Демонтували намети чорнобильців у Донецьку. ФОТО. ВІДЕО
На ніч із 11 на 12 грудня в Донецьку близько будівлі Пенсійного фонду області залишилися близько 20 людей, більшість яких – інваліди-чорнобильці.
Один із них продовжував голодування, повідомляє Українська правда.
Люди залишилися на вулиці без наметів, речей та електрики.
Як відомо, увечері в неділю, 11 грудня, співробітники комунальних служб міста й правоохоронці демонтували останній намет у таборі чорнобильців-голодувальників, у якому розміщувалася приймальня народного депутата Анатолія Гриценка.
О 19:30 неділі організатори акції протесту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, яка проходила біля Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, заявили про припинення голодування.
Увечері до наметового містечка прибув голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький і провів переговори з ініціативною групою протестувальників.
Губернатор гарантував виділення коштів із обласного бюджету обсягом 500 тисяч гривень для вирішення найнагальніших проблем. Додатково 500 тисяч виділяють міста й райони, а також будуть задіяні позабюджетні фонди.
Шишацький пообіцяв сприяти в наданні конкретної допомоги особливо нужденним.
Після переговорів більшість жителів наметового містечка почали згортати намети, але частина протестувальників відмовилася припиняти акцію.
Останній намет у таборі голодувальників демонтували співробітники комунальних служб міста й правоохоронці. При цьому в наметі були люди.
За демонтажем стежив заступник голови - керівник апарату Донецької ОДА Вадим Фомін, а також заступник начальника ГУМВС у Донецькій області-начальник міліції громадської безпеки Роман Романов.
Акція чорнобильців у Донецьку проходила з вечора 14 листопада. Вони вимагали здійснювати їм пенсійні виплати відповідно до рішень судів.
Донецький обласний адміністративний суд заборонив проведення акції біля стін будівлі головного обласного управління Пенсійного фонду у зв'язку з загрозою терактів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Один із них продовжував голодування, повідомляє Українська правда.
Люди залишилися на вулиці без наметів, речей та електрики.
Як відомо, увечері в неділю, 11 грудня, співробітники комунальних служб міста й правоохоронці демонтували останній намет у таборі чорнобильців-голодувальників, у якому розміщувалася приймальня народного депутата Анатолія Гриценка.
О 19:30 неділі організатори акції протесту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, яка проходила біля Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, заявили про припинення голодування.
Увечері до наметового містечка прибув голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький і провів переговори з ініціативною групою протестувальників.
Губернатор гарантував виділення коштів із обласного бюджету обсягом 500 тисяч гривень для вирішення найнагальніших проблем. Додатково 500 тисяч виділяють міста й райони, а також будуть задіяні позабюджетні фонди.
Шишацький пообіцяв сприяти в наданні конкретної допомоги особливо нужденним.
Після переговорів більшість жителів наметового містечка почали згортати намети, але частина протестувальників відмовилася припиняти акцію.
Останній намет у таборі голодувальників демонтували співробітники комунальних служб міста й правоохоронці. При цьому в наметі були люди.
За демонтажем стежив заступник голови - керівник апарату Донецької ОДА Вадим Фомін, а також заступник начальника ГУМВС у Донецькій області-начальник міліції громадської безпеки Роман Романов.
Акція чорнобильців у Донецьку проходила з вечора 14 листопада. Вони вимагали здійснювати їм пенсійні виплати відповідно до рішень судів.
Донецький обласний адміністративний суд заборонив проведення акції біля стін будівлі головного обласного управління Пенсійного фонду у зв'язку з загрозою терактів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
алекс
Показати IP
12 Грудня 2011 18:15
вот на что способна власть и это лишь цветочки.вскоре всех на колени поставит янукович.
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.