USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Де не буде світла у Луцьку і на Волині 4 грудня. Графік

4 Грудня 2022 08:00
По області, як і по всій Україні, зберігається дефіцит потужності. НЕК «Укренерго» доведено «Волиньобленерго» ліміт споживання на область, перевищення якого не допускається.

У відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки стабілізаційних вимкнень на 04.12.2022 року, повідомляють у ПрАТ «Волиньобленерго».

Ознайомитись із графіками можна за посиланням https://cutt.ly/11YPbRs

Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.

Наразі «Волиньобленерго» здійснюється максимальне забезпечення електропостачанням усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури.

У «Волиньобленерго» нагадують про необхідність заощадливого використання енерговитратних приладів для запобігання перевантаження електромереж та аварійних вимкнень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Олексій Показати IP 4 Грудня 2022 08:36
Правильніше казати не Вимкнення а Увімкнення, бо з 24 годин доби лише на 8 годин вмикають
Оля до Олексій Показати IP 4 Грудня 2022 09:30
100%. по графіку з 16.00 до 20.00 світла нема на нашій вулиці, а насправді саме в цей час є, нема до та після, вимикають двічі на добу. Для чого обманювати??
дідо Показати IP 4 Грудня 2022 09:20
для чого публікувати графік,який не дотримуються ?...просто напишіть- можем вимкнути в будь-який час...
луцьк до дідо Показати IP 4 Грудня 2022 09:49
повністю підтримую! на треба друкувати ці графіки! ми все розуміємо!
1+1 Показати IP 4 Грудня 2022 09:25
Геноцид українців продовжуеться
Волинянин до 1+1 Показати IP 4 Грудня 2022 09:51
не пишіть дурню! в країні війна! який геноцид?
Інга Показати IP 4 Грудня 2022 09:43
Ура нарешті графік співпаде, наша вулиця в усіх часових проміжках записана. Тепер навіть на придерешся з 00:00 до 00:00 настапного дня можуть відключати. Ото я розумію вирішення проблеми!!! Ай молодці, ай працьовиті невтомні бойківські колаборанти, щоб вам так щарплату давали, як чи людям електрику.
луцьк Показати IP 4 Грудня 2022 09:54
до 1+1 геноцид українців рашою!!! уточнюйте!
я люблю слувникі чіт Показати IP 4 Грудня 2022 10:06
Київська Площа 0-4, 8-12 Київський Майдан 12-16, 20-24 Какая разніца =)
Ууу Показати IP 4 Грудня 2022 12:49
Потрібно заощаджувати кажуть. На конякіна мийка самообслуговув працює ЗАВЖДИ, всі 10 місць світяться, керхери пшикають, вода гріється, поки будинки сидять без світла і отримують його на3-4 год на день. Ну от як так можна??????
Баліан до Ууу Показати IP 4 Грудня 2022 14:33
Вам не догодиш, може ще вуличне освітлення і підсвітку Замка вимкнути?
Віталій Показати IP 4 Грудня 2022 14:26
Спостерігаючи два дні за вимкненнями загалом по графіку, з розбіжністю 10-20 хв. Я тільки не розумію як графіком можна регулювати споживання області з лімітом....Енергетики загалом молодці...
Микола до Віталій Показати IP 4 Грудня 2022 15:35
Надто короткі вимикання не приведуть до економії, а от за 4 години вимкненого електропостачання в "активний" час доби набереться проміжок часу, за який споживачі не зможуть компенсувати неспоживання протягом цих годин. Ви умовно не скип'ятите один електрочайник, менше часу бойлер безцільно догріватиме воду, дехто взагалі плюне і нагріє рідини на газі (поки ще він є). У вашого ноутбука сяде акумулятор, який ви потім зарядите, однак за інших обставин працював би нормальний настільний комп'ютер, в якого більші апетити... Паралельно невідімкнені райони підштовхуються до більших навантажень: зарядити, попрати, нагріти, зате споживання в масштабах районів передбачуваніше і легко гаситься у випадку перевищень.
Guest Показати IP 4 Грудня 2022 20:08
Тупорилі графіки! Не публікуйте те що не відповідає дійсності! Обленерго як було так і лишається " шарашкіною конторою".
Саша Показати IP 4 Грудня 2022 20:47
Для чого графіки створювати їх поширювати виключають всеодно як попало