«Було 107, залишилося десять»: окупант поскаржився на великі втрати в Україні. Аудіо
Особовий склад ворога деморалізований та боїться міці Збройних сил України. Російські загарбники несуть великі втрати, про що постійно скаржаться своїм родичам та знайомим.
Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони. Під час розмови окупант поділився з подругою новинами.
«У нас із роти десятеро людей залишилося. Було 107, залишилося десять», – сказав він.
Сам же загарбник отримав контузію та жаліється, що у нього відмовило вухо. У зв’язку з цим він сподівається повернутися в РФ, але не знає, чи вдасться.
«Тут два дні тому був наступ. 25 пацанів полягли. Всі двохсоті. Ми витягали – повний фарш. І те, що тобі кажуть у новинах, не вір цьому. Тут повна дупа. Вбитих дох... (багато), танків роз... (знищених) дох... (багато), всього дох... (багато). Я тобі серйозно кажу», – додав окупант.
Він також розповів про те, як загарбники знищили всі вежі мобільного зв’язку, щоб місцеві не повідомляли ЗСУ про переміщення техніки.
Варто зазначити, що російська окупаційна армія від початку повномасштабної війни в Україні втратила 39 тис. людей. Крім того, знищено тисячі одиниць ворожої техніки. Лише минулої доби Збройні сили України ліквідували близько 150 окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони. Під час розмови окупант поділився з подругою новинами.
«У нас із роти десятеро людей залишилося. Було 107, залишилося десять», – сказав він.
Сам же загарбник отримав контузію та жаліється, що у нього відмовило вухо. У зв’язку з цим він сподівається повернутися в РФ, але не знає, чи вдасться.
«Тут два дні тому був наступ. 25 пацанів полягли. Всі двохсоті. Ми витягали – повний фарш. І те, що тобі кажуть у новинах, не вір цьому. Тут повна дупа. Вбитих дох... (багато), танків роз... (знищених) дох... (багато), всього дох... (багато). Я тобі серйозно кажу», – додав окупант.
Він також розповів про те, як загарбники знищили всі вежі мобільного зв’язку, щоб місцеві не повідомляли ЗСУ про переміщення техніки.
Варто зазначити, що російська окупаційна армія від початку повномасштабної війни в Україні втратила 39 тис. людей. Крім того, знищено тисячі одиниць ворожої техніки. Лише минулої доби Збройні сили України ліквідували близько 150 окупантів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.