USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Через покупку в супермаркеті лучанин «набрався» проблем

15 Грудня 2016 16:09
Вже майже два тижні лучанин Юрій не може отримати гроші, які, згідно з документами, мали повернутися йому на картку після невдалої покупки.

Як розповів чоловік Інформаційному агентству Волинські Новини, 2 грудня в супермаркеті «Там-Там» він придбав товар. Але, коли розраховувався, з’ясував, що ціна, вказана в чекові, відрізняється від тієї, що на ціннику. Тож попросив зробити повернення.

"У них була акція, товар коштував на 30% дешевше, а ціну пробили неакційну і я відмовився від покупки", - розповідає чоловік.

Оскільки він розраховувався карткою, то й операцію повернення касир зробив через термінал. На чекові вказано, що операція пройшла успішно. Та досі гроші на картку не надійшли.

Річ у тім, пояснює Юрій, що він розраховувався карткою «Приватбанку», а в магазині – термінали «Укрексімбанку». Ані за 3 банківських дні, ані за тиждень кошти не повернулися. Тож чоловік вирішив звернутися в адміністрацію магазину.

«Старший касир порадила звернутися у банк, який встановлював термінал. Коли ми прийшли в «Укрексімбанк» мені сказали, щоб я звертався в «Приват». А в «Приватбанку», своєю чергою, розвели руками і порадили звертатися знову ж в магазин», - розповідає чоловік.

В цих походах минув ще тиждень, але грошей як не було, так і немає, про що свідчать роздруківки з банківського рахунку.

