Чергова провокація: бойовики із важкого озброєння обстріляли Луганськ. Відео
Бойовики «Л/ДНР» 20 лютого близько девʼятої години вечора обстріляли з важкого озброєння Луганськ.
Про це повідомляє штаб ООС.
Штаб зазначає, що це свідома провокація бойовиків, щоб звинуватити в обстрілі ЗСУ.
«Відтак заяви про нібито обстріли населених пунктів з боку Збройних сил України є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе країна-окупант», – йдеться в заяві штабу ООС.
«Агресор відкрив вогонь з важкого озброєння, з району населеного пункту Лобачеве в напрямку Луганська», – заявили в ЗСУ.
«Очевидним є те, що противник продовжує використання своїх пропагандистських методів ведення інформаційної війни з метою звинувачення Збройних сил України та нагнітання ситуації», – пояснили в ЗСУ.
Зазначено, що ЗСУ дотримуються режиму припинення вогню і не дають привід для агресивних дій. Російські бойовики самі підривають обʼєкти інфраструктури та ведуть хаотичний вогонь.Читати ще: «Українська армія не планує наступати», – заява Головнокомандувача ЗСУ до жителів окупованого Донбасу
Як ми писали, зі слів Головнокомандувача ЗСУ, на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей російські кадрові військові та спецслужби готують теракти, жертвами яких мають стати мирні жителі.
Нагадаємо, очільник МВС, депутати та представники закордонних ЗМІ потрапили під обстріл на Донбасі. Іноземні журналісти зняли обстріл на відео.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє штаб ООС.
Штаб зазначає, що це свідома провокація бойовиків, щоб звинуватити в обстрілі ЗСУ.
«Відтак заяви про нібито обстріли населених пунктів з боку Збройних сил України є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе країна-окупант», – йдеться в заяві штабу ООС.
«Агресор відкрив вогонь з важкого озброєння, з району населеного пункту Лобачеве в напрямку Луганська», – заявили в ЗСУ.
«Очевидним є те, що противник продовжує використання своїх пропагандистських методів ведення інформаційної війни з метою звинувачення Збройних сил України та нагнітання ситуації», – пояснили в ЗСУ.
Зазначено, що ЗСУ дотримуються режиму припинення вогню і не дають привід для агресивних дій. Російські бойовики самі підривають обʼєкти інфраструктури та ведуть хаотичний вогонь.Читати ще: «Українська армія не планує наступати», – заява Головнокомандувача ЗСУ до жителів окупованого Донбасу
Як ми писали, зі слів Головнокомандувача ЗСУ, на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей російські кадрові військові та спецслужби готують теракти, жертвами яких мають стати мирні жителі.
Нагадаємо, очільник МВС, депутати та представники закордонних ЗМІ потрапили під обстріл на Донбасі. Іноземні журналісти зняли обстріл на відео.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
