USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чиновника Волинської ОДА, який вимагав у директорів інтернатів відсоток від премій, відсторонили від роботи

21 Травня 2020 12:56
Директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Костянтина Нестеренка відсторонили від виконання посадових обов’язків.

Таке рішення прийняв голова облдержадміністрації відповідно до Закону України «Про державну службу» у зв’язку з колективним зверненням керівників інтернатних закладів області, яке набуло значного резонансу у засобах масової інформації, повідомляють на сайті ОДА.

Читайте також: Відкати і погрози: керівники інтернатів Волині повідомили про тиск директора департаменту соцзахисту ОДА

Нагадаємо, керівники п’ятьох інтернатних закладів Волинської області заявили про спроби вимагання коштів, шантаж та тиск з боку новопризначеного директора департаменту соцзахисту населення Волинської ОДА Костянтина Нестеренка, який прибув працювати з Луганщини.

Зокрема, стосовно Костянтина Нестеренка порушене дисциплінарне провадження, на час проведення якого він відсторонений від виконання обов’язків за посадою. Це дасть змогу вивчити наявність протиправних дій у діяльності директора департаменту соцзахисту під час виконання ним посадових обов’язків та встановити наявність факту вчинення дисциплінарного проступку.

Читайте також: «Жрать хатітє?» і пропозиції «переночувати»: як чиновники Волинської ОДА зустрічали журналістів
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
13 Показати IP 21 Травня 2020 13:21
Пиль в очі пускають. Хочуть перечекати і назад повернуть
14 до 13 Показати IP 21 Травня 2020 14:25
Ну то йди під двирима постій, щоб не пустити коли перечекають :)
До 14 до 14 Показати IP 21 Травня 2020 20:47
Що, коментар в точку попав?))) Так зачепило) і правильно писати під двЕрима
Волиняни Показати IP 21 Травня 2020 14:09
Та той клептоман без берегів, ворішка їдучи, на Волинь з благословення Погуляйка уже мав гарантії безнаказаності ! То не влада, а ...уй знає шо ! Не встиг Президент їх призначити - а вони вже крадуть. Проаналізуйте, на яких щаблях влади від самого верху до низу вже новопризначені попались і скомпроментували Президента. А влада розписалась у своїй безпомічності, бо кадровий резерв укомплектований злодюгами від народження і закладений на генному рівні. Традиційно злодюги запускають механізм відведення удару, залягання на дно або ударяють по тапках. Припускаю, що оті нахалюги і хамло зараз ще почнуть звинуваувати волинян. А директори інтернатів - молодці ! ! ! Громада Волинні повинна стати горою за них !
Пп Показати IP 21 Травня 2020 14:20
Данецкі приїхали на заробітки......