«Цікаво, скільки людей так на гроші «взувають», адже дешевше забути, ніж права відстоювати», - підсумував Юрій.
Звертався лучанин і в управління захисту прав споживачів, що увійшло до складу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Там йому порадили знову ж таки звернутися до дирекції магазину з відповідною заявою. Магазин матиме місяць на відповідь. І вже з цією відповіддю лучанин знову має прийти в управління захисту прав споживачів, адже саме магазин мав вирішити проблеми з банком-власником терміналу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
321 Показати IP 15 Грудня 2016 16:15
Такий геморрой за 66.39 ?????
Торі до 321 Показати IP 16 Грудня 2016 08:51
Тут справа не в 66,39 грн, а сам факт, що не можна добитись справедливості в елементарній ситуації. То про який порядок в самій державі можна говорити, якщо все починається з малого?!
Просто до Торі Показати IP 16 Грудня 2016 13:20
Якої нах@р справделивості? Що ти лепечеш. Прийшов в приват - написав заяву, до заяви необхідно прикріпити документ- підтвердження, з магазину, про повернення товару. Приват направляє інформацію в Укрексімбанк і на протязі 90 ДНІВ дана операція має вирішитися.
Торі до Просто Показати IP 16 Грудня 2016 15:31
Фууу, аж обплювався!! Читай статтю, там пише, що всі необхідні дії були зроблені, а результату "нуль". Лепечиш тут ти, бидло є бидло...
боголюбы Показати IP 15 Грудня 2016 16:22
66.39 грн. Неделю ходил по банкам? Вот это характер,не завидую его жене
Иван до боголюбы Показати IP 16 Грудня 2016 09:37
Покупателю не следовало идти "в поход" по банкам. Отношения супермаркета и банка - это проблемы супермаркета. Достаточно было завалить заявлениями все структуры дабы последние имели себе работу, а супермаркет - GEморрой
жесть до боголюбы Показати IP 16 Грудня 2016 14:04
та хоть 1 гривня тут діло принципа!
Працівник банку Показати IP 15 Грудня 2016 16:24
Таке буває в різних супермаркетах, насправді гроші повернуться, але це може тривати до пів року. Це не вина магазину, а проста бюрократія банків.
Спеціаліст з еквайри до Працівник банку Показати IP 15 Грудня 2016 19:37
Це проблема не банків, а Приватбанку, саме при поверненні коштів на їхні картки відбувається така бюрократія, а все по причинні не компетентності їхніх працівників. Кошти знаходяться у статусі заблоковано, і їм дуже проблено розблокувати їх. я цю тему взнала і телефонувала кожен день сварилась. Хоча відповідальність несе лише банк-емітент, ні супермаркет, ні касир, ні банк-екваєр
Покупець Показати IP 15 Грудня 2016 16:29
І в мене була така ситуація, але сума була 300 грн, я наробив галасу і працівниця інформаційного віддала свої гроші, але і лишила свій № я пообіцяв, що коли мені повернуться кошти на картку, то я їй готівку поверну назад. І насправді через пів року мені гроші повернулись на картку на що я вже і не сподівавсь тоді я повернув гроші працівниці Там Тама.
бе Показати IP 15 Грудня 2016 16:32
кошти повертають тут же на касі якщо Ви відмовляєтесь брати товар !щось юра тут напЛутав
Ага до бе Показати IP 15 Грудня 2016 16:55
Гроші оплачені картою, повертаються лише на карту. Не пишіть дурниць
Беге до Ага Показати IP 20 Грудня 2016 00:38
Гроші оплачені карткою повертають готівкою! Не знаєте не кажіть!
Торі до бе Показати IP 16 Грудня 2016 08:54
Це ви щось наплутали... Якщо не компетентні в даній ситуації, то не треба рипатись з коментарями недоречними
Поліщук Показати IP 15 Грудня 2016 16:42
Значить не варто у там-там взагалі заходити.
Анна Показати IP 15 Грудня 2016 17:29
Там-Там постійно намахують покупців. То решту неправильно дадуть, то товар не той або додатковий пробивають, то із завищеною ціною.
Олександр до Анна Показати IP 16 Грудня 2016 13:34
Щоб не бути нам*ханою, перевіряйте чек біля каси. Касири просто живі люди.
Анічка Показати IP 15 Грудня 2016 17:44
Повинен гроші повернути магазин,і нехай магазин розбирається з банком,або в них в терміналі повинна бути така функція як повернення коштів.Я працюю в магазині і знаю,
лучанка Показати IP 15 Грудня 2016 18:02
Касирка просто відмінює операцію і все...Розводняк по- там- тамівськи з цінами: це у них постійно...
Торі до лучанка Показати IP 16 Грудня 2016 08:58
Яке відміняє операцію, якщо кошти знялись з картки??? Смирдить слухати такий брєд
Вася Показати IP 15 Грудня 2016 19:09
Купуйте в Колібрісі , там вас " нагріють " ще не так , крім того не свіже підсунуть.ФЕЕЕЕ
Тупі Показати IP 15 Грудня 2016 19:32
До чого тут Там-там? я працювала у банківській сфері у напрямку еквайрингу і володію ситуаціє. Відповідальність несе банк-емітент, тобто той, що випустив картку, і ні в якому разі не Там-там, чи банк, що встановлював термінали. Проблема касирів лише в одному, що вони не читають інструкції, та нормативні документи. А ще соромно за наші мас-медіа, які не розуміючи про що пишуть, звинувачують тих, хто не має до цього відношення(
АГА ДО ВАСЯ Показати IP 15 Грудня 2016 19:55
НІБИ В ТАМ-ТАМІ СВІЖЕ? М"ЯСО ПО АКЦІЇ ЗАВЖДИ ГНИЛЕ...
Покупець Показати IP 15 Грудня 2016 22:35
А у нас була інша історія у "сільпо". Купували продукти і на касі вирішили розрахувалися карткою "Укргазбанку". Касир повідомила, що операція не відбулася через відмову банку в операції , дала чек з терміналу. І ми розрахувалися готівкою. Згодом прийшла смс з банку, що гроші таки зняло за покупки. Звернулися в банк, банк підтвердив, що гроші знято і операція пройшла успішно, і повідомили, що магазин повинен протягом 5 днів після операції повернути самостійно гроші на карту. Про чекали 2 тижні грошей не було, звернулися до магазину з чеками та банківськими виписками. Адміністратори нам відмовили в поверненні коштів, і взагалі сказали щоб зверталися до Приватбанку бо це їхні термінали. Так і вийшло, що за одну покупку розплатитися двічі.
