани до Гоцул Показати IP 21 Травня 2020 11:11
Львівці, лемки і той вуйко, що смереку стєв, хай спочатку собі шмарки витре,а тоді повчає своїх убогих.
Лучанин Показати IP 20 Травня 2020 17:58
До біса таких господарів,вила в ср*ку!!!
лучанин Показати IP 20 Травня 2020 19:01
Це відверте хамське насміхання сєпарів над нами волинянами.А ми ні- бе,ні- ме,ні- кукуріку.Прочитали і проковтнули."Пресувати" потрібно депутатів облради,щоб негайно звернулись з цього приводу до президента.І вимагати термінової відставки Погуляйка разом із "козачками".
лучанинУ до лучанин Показати IP 20 Травня 2020 19:13
"пресувати" таких як ви треба, щоб розбирались у повноваженнях, що, до чого і хто кого призначає! Облрада і міськрада звертались, щоб такого голову ОДА не призначали і що, який результат? :) А до призначення голови управління(департаменту) ОДА облрада жодного відношення не має!
лучанин до лучанинУ Показати IP 20 Травня 2020 21:29
Ти або тупий,або дурня корчиш.Роз"яснювати що- почім не буду,бо нема смислу.
Але! до лучанин Показати IP 21 Травня 2020 08:10
Полішуки таке ставлення заслужили, самі ж вибрали.
хохо Показати IP 20 Травня 2020 23:24
гнати в шию луган...дона
Микола Показати IP 21 Травня 2020 06:44
Знайшли до кого звернутися...до крошки...Взагалі мізків не мають.На разі взнайте що то за один і як він сюди потрапив І що робив до цього І що робить зараз..І побачите звертатися до нього з ТАКИМ питанням ..Знайшли до кого
До Ми. Показати IP 21 Травня 2020 07:35
А того Прогуляйка та його сепарню не вовчик десантував на Волинь??? Невже не знайшлося в нас гідного на посаду губернатора, щоб таку метастазу припхати з іншої частини України???
1 до До Ми. Показати IP 21 Травня 2020 08:12
Таке враження, що вище вам або той сєпар, або Вовчик відповідає.
Отакої Показати IP 21 Травня 2020 08:49
Чому лемент.Ви за це голосували,то сопіть...і ще довго.
Ййййес! до Отакої Показати IP 21 Травня 2020 10:01
Аплодую !
Тітка до Отакої Показати IP 21 Травня 2020 10:02
Чому це "ви?" А ви,що кращою себе рахуєте?Чим це можна доказати?На язик зараз всі гострі і як можуть,так ганьблять владу.Ніхто вам не заважає висувати свою кандидатуру в депутати,чи хоч в президенти і наводьте лад.А язиком молоти_не мішки тягати.
носатий дядько Показати IP 21 Травня 2020 11:57
Шо у нас своїх злодіїв мало, що нам прислалиякогось злодія з Лоханська? Прям, смершовець якийсь: "будєм унічтожать!" ГГГГГГГГГГГГГГГГ
Об‘єктивно Показати IP 21 Травня 2020 13:47
Погуляйка призначила влада щоб був противовіс по відношенню до Палиці, оскільки останній має інші погляди чим наш Гарант і йооо команда. Тут не в прізвищі проблема. А от чому мовчать срані активісти-революціонери такі як Данильчук, Гузь, Рижков, Ніколайчук і інші. А тому мовчать, що вже нормально прилаштувалися і рило в кожного по вуха в лайні. І Лапіна вже не має який іх всіх кришував. Заробили грошенят і тихенько собі сопуть в дві дірки.
Анні Показати IP 21 Травня 2020 17:34
Як бачимо нині вже не народжуються Ярослави Мудрі та Володимири Великі ! Спільнота бездарів на малу Батьківщину
Ірина Показати IP 21 Травня 2020 21:32
Я вважаю, що в будь якому випадку потрібно змінювати вкорінене керівництво, просто всі звикли жити як і жили, давати хабарі і відмивати гроші, а як тільки проходить хтось новий до влади, то відразу він поганий. Всім не вгодиш, а просто затравити людину ось так, за два тиждні роботи, ні що інше як провокація і підтримка застарілої влади.
Луч Показати IP 22 Травня 2020 09:03
По трохи влада робить західну, волинську, філію чи колонію днр лнр.