USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Депутати згадали хвилиною мовчання вбитого російського журналіста

30 Травня 2018 10:55
Депутати Луцької міської ради вшанували хвилиною мовчання загиблих протягом останнього часу на сході України, а також вбитого російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

Так, пленарне засідання 42-ї сесії Луцької міської ради розпочалося 30 травня.

Депутат Павло Данильчук нагадав про те, що не потрібно забувати, що в країні триває війна й щодня є загиблі. Тож, на його думку, кожну сесію потрібно розпочинати хвилиною мовчання за загиблими.

«Не потрібно забувати, що російська агентура активно діє в Україні. Ми повинні пам’ятати про загиблих і втрати. Так, вчора стало відомо про вбитого журналіста», – нагадав Павло Данильчук.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВБИВСТВО АРКАДІЯ БАБЧЕНКА: ПОДРОБИЦІ, ВЕРСІЇ СЛІДСТВА І РЕАКЦІЯ СВІТУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus