USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Депутат Волиньради записався в «Айдар»?

31 Липня 2014 22:45
Депутат Волинської обласної ради Євген Недищук іде воювати. Каже, записався в добровольчий батальйон «Айдар». Про це йдеться на сторінці Самооборони Майдану Волині у Фейсбуці.

«Євген Недищук прийшов в Самооборону і приміряє бронежилет. Каже, йде воювати. Записався у батальйон «Айдар», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, батальйон «Айдар», в якому воюють волиняни, взяв місто Щастя, а також вивів 45 мирних жителів із міста Металіст. У батальйоні, окрім волинян, - мешканці Сходу України, зокрема, є ті, хто з боєм проривається до рідних осель, а також чоловіки, які вивезли своїх жінок та дітей за межі Луганщини та пішли воювати добровольцями. Середній вік бійців – приблизно 35 років.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
хвала Показати IP 1 Серпня 2014 07:26
МОЛОДЕЦЬ. Всім депутатам потрібно ДОБРОВІЛЬНО записуватися. Чи вони думають, що тут БЕЗ НИХ все завалиться?! Незамінних не буває, пора зрозуміти!
Подумай до хвала Показати IP 1 Серпня 2014 09:57
А чи буде користь від діда котрий нічого не тямить сто метрів пробігти не може,мабудь проблем буде більше
Гідне рішення! Показати IP 1 Серпня 2014 09:56
Гідне рішення! Показник - де депутат и Громадянин України, а де депуто і нероба. Ото як раз без депут та інших нероб НІЧОГО на Волині не завалиться, тільки вони такі "вони"...
Гідне рішення! до По Показати IP 1 Серпня 2014 10:04
Для кожного там є чим зайнятись, і ще на довго вистачить! Не кожному до змоги особисто травити колорадів, але кожному до змоги виконувати завдання і роботу, яку він вміє і може робити! А не бздіти в диван.
українець Показати IP 1 Серпня 2014 10:12
недищук іде- днр кінець... Бойовики ховайтеся хто може
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 10:26
а гузя з собою він, випадково, не забирає?
Stop Показати IP 1 Серпня 2014 10:31
Зупинить безглузду вiйну!
достав до Stop Показати IP 1 Серпня 2014 11:08
Не безглузда, а ВИЗВОЛЬНА! Кацап уже відкусив палець (Крим) - відкусить і руку!
Гідне рішення! до St Показати IP 1 Серпня 2014 10:39
Так ХВАТИТЬ БЗДІТИ В ДИВАН!
Читач Показати IP 1 Серпня 2014 11:47
Він молодець, так як показує, що є справжнім патріотом. Хотілось би прочитати про "славних КОЗАКІВ волинського краю", а то вони і форму шили, і на всіх урочистих подіях світять офіцерськими погонами і званнями, шаблями махають, тости гарно говорять. З часу АТО нічого від них і про них не чути. Прохання: може хтось щось про цих "героїв" чув (Олешко, Грицюк, Ректори ВУЗів, голови сільрад іт.д.) то напишіть простому люду.
глядач Показати IP 1 Серпня 2014 13:44
А от просто безвзяти і піти на війну без фотокамер і піару можна чи немона,а якщо всі почнуть фотографуватися деж всі показувать
Маневичі до глядач Показати IP 1 Серпня 2014 18:36
сьогодні просто взяв і пішов воювати без фотокамер Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко. Хай Бог оберігає маневицького патріота.
глдач глядачу Показати IP 1 Серпня 2014 16:29
Війна має кілька фронтів, один з яких - інформаційний.....