Еквайр Показати IP 15 Грудня 2016 22:46
Вина тут явно Привату, як емітента ( поверення понад 5 банківських днів), але і дії касира назвати відмінними неможна Операція сплати відбулась 02.12.2016 о 21:22 , операція поверенння через 8хв 02.12.2016 21:30. Z-балансу(закриття дня) ще мабуть не робили (рано) отже ця операція не закрита була.Чому тоді касир не зробив ВІДМІНУ ?. При операції відміна/скасування, кошти повертаються МИТТЄВО а при Поверненні 5 банківських днів (за ідеальних умов). Операцією Поверення як правило використують, якщо день по операції по якій необхідно повернути кошти уже закрито (Z-балас , закрито день і кошти уже на рахунку в підприємця або в процесі зарахування) Наприклад телевізор через тиждень повертаєш і хочеш кошти назад.
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2016 23:31
Отже, приватбанк загинається і не розраховуйтеся картою цього банка?
Я Показати IP 15 Грудня 2016 23:37
теж мав декілька подібних ситуацій у різних магазинах, за різних обставин. Користуюсь карткою ПриватБанку з 2004 року, якщо є термінал - так зручніше. Найдовше повернення було до 30 днів. Іноді трапляються у нашому житті різні ситуації, яб не хвилювався, гроші не пропадуть. Бережіть себе і здоров'я....
Банкір Показати IP 16 Грудня 2016 09:22
Такі кошти повертаються як правило десь через місяць. Наберіться терпіння і чекайте.
Михайло Показати IP 16 Грудня 2016 21:14
Я розрахувався карткою, але по частковій відміні кошти повернули готівкою. В деяких магазинах такої проблеми нема. А щодо несвіжого підсунутого товару - то треба уважно дивитись на дату, а не гав ловити.
Анонім Показати IP 16 Грудня 2016 23:59
Декілька років назад працювала в там тамі касиром. Памятаю пару (років 35-40), набрали товару на суму 500 грн., розраховувались готівкою банку Надра, провівши операцію через картку я віддала товар. Після проведення z звіту виявилось, що грошей на карточці небуло. Працювала лише 2 тижні, помилково провела операцюю через термінал недодивившись що операція пройшла не успішно. Хтось скаже моя вина. Так, незаперечую. Ніхто з керівництва там тама мені не намагався допомогти. Єдине що вони надали ксерокопію квитанції. Звернулась до відділення Надра банку. Працівник подивився транзакцію банківських операцій. Як виявилось це був їхній VIP клієнт) який доречі, розраховувався готівкою неодноразово через різні мережі супермаркетів немаючи грошей на карточці. Працівник банку пішов на зустріч і зідзвонився з клієнтом, який у свою чергу пообіцяв віддати гроші. Якщо коротко грошей клієнт невіддав. Доречі, віп персона була з м. Ківерці. Прізвище ще й досі памятаю... Дуже дякую працівнику банку за допомогу!!!
Олег Показати IP 17 Грудня 2016 09:31
Було таке в Нашому Краї, вийшло що 2 рази зняли гроші з картки, мусив іти в Приват банк, десь за місяць вернули.
Ярило Показати IP 18 Грудня 2016 00:51
Зробили із звичайного повернення гарячу подію, забули ще дописати: "викриття, скандал, журналістське розслідування, читайте вже і зараз". Певно, інших тем немає.
читач до Ярило Показати IP 18 Грудня 2016 16:24
по-перше не повернення. гроші не повернулись. по-дурге викриття, бо такі випадки - це система. по-третє, вина ТАМ-ТАМу (його працівників) у тому, що вони не намагаються проблему вирішити (а це їх обов'язок згідно Закону), а посилають покупців на 3 букви, і, в останнє, це проблема банківської діяльності, які по-свинські не повертають незначні кошти на рахунок клієнта. Іншими словами банки по-малому грабують населення, уявіть собі наприклад 1000 повернень в день на суми до 100 гривень, з них у 50% кошти не повертаються. Візьміть калькулятор і порахуйте, яка сума в місяць набігає, це вже грабунок в особливо великих розмірах. Якщо Ви терпило - то терпіть. якщо ви Людина, відстоюйте, з банківського ринку повинні піти банки-шахраї, а не банки, призначені на знищення Гонтарєвою і її кодлом.
Іван Показати IP 18 Грудня 2016 00:59
А ще в Нашому Краї можуть в чек записати те чого не брав. А в Там Тамі можуть поставити вищу ціну за товар. Треба перевіряти чеки.
покупець Показати IP 18 Грудня 2016 17:58
04.12 було повернення на карту в ТАм-Тамі. Гроші прийшли 07.12. Смс на телефон з поверненням не прийшло. В банку по виписці лише побачив через два тижні що гроші прийшли, хоча вже теж грішив на банк/магазин.Може й тут теж саме... А заяву треба писати в Банку,який емітував картку.
читач до покупець Показати IP 19 Грудня 2016 01:57
вивчіть Закон. Бо в принципі, Ви можете взяти бубон і при світлі місяця халяндри з бубном потанцювати. Дехто впевнений, що це також допомагає. Але Закон стверджує, що забезпечити повернення коштів на рахунок покупця зобов'язаний саме магазин. Банк - це третя юридична особа, найнята магазином для забезпечення своїх зобов'язань, як касир, наприклад, найнятий на роботу. Якщо касир злодійкуватий, то це вина магазину, який його найняв, а не покупця.
Катя Показати IP 20 Грудня 2016 00:29
Це проблема магазину, вони повинні були анулювати чек і повернути Вам гроші готівкою з каси, і нехай б розбиралися потім самі з банком а не на Вас скинули!!! В ми як звичайні добряки віримо на слово людям!!!
Просто я Показати IP 1 Листопада 2018 17:27
Виникла схожа ситуація. В магазині купили сумочку. Через годину повернули сумку назад в магазин. Зробили повернення по карті приват банку. Сказали що гроші прийдуть в найближчий час. Пройшло 2 дні а грошей так і нема. Що робити куди звернутись?